Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Restoran restoran gezip yedi içti! Kalp krizi taklidi yaparak tek bir kuruş bile hesap ödemedi... Yakayı böyle ele verdi

  Aslen Litvanyalı olan 50 yaşındaki ismi açıklanmayan bir adam İspanya'daki en az 20 restoranda kalp krizi taklidi yaparak hesap ödemediğinin tespit edilmesinden sonra tutuklandı. Turist hesapları ödemeyi reddettikten sonra 42 gün hapis cezasına çarptırıldı.

  Restoran restoran gezip yedi içti! Kalp krizi taklidi yaparak tek bir kuruş bile hesap ödemedi... Yakayı böyle ele verdi

  İspanya'da tatil yapan Litvanyalı 50 yaşındaki bir adam şehirdeki 20'ye yakın restoranı ziyaret ettikten sonra hesap ödemeden kaçmasıyla ünlendi. Yemeğin bitimine yakın bir zamanda kalp krizi geçirdiğini söyleyerek fenalaşan adam restoranlardan hesap ödemeden çıkıyordu. Kalp krizi taklidi yaptığı tespit edilen adamın fotoğrafının bir restoran tarafından sosyal medyadan ifşa edilmesinden sonra 50 yaşındaki adam hapis cezasına çarptırıldı.

  ORTAK ŞİKAYETTE BULUNACAKLAR

  İsmi açıklanmayan 50 yaşındaki adamın kandırdığı restoranlardan birinin sahibi, "Çok güzel bir oyunculuk gerçekleştirdi. Bayılıyormuş gibi yaptı ve bir anda yere yığıldı. Benzer durumun daha fazla kişinin başına gelmemesi için fotoğrafını tüm restoranlara gönderdik" dedi.

  Restoran sahipleri şimdi, adamın iki yıla kadar hapis cezasına çarptırılmasına yol açabilecek ortak bir şikayette bulunmayı planlıyor.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler