HABER

Son Dakika: Müzik sınırlamasıyla ilgili Bakan Ersoy'dan açıklama

Son dakika haberine göre Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'dan müzik sınırlamasıyla ilgili yeni açıklama geldi.

Koronavirüsü salgını kapsamında alınan kısıtlama kararları 1 Temmuz itibarıyla tamamen kalktı. Ancak müzik yasağının saat 24.00'ten sonra devam edeceği açıklanmıştı.

"ESNETMELER DEVAM EDECEK"

Müzik yasağıyla ilgili son açıklama Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'dan geldi. NTV'nin haberine göre Ersoy, şunları ifade etti:

"Kademeli normalleşmede ilk etapta 19’a kadar müziğe izin verilmişti, iyiye gidince 21’e alındı, 24’e alındı. Kademeli olarak iyileştiriliyor. Geçen seferki normalleşmeyle paralel giderse normalleşme devam edecektir. Şu ana kadar çok olumlu gitti, esnetmeler de paralel olarak devam edecek."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
müzik demek alkol demek alkol demek olaylar kavgalar saçmalıklar demek oturun evinizde okey oynayın
Sana inat bu aksam 2 duble fazla icecegim
sana mı kaldı bunun kararını vermek
sen evde kumar oynuyorsun demek ha o mübah vay senin saman dolu kafana vay yazıklar olsun.milletin içkisi,çişi sen ve senin gibilere dert oldu.Bu arada ben alkol sürmedim ağzıma sürmemde içen de kendi bilir ak koyun ak bacağından kara koyun karabacağından asılacak diğer tarafta.Bana ne en önemlisi sana ne.Herkes kendinden sorumlu.
Siz nasıl bir görüşe sahipsiniz,müzik dilediğinizde alkol mü aliyorsunuzda biliyorsunuz.Açıkhava konserlerinde alkol alan hiç gördünüzmü ama bem evde okey vs. oyun oynarken alkol alan çoook kişi gördüm.
bir başkan düşünün ne yapmaya çalıştıgını kendi dahi bilmiyor
nabza göre şerbet denir buna yemezler
Geri Dön