Vahşice dövüp gözüne biber gazı sıktı!

Fransa’nın Tours kentinde Fransız polisinin siyahi bir kadını copla vahşice dövüp gözüne biber gazı sıkması ülkede tepkiye yol açtı.

İnternet paylaşım sitelerinde izlenme rekorları kıran ve binlerce kişinin “Fransız polisinin utancı” başlığıyla paylaştığı görüntülerde iki polisin bir aracı durdurarak alkol kontrolu yapmak istediği görülüyor. Erkek sürücünün kontrola direnmesi üzerine polisin sürücüyü zorla aracından indirmesinden sonra araçta bulunan kadınlardan biri polisi engellemeye çalışıyor.

Polis bunun üzerine iki cop darbesiyle kadını yere düşürüyor. Adı belirtilmeyen kadın tekrar ayağa kalkmak isteyince polis bu kez kadını çok daha şiddetli bir şekilde döverek araçtan getirdiği biber gazını kadının yüzüne sıkıyor.

Amatör bir kamera tarafından görüntülenen vahşi muamele üzerine savcılık polis hakkında dava açtı.

dünyadan haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
şimdi çıkacaklar vay bizim ülkemizde polisi eleştirenler buna ne diyecek gibi densizce yorum yapıpı mesleğini hak ettiği gibi kanunlara uygun şekilde yapmayan polıslerı korumaya calısacaklar emin olunkı bu goruntuler ortaya çıktıktan sonra o polısın meslek hayatı bitecektir turkıye dekı gıbı ıkramıye verılıp de suç işleyen polısler kollanmayacaktır
Ne biliyon lan aciga alinmadiklarini. Hepsiyle akrabagligin mi var....
Hemen ziplamissin CAN3786. NE O? SIMDI ANLADIN DEMI ? BIZIM POLISE KURBAN OLUN SIZ YAVSAKLAR. ADAMIN AGZINA S.... LAR AVRUPADA POLISLER HEY GIDI HEYYY. BEN DE AVRUPADA YASIYORUM. SIKIYSA POLISE BI TERS BAK ADAMI NE YAPIYORLAR.
haberlerde okuyoruz kıme ne yapıldıgını göz göre göre ortadakı goruntuler ınkar edılıyor polıslerın kımlıgı tespıt edılemedı yalanları yada goruntuler sılındı yalanları ama aynı goruntuler jandarmada cıkıyor sımdı kaybol bellkı yazdıgım gerceklerın ucu sana dokunmus
Diğer Haberler