HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nü kapatan kişi böyle yakalandı! Görüntüler ortaya çıktı

İçerik devam ediyor
İçerik devam ediyor

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde şüpheli bir araç nedeniyle uzun süre trafik çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Bakan Yerlikaya şahsın bipolar tedavisi gördüğünü ve ikna edilip teslim alındığını açıkladı. Şahsın yakalanma anında ait görüntüler de ortaya çıktı.

Bayram trafiği nedeniyle yoğun trafiğin de yaşandığı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde akşam saatlerinde hareketli anlar yaşandı. Köprüde duran şüpheli araç nedeniyle polis ekipleri alarma geçti, trafik çift yönlü olarak durduruldu.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

BÖYLE YAKALANDI

Sıcak dakikaların yaşandığı köprüde, polis ekipleri uzun süre şüpheli şahsı ikna etmek için çalıştı. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya," Aracı kullanan R.C.Ç. adlı şahsın 1,5 yıldır bipolar tedavisi gördüğü tespit edilmiştir. Emniyet görevlilerimiz şahısla müzakere etmiş ve şahıs ikna edilip teslim alınmıştır." açıklamasını yaptı.
Ekran görüntüsü 2024-06-14 235139

Yan tarafında 'SMA' yazan beyaz aracın sürücüsü R.C.Ç.'nin polis ekipleri tarafından yakalanma anı da ortaya çıktı. Şüpheli sorgulanmak üzere Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğüne, otomobil ise Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğüne götürüldü.
Ekran görüntüsü 2024-06-14 235144

En Çok Aranan Haberler