HABER

Elebaşı İranlı kadın çıktı!

Edirne'de kendilerini polis ve savcı olarak tanıtarak 84 yaşındaki İ.Z.'yi 56 bin lira dolandıran biri kadın 3 kişi yakalandı. Dolandırıcılık çetesinin elebaşı olduğu öne sürülen ve İstanbul'da yaşayan İran asıllı Naeemi Zohreh'nin yakalanması için de çalışmalar sürüyor. Polis, sorguladıkları şüphelilerden aldığı bilgilerle dolandırıcılık çetesinin elebaşının İstanbul’da yaşayan İran asıllı Naeemi Zohreh olduğunu belirledi.

Elebaşı İranlı kadın çıktı!

Edirne Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri kent çıkışındaki kontrol noktasında, yüzlerini kapamaya çalışan biri kadın 3 kişinin bulunduğu Otomobili şüphe üzerine durdurup aramaya aldı. Otomobil ve içinde bulunan kadın S.S. ile T.D. ve S.A.’nın üzerlerinde yapılan aramada 56 bin TL bulundu. Polisin gözaltına aldığı 3 kişi, soruşturmalarının yürütülmesi için Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. Polis yaptığı çalışmada 3 şüphelinin, Edirne’de yaşayan 84 yaşındaki İ.Z.’yi, kendilerini telefonda polis ve savcı olarak tanıtıp korkutarak, bankadan çektirdikleri 56 bin lirasını dolandırdığını belirledi.

İRANLI NAEEMİ ZOHREH HER YERDE ARANIYOR

Polis, sorguladıkları şüphelilerden aldığı bilgilerle dolandırıcılık çetesinin elebaşının İstanbul’da yaşayan İran asıllı Naeemi Zohreh olduğunu belirledi. İstanbul’a giden polis, evinde bulunmayan İranlı Zohreh’nin oturduğu dairesinin kapısını çilingir yardımıyla açarak arama yaptı. Aramada 10 cep telefonu, bir çelik kasa bulunarak el konuldu. Polis, İranlı Naeemi Zohreh’i yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor. Polis, daha önce de haklarında dolandırıcılıktan kaydı bulunan şebekenin üyeleri S.S., T.D. ve S.A.’yı emniyetteki soruşturmalarının ardından adliyeye çıkardı. Şüphelilerin dolandırdığı İ.Z.’ye ise 56 bin lirası teslim edildi. (DHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
BU BAYANIN CEZASI ŞİMDİKİ İRANDA DİREK İDAMDIR.BAKINIZ ÜZERİNDE 15 GR DAN FAZLA UYUŞTURUCU YAKALATANDA İSLAM YASALARINA GÖRE İDAM EDİLİYOR ANINDA.TOPLUMDA EN AZ SUÇ İŞLEME İRAN İSLAM DEVLETİNDE OLACAK SON 50 YILLIK DÖNEMDE.TÜRKİYEMİZDE BİNLERCE HIRISZLIK VE DOLANDIRICILIK VAR KANUN VERDİĞİ BOŞLUKLARDAN DOLAYI.YAHU ADAM EVİNİ SOYACAK EĞER ADAMI YATAK ODANDA ÖLDÜRÜRSEN AZ CEZA ALIRMIŞSIN.BEYLER TÜRKİYEDE ANAYASA HEMEN DEĞİŞMELİ ARTIK.ŞU AN TÜM YASALAR SUÇLUNUN LEHİNE ÇALIŞIYOR MALESEF.BAKINIZ YÜCE İSLAMIN KANUNUNLARI GELİRSE POLİSE SAVCIYA HAKİME BEKÇİYE ÇOK AZ DÜŞECEK.MİLLET KARARINI VERMELİDİR
@ozaydin65 ulen oturma izni verseler seç birini deseler biri avrupa ülkesi olsun diğeri iran.gözün kapalı avrupayı seçmezsen ben bişey bilmiyorum
açtınız kapıları iran ın ırak ın suriye nin hırsızı soysuzu doldu ülkeye.yol geçen hanına döndü canım memleketim. dünya da başka ülke var mı elini kolunu sallaya sallaya girip çıkılan.
dışarı sokağa çık arkanda sağında solunda alakgulak alakgulan konuşanlar. pazara git pazardada aynı şeyler sağında solunda önünde arkanda alakgulak alakgulak konuşanlar güzelim türkiyemiz ne hale getirildi ve nereye doğru götürülüyor?
Geri Dön