HABER

Diyarbakır'da gergin dakikalar! Sokaklar savaş alanına döndü

Diyarbakır Lice'de, Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin direk üstü pano çalışmasını engelleyip, yol kapatan gruba polis, gaz bombası ve tazyikli su ile müdahale etti. İlçede gerginlik sürerken, polis de güvenlik önlemlerini sürdürüyor.

Lice ilçesinde Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin direk üstü pano çalışması, bir grup tarafından engellenmeye çalışıldı. Polis ekipleri, ilçe merkezindeki mahalle girişlerini kapatan grubu uyardı. Buna rağmen ekiplerin çalışmasına izin vermeyen gruba polis, gaz bombası ve tazyikli su ile müdahale etti. Gruptakiler, ara sokaklara dağıldı. İlçede gerginlik sürerken, polis de güvenlik önlemleri almaya devam ediyor.

LASTİK YAKIP, POLİSE TAŞ ATTILAR

Diyarbakır'ın Lice ilçesinde, Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin direk üstü pano çalışmasını engelleyip, polis müdahalesi ile ara sokaklara kaçan grup, polis ekiplerine taş attı. Lastik yakıp, yolda barikat kurmak isteyen gruba polis, yeniden gaz bombası ve tazyikli su ile müdahale ederek, dağıttı. İlçede gerginliğin devam etmesi üzerine polis ekiplerine, Lice İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı jandarma çevik kuvvet ekipleri de destek verdi. (DHA)

11

10d88d89d9a41327890a3652b642d45c

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 64 yorum
Vatandaşlıktan atılıp tüm haklarının ellerinden alınması gerekiyor.
Yıllarca kaçak kullanmaya alışmışlar, şimdi ödemek zor geliyor.
Var mı böyle bir dünya..
Dedaş zülüm ediyor resmen bilmeden yorum yapmayın faturaları 2 kat gönderiyor
sebebi gene onlar,artık kaçak bedeli sadece o bölgedeki faturalara yansıtılıyor,ödeyenler ses çıkaracak faturalar düşecek,birbirlerini soyuyorlar.
neye göre 2 kat gönderiyor. alışmışlar kaçak elektrik kullanmaya tabi pano diktirmezler.. kaçak elektrik en yüksek o bölgede var.
herkes iyi biliyorum orada kaçak kullanım çok öyle zulüm Müslüm ayağı çekme burada
fatura iki kat siz 10 kat kaçak kullanjn haram zıkkım olsun atabdasliktan atmalilar
@m_dnmz_1974 geçmişde ödenmeyen faturaları sayin
Sanki bize o fatura gelmiyor. Allah Allah.
Biz 2kat öderken siz neredeydiniz, sesiniz çıkmıyordu haram zıkkım olsun kaçak elektrik kullananlardan
yıllarca bedava kullanıp farkları bizi. cebimizden çıkarken hiç önemli degildi dimi. kazık bize girsin dedas pahalı iyi yav
@m_dnmz_1974 yıllarca çaldığınaza sayın bizim sırtımızdaydınız senelerdir şimdi fatura ödemek zorunuzamı gidiyor
@m_dnmz_1974 kaçaklardan dolayı olabilirmi sürekli ödeyene geliyor nedense..
Geri Dön