HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ekrem İmamoğlu’ndan dikkat çeken AK Parti çıkışı: ‘Boş durmayacaklar’

Ekrem İmamoğlu’ndan yine çok konuşulacak açıklamalar geldi. İmamoğlu CHP’deki aday belirleme sürecinde hakkında çıkan yalanlarken partide aday belirleme sürecine müdahil olmadığını belirtti. İmamoğlu yaptığı açıklamada ‘Bu MYK’nın sahasıdır. Buradaki en yetkili ve tek yetkili kişi Sayın Genel Başkan’dır. Böyle bir hadsizlik mümkün mü?” ifadelerini kullandı. İstanbul’daki seçim süreci ile ilgili de konuşan İmamoğlu İktidarı hedef alarak “Yapılanlar bize gösteriyor ki boş durmayacaklar” dedi.

CHP’de aday belirleme süreci devam ederken İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında çıkan iddialara yanıt verdi. Partideki adayları belirlerken İmamoğlu kendisinin müdahalede bulunduğu iddialarını net bir dille yalanlayarak “bu onların sahasıdır, yani Parti Meclisi’nin sahasıdır, MYK'nın sahasıdır ve buradaki en yetkili ve tek yetkili kişi Sayın Genel Başkan’dır. Dolayısıyla kararların alınma mekanizması oradadır. Böyle bir hadsizlik mümkün mü?” ifadelerini kullandı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

İstanbul’da AK Parti’nin de aday olarak Murat Kurum’u açıklamasının ardından başlayan seçim yarışı ile ilgili de konuşan İmamoğlu Sözcü gazetesinden İpek Özbey’e dikkat çeken açıklamalarda bulundu. İmamoğlu bu süreçte hükümetin kendisine yönelik zorluklar çıkarabileceğini belirterek “Yapılanlar bize gösteriyor ki boş durmayacaklar. Umarım yapmazlar” ifadelerini kullandı.

En Çok Aranan Haberler