Hürriyet Gazetesi Haberleri

Tufan Türenç kimdir, kaç yaşındaydı? Gazeteci Tufan Türenç ölüm sebebi nedir?

Tufan Türenç kimdir, kaç yaşındaydı? Gazeteci Tufan Türenç ölüm sebebi nedir? Milliyet Gazetesi’nde gazetecilik mesleğine başlayan Tufan Türenç, 1988 yılında Hürriyet gazetesine geçmişti. Hürriyet Gazetesi’ndeki köşe yazılarıyla tanınan Türenç bir süredir rahatsızlığı nedeniyle tedavi görüyordu. Peki; Tufan Türenç kimdir?

Haber 23-04-22 13:33

Fotoğraftaki genç şimdilerde tüm Türkiye'nin tanıdığı bir isim!

Fotoğrafta slogan atan genç, şimdilerde Türkiye'nin en ünlü gazetecilerinden biri. Kim olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız...

Magazin 03-10-21 15:57

Magnum çekilişi ne zaman yapılacak 2021? Magnum çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...

Magnum Porsche çekilişi ile talihliler lüks araca sahip olacak. Kampanya 1 Nisan'da başlamıştı. Magnum çekilişi isim listesi tek tek duyurulacak. Magnum çubuklarında yazan kodları Magnum.com.tr ya da SMS ile ileten iki kişi lüks aracın sahibi olacak. Söz konusu çekiliş noter huzurunda gerçekleştirilecek. İşte merak edilenler...

Haber 30-09-21 13:13

Öykü Gürman kimdir, kaç yaşında ve evli mi? Hayat hikâyesi nedir?

Evlerinin Önü Boyalı Direk şarkısı ile adını duyuran Öykü Gürman, aslen Trabzonludur. Üniversiteyi devlet konservatuvarıda tamamlayan Öykü Gürman, keman ve şan dersleri alarak kendisini geliştirdi.

Haber 16-04-21 16:26

Hürriyet Gazetesi

Hürriyet Gazetesi Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Hürriyet Gazetesi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

İki gözünde de hasar oluştu! Hande Fırat kaza geçirdi

Gazeteci Hande Fırat'ın evinde geçirdiği talihsiz bir kaza sonucunda iki gözünde de hasar oluştuğu ve bir süre ekranlardan uzak kalacağı belirtildi. Hande Fırat'ın Hürriyet'teki yazılarına da bir süre ara verdiği belirtildi.

Haber 13-04-21 00:02

Ferdi Özbeğen kimdir? Ferdi Özbeğen ne zaman öldü? İşte unutulmayan şarkıları…

Sanat hayatına 28 albüm sığdıran Ferdi Özbeğen, Kandil şarkısındaki, "Vefa arıyorum, dost arıyorum, şefkat arıyorum..." sözleriyle, herkesin hafızasına kazındı. 1993'ten itibaren çıkardığı best-off albümlerle, eski şarkılarına olan vefasını da gösteren Ferdi Özbeğen, 12 sene kanserle mücadele etti.

Magazin 05-04-21 14:07

Bülent Yavuz kimdir, neden öldü? MHK eski Başkanı hayatını kaybetti…

FIFA eski hakemlerinden ve Merkez Hakem Kurulu eski başkanı, spor yazarı ve yorumcusu Bülent Yavuz, 71 yaşında vefat etti. TFF’den yapılan açıklamada, hayatını kaybeden Bülent Yavuz için başsağlığı mesajı paylaşıldı…

Spor 20-03-21 10:55

Yaşar Alptekin kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Yaşar Alptekin evli mi?

Vatan Sağolsun, Serseri, Mavi Rüya, Yasemin, Böyle Mi Olacaktı, Samanyolu, Kıbrıs’ta Vuruşanlar ve Kuruluş gibi dizilerde oynayan Yaşar Alptekin, bir gazetenin düzenlediği dans yarışmasına katılarak dikkatleri üzerine çekti. Yarışmada birinci olamayan Yaşar Alptekin, sonrasında 1985’Te Fotoroman Kralı seçildi…

Magazin 19-03-21 09:22

Hakan Dilek kimdir? Neden öldü? Deneyimli gazeteci vefat etti

Deneyimli gazeteci-yazar Hakan Dilek, 59 yaşında hayata veda etti. Bir dönem tiyatro, resim ve futbolla da ilgilenen Hakan Dilek, uzun zamandır mücadele ettiği kanser hastalığına yenik düştü.

Spor 08-03-21 10:56

Hürriyet'in yeni Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan oldu!

Ahmet Hakan, Hürriyet Gazetesi'nin yeni genel yayın yönetmeni oldu.

Trend 06-11-19 00:39

Ayşe Arman, Hürriyet gazetesinden istifa ettiğini açıkladı

Hürriyet gazetesinden çok konuşulacak bir istifa haberi daha geldi. Yazar Ayşe Arman, istifasını sosyal medyadan duyurdu.

Trend 03-11-19 14:26

Hürriyet gazetesinde kimler işten çıkarıldı?

Hürriyet gazetesinin bir grup çalışanın işine son verdiği iddia edildi.

Haber 30-10-19 15:41

Çalışma arkadaşları, katledilişinin 29. yılında Çetin Emeç'i anlattı

Türk basın tarihinin önemli isimlerinden gazeteci-yazar Çetin Emeç'in, evinin önünde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesinin üzerinden 29 yıl geçti - Çalışma arkadaşları ve dostları, genç yaşta ve işin mutfağında başladığı gazetecilikte sergilediği başarıyla özgün tarzını ortaya koyarak markalaşan Emeç'i anlattı - Gazeteci-Yazar Ertuğrul Özkök: - "Aralarında benim de bulunduğum 5-6 gazeteciye suikast yapılacağına dair kuvvetli istihbarat vardı. Oktay Ekşi ve Çetin Emeç de listedeydi. Çetin Bey'i uyardım, 'Bir yakın koruma alın.' dedim. Ama özgürlüğüne çok düşkündü. 'Öyle yaşamaktansa öleyim daha iyi.' dedi. Ben ve Oktay Bey önlemimizi aldık. O, karanlık odaklar gidip onu öldürdüler. Çetin Bey, benim için Dostoyevski romanından fırlamış bir kahraman gibiydi" - Gazeteci-Yazar Tufan Türenç: - "Çok dinamik gazete yapardı. En büyük özelliği oydu. 'Ben Resmi Gazete gibi gazete yapmam. Gazetem kıpır kıpır olmalı.' derdi. Ölü haberi bile canlandırmak için saatlerce nasıl bir başlık verelim diye düşünürdü" - Gazeteci-Yazar Murat Bardakçı: - "Çetin Bey'in hayatı gazetecilikti. Çetin Bey bir ekolün son temsilcisiydi. Bu, bizde Şinasi'den Ahmet Mithat Efendi'den gelen ama devre göre uyarlanmış bir ekoldür" - Gazeteci-Yazar Ayşe Özek Karasu: - "Editörlükte aşırı titizlik ve disiplini ondan öğrendik. Katledildiği 7 Mart günü çok gözyaşı döktük, asla da unutmadık"

Haber 06-03-19 11:06

Ahmet Ercanlar Hürriyet Gazetesi'nden ayrıldığını açıkladı

Hürriyet Gazetesinin Fenerbahçe muhabiri Ahmet Ercanlar, katıldığı bir radyo programında istifa ettiğini açıkladı. Ercanlar, Twitter'da hakemler hakkında eleştirilerde bulunduğu için ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç lehine paylaşımlar yaptığı gerekçesiyle görevinden ayrıldığını belirtti.

Trend 21-02-19 19:35

Hürriyet gazetesi binasına zarar verme davasında karar

Hürriyet gazetesi binasına zarar verdikleri iddiasıyla yargılanan 26 kişiden 25’i beraat etti - Sanıklardan biri "geceleyin iş yeri dokunulmazlığını ihlal etme" suçundan 1 yıl 8 ay hapis ve "mala zarar verme" suçundan 2 bin lira adli para cezasına çarptırılarak, hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verildi

Haber 27-11-18 12:59

Eski Hürriyet yazarı Deniz Zeyrek Sözcü Gazetesi ile anlaştı!

Hürriyet Gazetesi'nden ayrılan eski Ankara Temsilcisi ve köşe yazarı Deniz Zeyrek, artık Sözcü Gazetesi'nde yazacak.

Haber 15-11-18 08:27

Doğan Medya'da devir-teslim tamamlandı! İşte Erdoğan Demirören'in ilk mesajı

Doğan Grubu’ndan Demirören Holding’e geçen Doğan Medya’da devir teslim işlemleri tamamlandı. El değiştirmenin gerçekleşmesinin ardından medya kuruluşlarının yeni sahibi Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören Hürriyet gazetesinde bir mesaj yayımladı.

Haber 18-05-18 02:34

Kadının Gücü Konferansı

Konda Genel Müdürü Ağırdır: - "Bizim sadece çabalayalım, bir şeyler yapalım, sadece kadını güçlendirelim hamlesine değil, kadın aklının ve yüreğinin hayata müdahil olmasına ihtiyacımız var. Aktörlere göre değil, meselelere göre pozisyon almaya ihtiyacımız var. Kadınların daha fazla ortalığa çıkmasına, daha fazla çaba göstermesine ihtiyacımız var" - Sia Insight tarafından 15-24 yaş grubunda 2 bin gençle 15 ilde gerçekleştirilen araştırmaya göre, genç kadınların yüzde 35'i kadının çalışmak için eşinden, babasından, ağabeyinden izin alması gerektiğini düşünürken, yüzde 32'si de kadının öncelikle kendisini çocuklarına adaması gerektiğini belirtiyor

Haber 05-03-18 13:55

Ahmet Hakan'la CHP'li Aykut Erdoğdu birbirine girdi

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gazete yöneticilerine ‘Adalet Yürüyüşü’nü yayınlamamalarını emrettiğini Twitter mesajıyla paylaştı. Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan ise, Aydın Doğan'a böyle bir talimat verilmediğini belirterek, Erdoğdu için, “Yalancısın ve müfterisin Aykut Erdoğdu” dedi. Erdoğdu'nun Ahmet Hakan verdiği yanıt ise sert oldu: "Bunun adı 'Patron Siparişli Yazıdır' yazmayacaksın..."

Haber 20-06-17 09:53

Hürriyet, Katarlılara mı satılıyor? Gazeteden açıklama geldi

Hürriyet Gazetecilik ve Doğan Gazetecilik, Kamuyoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıklama yaptı. Açıklamalarda Hürriyet ve Posta gazetesinin satılacağı iddialarının gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Haber 10-04-17 11:02

Hürriyet'in en tepesindeki isim görevi bıraktı

Aydın Doğan'ın kızı, Hürriyet gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, görevi bıraktı. 1996 yılından bu yana gazetede görev yapan Sabancı, ayrılık kararını kurum içi bir yazışmayla çalışanlara bildirdi. Sabancı, mesajında "Günlük işlerde azad olmanın kazandırdığı zamanla da kendimi yenileyip, 20 yıl evvelki kadar “gençleşip” geri geleceğim" dedi.

Haber 08-04-17 20:42

Ertuğrul Özkök: Türkiye’ye hakim olan konuşma ve yazma dili, maalesef nefret dili

Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, "Türkiye’ye hakim olan konuşma ve yazma dili maalesef nefret dili. Öfkesiz, hakaret etmeden konuşmayı sadece medya değil, siyasetçilerde unutmamalıdır" dedi.

Haber 14-10-15 18:36

Hürriyet gazetesi saldırısında yeni gözaltılar

Hürriyet gazetesi binasına zarar verdikleri iddiasıyla 9 kişi daha gözaltına alındı.

Haber 09-09-15 18:01

Hürriyet Gazetesi'ne saldırıya suç duyurusu

Hürriyet Gazetesi'nin avukatları gazetenin uğradığı saldırıyla ilgili suç duyurusunda bulunuldu.

Haber 07-09-15 17:15

Hürriyet Gazetesi manşetleri her gün Mynet.com'da

Hürriyet Gazetesi manşetleri her gün Mynet.com'da! Hürriyet Gazetesi manşetlerini, ilk sayfasında yer alan haberleri tüm gazetelerle birlikte okumak isterseniz, Mynet.com'dan faydalanabilirsiniz.

Haber 07-09-15 15:10

Erol Simavi son yolculuğuna uğurlandı

Monaco'da vefat eden Hürriyet Gazetesi'nin eski sahibi iş adamı Erol Simavi, kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Haber 10-06-15 18:41

Hürriyet Gazetesi'nin eski sahibi Erol Simavi hayata veda etti

Hürriyet Gazetesi’nin eski sahibi işadamı Erol Simavi, birkaç yıl önce taşındığı Monaco’da hayata gözlerini yumdu.

Haber 08-06-15 02:02

'Haince bir yaklaşım'

Fenerbahçe'nin deneyimli kalecisi Volkan Demirel hakkında eleştirel bir yazı yayımlayan Hürriyet Gazetesi'ne Fenerbahçe Yönetimi tepki gösterdi

Spor 23-11-14 16:48

Enis Berberoğlu, Hürriyet gazetesindeki görevinden ayrıldı

Hürriyet gazetesi, Enis Berberoğlu'nun genel yayın yönetmenliği görevinden kendi arzusuyla ayrıldığını duyurdu.

Haber 09-08-14 00:00

Metin Feyzioğlu'nun acılarla dolu hikayesi

Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun hayat hikayesini yazdı.

Haber 08-01-14 14:15

İstanbul'da ilginç Erdoğan posterleri

Kim yaptı bilinmiyor ama sosyal medyayı bu posterler sallıyor...

Haber 20-12-13 10:51

'Telekulak' iddası mahkemede

Hürriyet Gazetesi yazarı ile Bizden Kaçmaz proğramı yapımcıları artık mahkemelik.

Magazin 07-12-10 14:55