HABER

Yüzünü tülbentle kapatıp çekiçle saldırmıştı! Saldırgan bakın kim çıktı

İstanbul'da geçtiğimiz günlerde pardösü giyen ve yüzü tülbentle kapalı bir kişinin saldırısına uğrayan kadın dehşeti yaşamıştı. Olayla ilgili polisin araştırmasını derinleştirmesi sonucunda saldırganın Naciye Olgusay'ın alt komşusu olduğu ortaya çıktı. Gözaltına alınan çekiçli saldırgan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Olay, geçtiğimiz pazartesi günü saat 11.00 sıralarında İstanbul Küçükçekmece'de meydana geldi. 4 çocuk annesi Naciye Olgusay (52), eşi ve çocukları işe gittikten sonra dehşeti yaşadı. Pardösü giyen ve yüzü tülbentle kapalı bir şahsın saldırısına uğrayan kadın, 13 çekiç darbesi aldı.

"YÜZÜ FALAN KAPALI GÖRÜNCE ÇOK KORKTUM"

Korkudan evde kalamayan kadın, olayla ilgili olarak "Kadın mı, erkek mi bilmiyorum. Yüzünü iyice tülbentle dolamış. Yüzü falan kapalı görünce çok korktum, o korkum çok başka. Ambulansı aradık, gelmeyince karşı komşu kendi arabasıyla hastaneye götürdü. 10 tane dikiş, çok sayıda da zımba attılar. Başta, birinin yüzünü kapatıp şaka yaptığını zannettim. Ama kafama çekici indirince bu beni öldürmeye gelmiş dedim. Devamlı kafama vurdu" dedi.

50 GÜVENLİK KAMERASI İNCELENDİ

Küçükçekmece Asayiş Büro Amirliği ekipleri, yaptığı titiz çalışmayla 24 saatte yaklaşık 50 güvenlik kamerası inceledi. Şüphelinin giriş ve çıkış yapabileceği çevredeki tüm sokaklarda araştırma yapıldı.

kadin-kiligina-girip-komsusuna-cekicle-vuran-supheli-kamerada_8533_dhaphoto7

SALDIRGAN KOMŞUSU ÇIKTI

Yapılan kamera ve araştırma çalışmalarının ardından şahsın kadın kıyafeti giydiği tespit edildi. Kameralarda koşan kadından şüphelenen polis ekipleri, Naciye Olgunsay’a koşan kadını kıyafetlerinden teşhis ettirdi. Tespitin ardından polis ekipleri, şüpheliyi yakalamak için çalışmalarını sürdürdü. Bunun üzerine yapılan araştırmada polis ekipleri kamerada, şahsın kaçarken ve kıyafet değiştirirken ayakkabının değişmediğini belirledi. Polis, yaptığı titiz çalışmada şüphelinin, kadının alt komşusu Vefa E., olduğunu ortaya çıkardı.

1

GÖZALTINA ALINDI

Küçükçekmece Asayiş Büro Amirliği ekipleri, adamı bulunduğu adreste yakalayarak gözaltına aldı. Gözaltı işlemlerinin ardından şüpheli Vefa E, adliyeye sevk edildi.

2

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön