Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yıllarca esir tutuldu! Yatağa zincirlenerek her gün tıraş edildi ve erkeklerle cinsel ilişkiye zorlandı... Resmen işkence

  Endonezya'nın Borneo kentinde yaşayan Pony ismindeki bir orangutan ismi açıklanmayan bir kişi tarafından kaçırılarak yıllarca esir tutuldu. Sonunda kurtarılıp rehabilitasyona tabi tutulmadan önce korkunç işkencelere maruz kaldı. Yetkililer hayvanı bulduklarında tüylerinin kesik olduğunu ve yatağa zincirlenerek yıllarca tecavüze uğradığını açıkladı.

  Yıllarca esir tutuldu! Yatağa zincirlenerek her gün tıraş edildi ve erkeklerle cinsel ilişkiye zorlandı... Resmen işkence

  Endonezya'da ismi açıklanmayan bir kişi tarafından kaçırılan Pony adındaki bir orangutan serbest bırakılana kadar mide bulandırıcı tacize yıllarca maruz kaldı. Kurtarma ekipleri Pony'nin vücudunun tıraş edildiğini ve acı veren ısırıklarla kaplı olduğunu keşfetti. Bir yatağa zincirlenmiş ve defalarca tecavüze uğramıştı.

  SAHİBİ BIRAKMAK İSTEMEDİ

  kapak2

  Borneo Orangutan Hayatta Kalma Vakfı (BOSF), "Pony'in yaşadıkları korkunç şeyler. Erkekler onunla cinsel ilişkiye girmek için sahibine para ödüyorlardı. Pony'nin kurtarıldığında henüz 6 yaşında olduğu düşünülüyor ve işkencenin ne kadar yıldır devam ettiği kesin olarak bilinmiyor. Sahibi Pony'den vazgeçmeyi şiddetle reddetti. Ona göre Pony bir bankamatik ve şans kaynağıydı. Orangutanın gitmesine izin vermeye ikna etmek için polis ve askeri görevlilerin müdahalesi gerekti." ifadelerini kullandı.

  kapak3

  Pony, Endonezya'nın Borneo kentindeki Nyaru Menteng merkezine getirildi. 2003 yılında kurtarılan Pony'in rehabilitasyonu sırasında, maruz kaldığı zalimce muameleden dolayı travma geçirdiği açıkça görüldüğünden, erkeklerin yanına yaklaşmasına izin verilmedi. Ancak 15 yıl sonra nihayet sağlığına kavuştu ve diğer yedi orangutanla birlikte kapalı bir alanda bulunduğu Nyaru Menteng Rehabilitasyon Merkezi'nde normal bir şekilde hayatına devam ediyor.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler