HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Hastanede küfürler havada uçuştu! Kayıt açmayan memur ağzını bozdu, o anlar kameraya alındı

İçerik devam ediyor
İçerik devam ediyor

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşananlar anlar sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. Bir çocuğun kimliği olmadığı için kayıt açmayan tıbbi sekreterle çocuğun ailesi tartıştı. Daha sonra olay büyüyünce tehdit ve küfürler havada uçuştu.

İstanbul'da çekilen görüntüler izleyenleri hayrete düşürdü. Hasta kayıt sırasında yaşanan gerginliğin kameraya alınmasıyla görüntüler sosyal medyada bir anda gündem oldu.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

22

KAYIT AÇMADI

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşanan olayda tıbbi sekreter S.Y. bir çocuğun kimliği olmadığı için kayıt açmak istemedi. Pointer hesabının paylaştığı videoda ailenin bu duruma itiraz etmesi üzerine gerginlik çıktı. Ortamın gerilmesiyle beraber küfürler havada uçuştu.

"YEDİRİRİM O ELİ SANA"

Tartışmanın alevlenmesi üzerine çocuğun yakınları sekreteri kameraya aldı. Görüntülerde sekreterin "Yediririm o eli sana" dedikten sonra sinkaflı konuşmaları yer alıyor. Çevrede bulunan vatandaşlar bu lafın ardından tepki göstererek "Terbiyeli konuş" diyor.

aaaaBaşlıksız-1 sarı şerit

"AL KAMERAYA"

Sekreterin "Sen terbiyeli konuş" demesi üzerine vatandaşlar durumu kameraya aldıklarını söylüyor. Sinirlenen sekreter "Al al" diyerek tepki gösteriyor.

SAVCILIK TALİMAT VERDİ

Edilen küfür ve yaşanan gerginliğin ardından beyaz kod verildi. Savcılık, tüm kayıtlarla birlikte ifadelerin alınması için talimat verdi.

En Çok Aranan Haberler