İstanbul'da kan donduran olay! Üniversiteli kıza tecavüz etti

Mecidiyeköy'de yolunu şaşıran Kırgız asıllı üniversiteli genç kız, kendisini zorla tenhaya çeken saldırganın tecavüzüne uğradı. Genç kızın parasını da gasp eden saldırgan kaçtı. Bölgedeki kamera kayıtlarını izleyen polis ekipleri, saldırganın eşkalini belirleyip yakalamak için çalışma başlattı.

İstanbul Mecidiyeköy'de yolunu şaşıran Kırgız asıllı üniversite öğrencisi genç kız, bir üst geçidin altından geçerken kimliği belirsiz kişi tarafından zorla tenha alana çekilip tecavüze uğradı. Tecevüzün ardından genç kızın parasını alıp kaçan saldırgan, her yerde aranıyor.

HAVA KARARINCA YOLUNU ŞAŞIRDI

Olay, önceki akşam Büyükdere Caddesi'nde bir üst geçidin altında meydana geldi. Üniversite öğrencisi Kırgız Elmira A., İstanbul Teknik Üniversitesi'nde okuyan sevgilisi ile buluşmak için Mecidiyeköy'den Maslak'a gitti. Hava karardığı için yolunu şaşıran Elmira, sevgilisini aradı ama ulaşamadı. Ardından telefonundaki yol harita uygulamasını açtı.

GENÇ KIZA TECAVÜZ ETTİ

İstanbul Teknik Üniversitesi'nin giriş kapısını arayan Elmira, Büyükderece Caddesi'ne geldiğinde bir üst geçidin altından geçerken bir kişinin tacizine uğradı. Tacizciyle tartışan genç kız daha sonra kaçmaya başladı. Ancak saldırgan, Elmira'yı yakalayıp ağzını kapattı. Ardından genç kızı karanlık ve tenha bir yere götürerek tecavüz etti. Elmira'nın parasını da çalıp kaçan saldırgan kayıplara karıştı.

YOLDAN GEÇEN VATANDAŞ TARAFINDAN HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Yoldan geçen bir vatandaş bayılan Elmira'yı hastaneye götürdü. Tecavüze uğradını söyleyen Elmira, polise giderek şikayette bulundu.

(Kaynak: Posta)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 41 yorum
İNSAN OLAMAZ O YAVŞAK NASIL BİŞEY BU YA O HAKKI KENDİNDE NASIL BULUYORLAR ADİ İNSANLAR..
hay Allah belanızı versin hemi şu mübarek günde yazıklar olsun artık şunları asmayan devletimize kadınlardan çocuklardan uzak durun artık yeterr
idam ediceksin böyle sapıkları. keşke idam cezası gelsede bu kanı bozuklar biter.
@galatasarayli_2017 olur mu canım ..bu gibi hayvansal yaratıkları koruyan insan hakları var...olan mağdura oluyor sadece...
@galatasarayli_2017 şimdiki ceza yasaları caydırıcı değil, sapıklara bir şey olmaz, sadece hapishanede bu türleri geyşa yaparlar, o da gurur meselesi yapar ve kendisini asar!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler