HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Meral Akşener-Özgür Özel görüşmesi buz gibi başladı, o detay dikkatlerden kaçmadı! Akşener ittifak için o tarihi işaret etti: 'Gündeme getireceğiz'

Siyaset kulislerini hareketlendiren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve CHP Genel Başkanı Özgür Özel arasındaki görüşme başladı. Akşener'in detaylarını bilmediğini ifade ettiği görüşme gergin başladı. Özel'i İYİ Parti Genel Merkezi kapısında Akşener'in karşılamaması dikkatlerden kaçmadı. Akşener toplantı sonrası açıklama yaparak pazartesi gününü işaret etti.

Meral Akşener-Özgür Özel görüşmesi buz gibi başladı, o detay dikkatlerden kaçmadı! Akşener ittifak için o tarihi işaret etti: 'Gündeme getireceğiz'

Türkiye adım adım yerel seçimlere giderken siyasilerden ve partilerden gelen açıklamalar yakından takip ediliyor. Daha önce yerel seçimler için ittifak yapmayacaklarını ifade eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve CHP Genel Başkanı Özgür Özel bugün bir araya geldi.

AKŞENER KARŞILAMADI

Özel, Akşener ile görüşme yapmak için İYİ Parti Genel Merkezi'ne geldi. Özel'i kapıda Akşener'in karşılamaması dikkat çekti. Görüşmede ittifak konusu ana gündemdi. Akşener dünkü grup toplantısında görüşmeye ilişkin "Sayın Özgür Özel randevu istedi, ben de verdim. Bilmiyorum gerisini" demişti.

6

GAKsIoyXoAEpPLv

"MERAL ABLASI, ÖZGÜR ÖZEL'İ EPEY BİR ÜZECEK"

Gazeteci Fatih Portakal, görüşmeye ilişkin yaptığı açıklamada ise "Meral Ablası, Özgür Özel'i epey bir üzecek" yorumunda bulundu.

PAZARTESİ GÜNÜNÜ İŞARET ETTİ

Görüşme sonrası Özel ve Akşener kameralar karşısına geçti. Akşener yaptığı açıklamada "Bizim bir kararımız var. 81 ilde tek aday çıkarma konusunda. Pazartesi günü ekibimizi toplayacaktık. Bazı yerlerde ortak aday konusunu Genel İdare Kurulu'nda gündeme getireceğiz" dedi.


Youtube

En Çok Aranan Haberler