HABER

Satın alma teklifini beğenmemişti! Suudi hissedar Velid bin Talal'dan dikkat çeken Twitter açıklaması

Twitter’ın en büyük hissedarlarından biri olan Suudi prens Velid bin Talal, 1,9 milyar dolar olan hissesini elinde tutacağını belirtti. "Seninle bir arada olmak harika benim yeni arkadaşım" ifadesini kullanan Suudi milyarder, daha önce teklif edilen değere karşı çıkmıştı.

Satın alma teklifini beğenmemişti! Suudi hissedar Velid bin Talal'dan dikkat çeken Twitter açıklaması

Twitter’ın en büyük hissedarlarından biri olan Suudi prens Velid bin Talal, sosyal medya platformu Twitter'daki hesabı üzerinden yazılı bir açıklamada bulundu.

ELON MUSK'A ÖVGÜLER: SİZE KATILMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM

"Seninle bir arada olmak harika benim yeni arkadaşım" ifadesini kullanan Suudi milyarder, Elon Musk'ın, satın aldığı Twitter için mükemmel bir yönetici olacağına ve şirketin büyük potansiyelini en üst düzeye çıkaracağına inandığını kaydetti.

Twitter

Bin Talal, 1,9 milyar dolar olan hissesini elinde tutacağını da belirterek, "Bu heyecan verici yolculukta size katılmak için sabırsızlanıyorum." ifadesine yer verdi.

TEKLİF EDİLEN DEĞERE KARŞI ÇIKMIŞTI

Twitter'ın en büyük hissedarlarından Kingdom Holding Company'nin başındaki Suudi prens, Twitter'ı satın almak için teklif edilen değere karşı çıkmış ve hesabından yaptığı açıklamada, "Teklif Twitter'ın gerçek değerine yakın değil." demişti.

Elon Musk ise "Kingdom, doğrudan ve dolaylı olarak Twitter'ın ne kadarına sahip?" ifadeleriyle Bin Talal'a cevap vermişti.

Musk, geçen ay mikroblog sitesi Twitter’ı 44 milyar dolara satın almıştı.

Suudi milyarder, 2015 yılında yaptığı açıklamada şirketi Kingdom'un Twitter'daki hissesinin yüzde 5,2'ye yükseldiğini duyurmuştu. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler