Kolay Karnabahar Kızartması Haberleri

Airfryer karnabahar kızartması tarifi ile çıtır sağlıklı atıştırmalıklar hazırlayın: Airfryer'da karnabahar kızartması nasıl yapılır?

Turpgiller ailesinden olan karnabahar, ülkemizde farklı tariflerle en sık tüketilen lezzetler arasındadır. İnsan sağlığına faydalarıyla da ön plana çıkan karnabaharın en sevilen tariflerinden birisi de kızartılarak hazırlanmasıdır. Her öğünde servis edilebileceği için sıkça tercih edilen bu tarif, damaklara da hitap etmesiyle ülkemizin vazgeçilmez lezzetleri arasındadır.

Yemek 30-12-22 17:33

Sebzeleri lezzetli hâle getiren tariflerde bugün! Airfryerda acılı karnabahar tarifi

Türk mutfağında sebze ile yapılan birçok yemek tarifi bulunur. Özellikle kış aylarının vazgeçilmez sebzelerinden biri olan karnabahar hem lezzeti hem sağlıklı içeriğiyle sofraları şenlendirir. Peki, birçok farklı tarifi bulunan karnabaharı bir de Airfryerda yapmayı denediniz mi? Airfryerda hazırlanan, dışı çıtır çıtır içi yumuşak karnabahar tarifini yediden yetmişe herkes çok sevecek!

Yemek 25-10-22 17:07

Kolay Karnabahar Kızartması

Kolay Karnabahar Kızartması Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Kolay Karnabahar Kızartması Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.