HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Omega-3 deposu! Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'ndan zihinsel performansı artırıcı bitki: "10 dakikada farkı hissediyorsunuz"

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu sağlık hakkında paylaştığı değerli bilgilerine bir yenisini daha ekledi. Ünlü profesör doğanın mucize bitkilerinden birini üstüne basa basa tavsiye etti. Son yılların yaygın problemlerinden biri olan zihinsel odaklanma problemine karşı çözüm yolları aranıyor. İçeriğinde yüzde 48 oranında omega-3 içeren reyhan tek başına hatırlama gücünüzü ve zihinsel performansınızı arşa çıkarmayı başarıyor. Çocuklarda dikkat dağınıklığını da azaltmaya yardımcı oluyor.

Sağlık hakkında verdiği tavsiyeler ve şifalı kür tarifleriyle adından sıkça söz ettiren Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu zihni açan en etkili bitkiyi tavsiye etti. Kokusuyla mest eden hem salatalara kattığımız hem de şerbetini yaptığımız reyhan bitkisinin adeta omega-3 deposu olduğunu duyanlar çok şaşırıyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun reyhan hakkında verdiği değerli bilgileri haberimizde derledik.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

TAM BİR OMEGA-3 DEPOSU: ZİHİNSEL PERFORMANSINIZI 10 DAKİKADA ARTIRIYOR!

En Çok Aranan Haberler