HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Annesini arayıp 'Beni az önce kaçırdılar, bir depoda tutuyorlar!' demişti, Aydın'da genç kız bakın nerede bulundu... 'Korku içinde insanlardan kaçıyormuş'

Aydın'ın Didim ilçesinde yaşayan 17 yaşındaki G.N.S. isimli genç kızdan annesine gelen telefon şoke etti. "Beni az önce kaçırdılar, bir depoda tutuyorlar" diyerek annesinden yardım isteyen 17 yaşındaki genç kızdan bir daha haber alınamadı. Polis, ailenin ihbarı üzerine çalışma başlattı. G.N.S. bir sokakta bulundu. Genç kız, polisteki ifadesinde, 3 kişinin kendisini kaçırıp gece boyunca bir depoda alıkoyduğunu, şüphelilerin sabah saatlerinde kendisini sokağa bırakarak kaçtığını söyledi.

Annesini arayıp 'Beni az önce kaçırdılar, bir depoda tutuyorlar!' demişti, Aydın'da genç kız bakın nerede bulundu... 'Korku içinde insanlardan kaçıyormuş'

Aydın'daki olay, dün saat 18.00 sıralarında Didim ilçesinde meydana geldi. Bir kuaförde çalışan G.N.S., iddiaya göre, çalıştığı iş yerinin önüne yanaşan ve henüz plakası belirlenemeyen bir taksideki şüpheli ya da şüpheliler tarafından kaçırıldı.

ANNESİNİ ARADI: BENİ KAÇIRDILAR

Bir süre sonra annesini telefonla arayan G.N.S., "Beni az önce kaçırdılar, bir depoda tutuyorlar" diyerek yardım istedi. Bunun üzerine aile, Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gidip, durumu bildirdi. Aile, kızının hayatından endişe ettiklerini belirtirken, ihbar üzerine harekete geçen polis, genç kızı bulmak için çalışma başlattı.

Öte yandan, olayı duyan G.N.S.'nin yakınları ise sosyal medyadan paylaşım yaparak genç kızın bulunması için yardım çağrısında bulundu.

'ZORLA KAÇIRILDI'

Baba S.S., "Kızım G., dün saat 18.00 sıralarında çalıştığı kuaförün önünde zorla bir taksiye bindirilerek kaçırıldı. Bir süre sonra annesini gizlice telefonla arayarak, 'Beni az önce kaçırdılar. Bir depoda tutuyorlar' diye yardım istiyor. Daha sonra telefon kesiliyor. Kendisinden haber alamayınca polise şikayette bulunduk. Polis çevredeki güvenlik kameralarını inceliyor. Kızımın hayatından endişe ediyoruz. Bir an önce bulunması istiyoruz" dedi.

POLİS EKİPLERİ BULDU, İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Polis ekipleri sabah saatlerinde G.N.S.'yi Didim Mavişehir Mahallesi'ndeki bir sokakta tek başına buldu. G.N.S. polisteki ifadesinde, 3 kişinin kendisini kaçırıp gece boyunca bir depoda alıkoyduğunu, şüphelilerin sabah saatlerinde kendisini sokakta bırakarak kaçtığını söyledi. G.N.S., ailesine teslim edildi.

c45420550f52f6e324e5f3fe65fe03e8

'KORKU İÇİNDE İNSANLARDAN KAÇIYORMUŞ'

Baba Serkan Sögür, "Kızım sağ salim bulunduğu için sevindik. Polis bulduğunda korku içinde insanlardan kaçıyormuş. İnşallah polisler, kızımı kaçıran şüphelileri bulur" dedi. Polis, genç kızın ifadesinden yola çıkıp, kendisini kaçırdıklarını iddia ettiği 3 şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.(DHA)

(DHA)

Express

En Çok Aranan Haberler