HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İmamoğlu'ndan çok konuşulacak 'Togg' çıkışı! Yerli otomobili kullanacak mı? "İstanbul sokaklarında onların 100 katı hava attırırım"

Yerli otomobil satışa çıkarılmasıyla birlikte Kabine üyelerinin yanı sıra başka ülkelerin liderleri Togg otomobillerini almaya başladı. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da "Togg'a biner misiniz?" sorusuna yanıt verdi. Togg için bulunduğu talebe yanıt alamadığını belirten İmamoğlu, "Bakanların hepsinin yüz katı hava attırırım İstanbul sokaklarında. Ben hazırım, yollasınlar hemen" dedi.

İmamoğlu'ndan çok konuşulacak 'Togg' çıkışı! Yerli otomobili kullanacak mı? "İstanbul sokaklarında onların 100 katı hava attırırım"

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı yardımcısı adayı ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Togg için talepte bulunduğunu ancak yanıt alamadığını belirtirken "100 araç almaya hazırız. Konuşalım, alalım. Taksiyi Togg ile üretelim. İstanbul'da makam araçları vesairelerde Togg'a dönelim. Ben Togg almaya hazırım" dedi.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

a

"KAZAKİSTAN, AZERBAYCAN'A ARABA YOLLAMAKTANSA BİZLERİN İHTİYAÇLARINI SAĞLASINLAR"

İmamoğlu, ShiftDelete'ın YouTube kanalına konuk olarak soruları yanıtlandırdı. Togg'a binip binmeyeceğinin sorulması üzerine İmamoğlu şunları söyledi:

"Niye binmesin? Ben Togg'dan araba talebinde bulundum hem şahsen hem kurumsal olarak. 'İlk alımlardan şu kadar adet almalıyız' diye yazı da yazdım. Henüz cevap verilmedi bize. Kazakistan'a, Azerbaycan'a araba yollamaktansa, tabii ki onlar da kardeş ülkelerimiz ama, bizlerin ihtiyaçlarını sağlasınlar.

thumbs_b_c_d749c46c21ba2e4117117b921e34b846

100 araç almaya hazırız. Konuşalım, alalım. Taksiyi Togg ile üretelim. İstanbul'da makam araçları vesairelerde Togg'a dönelim. Ben Togg almaya hazırım. Yazımız, talebimiz onlarda var. Henüz bize bir şey ulaşmadı. İstanbul'un reklamının önüne ne bir bakanın sürdüğü araba ne belediye... Hepsinin yüz katı hava attırırım o arabaya ben İstanbul sokaklarında. Ben hazırım, yollasınlar hemen."

En Çok Aranan Haberler