HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Görüntüyü hem daha hızlı hem daha kaliteli aktarmanızı sağlayacak en iyi DisplayPort kabloları

Yüksek çözünürlüklü görüntü aktarımına mı ihtiyacınız var? Bunun yanında ses iletimi için de arzu ettiğiniz kaliteye kavuşmak mı istiyorsunuz? O zaman bu taleplerinizi karşılayacak display port kabloları burada! Sadece görüntüyü aktarmakla kalmayıp yüksek çözünürlük, yenileme hızı ve teknolojiyle donatılan özellikler de vadeden en iyi display port kablolarını bir araya getirdik.

Görüntüyü hem daha hızlı hem daha kaliteli aktarmanızı sağlayacak en iyi DisplayPort kabloları

İçindekiler

  • 1. Sertifikalı ürün isteyenlere: Paugge ‎ENTDP1420 Display Port Kablo
  • 2. Dayanıklı malzemeden üretilen: Alfais Al-4318 Displayport to HDMI Dönüştürücü Adaptör Kablosu, Siyah, 1, 8 Metre
  • 3. Uzun süreli kullanım garantisi: KabelDirekt 651 Display Port Kablo
  • 4. Akıllı telefonlar ile uyumlu: uni UNICDP01 USB C Display Port Kablosu
  • 5. Görüntüyü mükemmel şekilde yansıtın: BENFEI DisplayPort - HDMI Kablosu
  • 6. Mini display port kablosu arayanlara: YIWENTEC Mini DP
  • 7. Arzu ettiğiniz alana kavuşun: Etseinri B09H5T15MD Display Port Kablosu
  • 8. Yüksek kalitede görüntü ve dijital ses aktarımı: Assmann AK-340100-020-S Display Port Bağlantı Kablosu
  • 9. Geniş kullanım alanı: HAMA Display Port Kablosu
  • 10. Kalite ve aktarım hızı arayanlara: Ugreen 8K 60Hz 4K 144Hz v1.4 Display Port Görüntü ve Ses Aktarım Kablosu

Başarılı bir görüntü aktarımı sunan display port kablo, özellikle birden çok monitör kullanmayı tercih edenler için bir hayli avantajlı. "Display port kablosu nedir?" sorusuna daha açıklayıcı bir cevap vermek gerekirse doğrudan ekran kartı seviyesinden çalışan ve hem görüntüyü hem sesi doğrudan aktarmanıza olanak tanıyan bir ürün. Çoklu kullanıma izin vermesi ve birden fazla cihaz arasında bağlantı kurulmasını sağlaması display portun önemini arttırıyor. Gelin, en iyi display port kablolarına yakından bakalım.

1. Sertifikalı ürün isteyenlere: Paugge ‎ENTDP1420 Display Port Kablo


2.ürün

En iyi display port kablosu listemiz, VESA display port Sertifikasına sahip olan Paugge ‎ENTDP1420 Display Port Kablo ile devam ediyor. Ürün, VESA sertifikası almaya hak kazanarak test edildiğini, denetlendiğini ve yüksek kaliteli bir display port kablo olduğunu kanıtlıyor.

HBR 3, HDR, FreeSync ve G-Sync gibi teknoloji ile donatılan nitelikleriyle de özellikle oyun severlere üstün bir performans vadeder. Ürün aynı zamanda; 8K 60 Hz ve 4K 60 Hz görüntüyü kesintisiz ve en iyi şekilde destekliyor. İki metrelik uzunluğuyla hareket özgürlüğü de tanıyan kablo, 180 gram ağırlığında.

Ürünü İncele

2. Dayanıklı malzemeden üretilen: Alfais Al-4318 Displayport to HDMI Dönüştürücü Adaptör Kablosu, Siyah, 1, 8 Metre


3.ürün

Alfais Al-4318 Displayport to HDMI Dönüştürücü Adaptör Kablosu, masaüstü bilgisayarınızdan HDMI bağlantılı bir ekran cihazına yüksek çözünürlüklü görüntü aktarımı yapmanızı sağlayan 1.8 metre uzunluğunda bir ürüm. Siyah renkteki bu kablo, bilgisayarınızdaki DisplayPort'u HDMI portuna dönüştürerek, görüntüleri ve videoları yüksek çözünürlükte ekranınıza taşır; ancak ters yönde çalışmaz. VESA ve CEA standartlarına uygun olarak üretilmiş olan ürün, altın kaplama giriş uçları sayesinde kaliteli bir bağlantı sunar.

20 pin DisplayPort erkek giriş ve 19 pin HDMI erkek çıkışa sahip adaptör kablosu, QXGA (2048 x 1536) çözünürlüğe kadar destekler ve 24 bit derin renk kalitesinde görüntü aktarımı yapar. Alfais Al-4318 ile bilgisayarınızdan HDMI destekli televizyon, monitör ya da projektöre kolayca bağlanabilir ve geniş ekran deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ürünü İncele

3. Uzun süreli kullanım garantisi: KabelDirekt 651 Display Port Kablo


Görüntüyü hem daha hızlı hem daha kaliteli aktarmanızı sağlayacak en iyi DisplayPort kabloları

Üreticisi tarafından 36 ay garanti sunulan KabelDirekt 651 Display Port Kablo, ilk bakışta güven aşılamayı başarıyor. Display port bağlantısı bulunan dizüstü ve masaüstü bilgisayar, projektör, monitör ve grafik kartı gibi tüm ürünler ile uyumlu olan kablo maksimum 4K 60 Hz görüntü aktarımını destekler.

Çift zırhlama ve altın kaplama kontaklar ile kalitesini perçinleyen kablo, toplam iki metre uzunluğunda. Ağırlıklı olarak siyah rengin egemen olduğu ürün, 30 gram ağırlığında ve kablonun tam ölçüleri ise 16,9x14,9x1,5 santimetre.

Ürünü İncele

4. Akıllı telefonlar ile uyumlu: uni UNICDP01 USB C Display Port Kablosu


Görüntüyü hem daha hızlı hem daha kaliteli aktarmanızı sağlayacak en iyi DisplayPort kabloları

Dizüstü ve masaüstü bilgisayar, televizyon, projektör ve benzeri cihazların dışında android telefonlar, iOS, Macbooklar ve tabletlerle de uyumlu olan uni UNICDP01 USB C Display Port Kablosu, kullanım ağını genişleten bir ürün. Type-c display port kablo niteliğindeki ürün, ekstra bir işlem gerektirmeyen tak çalıştır özelliğinde.

Kullanıcı dostu kaymaz tasarıma ve ekstra dayanıklı örgülü naylon kabloya sahip olan ürün, birinci sınıf alaşımlı kasa bulundurur. Böylelikle ısı yalıtımını da en iyi şekilde gerçekleştirir. 18 ay garanti süresi bulunan ürün siyah renkte ve 1.8 metre uzunluğunda. 1.2 display port sürümündeki kablo, 4K 60 Hz'e kadar görüntü aktarımı gerçekleştiriyor.

Ürünü İncele

5. Görüntüyü mükemmel şekilde yansıtın: BENFEI DisplayPort - HDMI Kablosu


6.ürün

BENFEI DisplayPort - HDMI Kablosu, 4,58 metre uzunluğunda ve yüksek veri aktarım hızı sunan bir ürün. DisplayPort ve HDMI konnektörleri ile donatılmış bu kablo; Lenovo, Dell, HP, Asus gibi çeşitli markalardaki dizüstü bilgisayarlarla mükemmel uyum sağlar. Bu ürün ile kullanıcılar; videoları, sunumları ve oyunları yüksek çözünürlüklü ekranlara aktarabilirler.

Dayanıklı yapıda tasarlanmış olan bu kablo, hem ev hem de ofis kullanımı için uygundur, böylece günlük kullanımda bile yüksek performans ve güvenilirlik sunar. Yüksek kaliteli görüntü ve ses aktarımı sağlayan BENFEI DisplayPort - HDMI Kablosu, multimedya deneyiminizi zenginleştirmek için tercih edebileceğiniz mükemmel bir seçenektir.

Ürünü İncele

6. Mini display port kablosu arayanlara: YIWENTEC Mini DP


Görüntüyü hem daha hızlı hem daha kaliteli aktarmanızı sağlayacak en iyi DisplayPort kabloları

Çift yönlü görüntü iletimine imkân tanıyan ürün, mini display port kablosu arayan kullanıcılara göz kırpıyor. 8K 60 Hz'e kadar görüntü aktarımı gerçekleştiren kablo aynı zamanda 4K 144 Hz desteği de sunuyor. 32.4 Gbps bant genişliği bulunan ürün, başta projektörler ve dizüstü bilgisayarlar olmak üzere mini display port girişine sahip olan tüm cihazlar ile uyumlu.

1.4 display port sürümüyle de kalitesini perçinleyen kablonun dış tasarımında ağırlıklı olarak siyah renk tercih edilmiş. Ürünün port uçları altın rengi, portun arkasındaki kaplamalar ise gri renge sahip.

Ürünü İncele

7. Arzu ettiğiniz alana kavuşun: Etseinri B09H5T15MD Display Port Kablosu


8.ürün

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Display port kablo tavsiye listemizin son ürünü Etseinri B09H5T15MD Display Port Kablosu. Üç metrelik uzunluğuyla arzu ettiğiniz hareket alanına da kavuşmanızı sağlayan kablo, yüksek çözünürlüklü bir deneyimin kapısını açar. 32.4 gbps bant genişliğine sahip olan ürün; 8K görüntü aktarımı gerçekleştirirken 1.2 display port sürümüne oranla da %50 daha fazla yenileme hızı sunuyor.

Oyun deneyiminde de beklentileri karşılayan kablo; HDR, HBR3, çok akış aktarımı, DSC, Stereoskopik 3D video gibi teknolojik özelliklerle de donatılmış durumda. Alüminyum kasa ve 24K altın kaplama konektörlerle kuvvetlenen kablo, malzeme kalitesinde de bekleneni veriyor. 180 gram ağırlığında olan ürünün ölçüleri ise 21.5x18.1x2.5 santimetre.

Ürünü İncele

8. Yüksek kalitede görüntü ve dijital ses aktarımı: Assmann AK-340100-020-S Display Port Bağlantı Kablosu


Görüntüyü hem daha hızlı hem daha kaliteli aktarmanızı sağlayacak en iyi DisplayPort kabloları

Yüksek kalitede görüntü ve dijital ses aktarımına imkân tanıyan Assmann AK-340100-020-S Display Port Bağlantı Kablosu, iki metre uzunluğunda. Her iki port ucu da DP erkek niteliğinde olan ürünün display port sürümü 1.2. 4K 60 Hz'e kadar görüntü desteği sunar.

Kilit mekanizmasına sahip olan kablonun yüzeyi nikel kaplama ve çift kat zırhlı. Kaliteli bir üretime sahip olan ürün, uzun bir kullanım ömrü vadediyor. Kablo ayrıca toplam 80 gram ağırlığında ve 12x14x2,5 santimetre ölçülerinde. Fiyat performans ürünü olan kablo, uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

Ürünü İncele

9. Geniş kullanım alanı: HAMA Display Port Kablosu


Görüntüyü hem daha hızlı hem daha kaliteli aktarmanızı sağlayacak en iyi DisplayPort kabloları

Basic stili ile kullanıcıların karşısına çıkan HAMA Display Port Kablosu, siyah renkte bir ürün. Televizyon, projektör, masaüstü ve dizüstü bilgisayar olmak üzere display port girişi bulunan bütün ürünlerle uyumlu olan kablo, bu yönüyle geniş bir kullanım alanı sunar.

Görüntü aktarımı konusundaki ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayan ürün, bir buçuk metrelik uzunluğu ile geniş bir hareket alanı da sağlamaktan geri kalmıyor. Ultra HD 4K'ya kadar görüntü aktarımı yapan kablo aynı zamanda 1.2 display port sürümüne sahip. Ürün ayrıca 1x1x1 santimetre ölçülerinde ve 60 gram ağırlığa sahip.

Ürünü İncele

10. Kalite ve aktarım hızı arayanlara: Ugreen 8K 60Hz 4K 144Hz v1.4 Display Port Görüntü ve Ses Aktarım Kablosu


1.ürün

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Örgülü hasır kablosu ile dayanıklı bir yapıya bürünen Ugreen 8K 60Hz 4K 144Hz v1.4 Display Port Görüntü ve Ses Aktarım Kablosu, siyah ve altın rengini harmanlayarak estetik bir görünüm kazanıyor. VGA türündeki display port kablo; masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, monitörler, projektörler, HD televizyonlar ve projektörler ile uyumlu.

Görüntü ve sesi kaliteli bir biçimde aktarmanıza aracılık eden ürün; 8K 60 Hz, 4K 144 Hz ve 2K 165 Hz görüntüleri destekliyor. Kablo aynı zamanda 32.4 gbps'lik hızıyla tatminkâr verimlilik sunan iyi bir display port kablo önerisi. 260 gram ağırlığında ve 28x23x6 santimetre ölçülerinde.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.


Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler