HABER

Her türlü oyuna bir sıfır önde başlamanızı sağlayacak makro mouse çeşitleri

Oyunlarda hataya asla yer vermek istemeyen ve keskin hamleler yaparak başarıya ulaşmayı amaçlayan gamerların tercihi, makro mouse çeşitlerinden yana oluyor. Çeşitli tuş atamaları yapılmasına imkân tanıyan makro mouse modelleri, oyuncuların kendi tarzlarını oyuna yansıtmalarının en pratik yolu olarak biliniyor. Birçok kaliteli marka, birbirinden şık ve bol özellikli makro mouse modeli üretiyor. Gelin, en iyi makro mouse çeşitlerine birlikte göz atalım!

Her türlü oyuna bir sıfır önde başlamanızı sağlayacak makro mouse çeşitleri

Üzerinde birçok özelleştirilebilir tuş bulunduran makro mouse modelleri, oyunlarını daha işlevsel bir hâle dönüştürmek isteyen gamerların olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alıyor. Bazı makro mouse modellerinde yazılım desteği bulunuyor ve bu sayede tuş özelleştirmeleri kolaylıkla gerçekleştiriliyor. Aynı şekilde yüksek DPI hassasiyeti, RGB LED ışıklandırma ve ergonomik tasarım gibi özelliklere sahip modeller de üretiliyor. Makro mouse seçimi söz konusu olduğunda ürünün markası, tasarımı, malzeme kalitesi, makro atanabilecek tuş sayısı, sahip olduğu özellikleri ve yazılım desteği gibi konulara dikkat edilmesi gerekiyor. Hazırsanız birbirinden başarılı oyuncu markalarının ürettiği en kaliteli makro mouse çeşitlerini beraber inceleyelim.

1. Yüksek performanslı tasarım: Logitech G G502 LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Mouse


Her türlü oyuna bir sıfır önde başlamanızı sağlayacak makro mouse çeşitleri

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

En iyi makro mouse markası arasında yer alan Logitech, birbirinden kaliteli mouse modelleri üreterek oyuncuların performansına performans katıyor. En iyi kablosuz makro mouse modelleri arasında zirvede yer alan Logitech G G502 LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Mouse, modern ve etkileyici tasarımıyla oyuncuların kalbini kazanıyor. Akıllı donanımı sayesinde on kata kadar enerji verimliliği yapan model, kullanıcılarına pil süresini dert etmeden oyun oynama fırsatı veriyor. Makro mouse kablosuz modelin önemli bir özelliği de Logitech G HUB yazılımı sayesinde 16.8 milyon renkte RGB aydınlatma seçeneği sunarak dinamik bir oyun ortamı yaratıyor olması.

Ürünü İncele

2. Pratik kullanım: GAMETECH Prime Makro Tuşlu 12800 DPI RGB LED'li Drag Click Oyuncu Mouse


Her türlü oyuna bir sıfır önde başlamanızı sağlayacak makro mouse çeşitleri

Mouse makro atamaları konusunda oyunculara kolaylık sunan GAMETECH Prime Makro Tuşlu 12800 DPI RGB LED'li Drag Click Oyuncu Mouse, en kullanışlı makro mouse modelleri arasında önemli bir yere sahip. Model, kendi yazılımı üzerinden kolayca makro mouse ayarlamaları yapılmasına imkân tanıyarak oyuncuları büyük bir uğraştan kurtarıyor. Modelin en önemli özelliği hem sağ hem sol elle kullanılabilmesi. Böylece sol elini kullananlar herhangi bir zorluk çekmeden makro mouseu kullanabiliyor. Ürün, güçlü sensörleri sayesinde hareketleri kolayca algılayıp en hızlı şekilde uyguluyor. Böylece oyunculara performans kaybı yaşatmıyor. Ürünün RGB desteği sunması da önemli bir ayrıntı.

Ürünü İncele

Günün fırsatları için acele edin! İndirimlisi varken daha fazla ödemeyin! (10.08.2022)

JBL marka bluetooth hoparlörlerde yaz indirimi

Banyo ürünlerinde fırsat

Spor giyimde çok satanlar

Elektrikli küçük ev ve mutfak aletleri

Marmot marka ürünlerde fırsat

Stok fazlası ürünlerde %15 ve üzeri indirim

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

3. Kontrol sizde olsun: Rampage SMX-G72 GREEDY Drag Click 8 Tuşlu RGB LED'li Makrolu Gaming Mouse


Her türlü oyuna bir sıfır önde başlamanızı sağlayacak makro mouse çeşitleri

"Makro mouse nedir?" sorusunu soranlara âdeta performansı ve bol özellikleriyle yanıt veren Rampage SMX-G72 GREEDY Drag Click 8 Tuşlu RGB LED'li Makrolu Gaming Mouse, en iyi makro mouse önerileri sıralandığında üst sıralarda yer almayı başarıyor. Estetik tasarımı ve malzeme kalitesiyle adından söz ettiren model, konforlu bir doku sunarak rahat tutuş hissi veriyor. Sekiz farklı ayarlanabilir makro tuşuyla oyun oynamayı keyifli hâle dönüştüren model, tak ve çalıştır özelliğiyle kullanıcılara pratiklik sağlıyor. Modelin en önemli özelliklerinden biri de RGB LED aydınlatmaya sahip olması.

Ürünü İncele

4. Kolay kullanım ve evrensel uyumluluk: Reidan Optik Makro Pro Gaming Mouse


Her türlü oyuna bir sıfır önde başlamanızı sağlayacak makro mouse çeşitleri

Çağdaş tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayan Reidan Optik Makro Pro Gaming Mouse, "En iyi makro mouse hangisi?" sorusunu soranlara sıklıkla tavsiye ediliyor. Uygun fiyatı sayesinde kaliteli ve ucuz makro mouse modelleri arasında üst sıralarda yer alan model, tak ve çalıştır özelliğiyle kullanıcılarına pratiklik sunuyor. Bu sayede sadece bilgisayarlarla değil, çeşitli oyun konsolları ve akıllı televizyonlarla da uyumlu olarak çalışabiliyor. Yüksek hassasiyet sensörüyle ani hamleleri kolayca algılayıp uygulayan mouse, ergonomik ve yumuşak dokusuyla kullananlara konfor sağlıyor. Işıklı aydınlatması sayesinde kullanıcılara çeşitli özelleştirmeler imkânı sunan model, renk efektleriyle de dikkat çekiyor.

Ürünü İncele

5. Bütçesi kısıtlı olanlar için: Everest Gx69 Javelin 4800 DPI Makro Yazılımlı RGB Gaming Mouse


Her türlü oyuna bir sıfır önde başlamanızı sağlayacak makro mouse çeşitleri

Bütçesi kısıtlı olan ve ucuz makro mouse sahibi olmak isteyenlerin mutlaka göz atması gereken Everest Gx69 Javelin 4800 DPI Makro Yazılımlı RGB Gaming Mouse, özel ve akıllı tasarımı sayesinde sağlam bir tutuş hissi veriyor. Böylece oyuncular keskin hamleleri rahatlıkla yapabiliyor. RGB efektli aydınlatması özel tasarımıyla birleşerek son derece estetik bir görsellik sunuyor. Böylece ürün, oyunları daha eğlenceli hâle dönüştürüyor. Yazılım desteği sunan mouse, yedi farklı tuşuna makro ataması gerçekleştirilmesine imkân tanıyor. "Makro mouse nasıl kullanılır?" derseniz ürünün akıllı yazılımı, size kullanım için yol gösteriyor.

Ürünü İncele

6. Dilediğiniz gibi özelleştirin: W-X Gaming Mouse


Her türlü oyuna bir sıfır önde başlamanızı sağlayacak makro mouse çeşitleri

Birbirinden etkileyici ve kullanışlı özellikleri sayesinde oyuncuların radarına hızlı bir giriş yapan W-X Gaming Mouse, en kaliteli makro mouse çeşitleri arasında bulunuyor. Alt kısmında yer alan ayarlanabilir ağırlık sistemi sayesinde oyuncuların ihtiyaç duyduğu ağırlık seviyesine kolayca getirilebiliyor. Sol yan kısmında 12 adet baş parmak makro tuşu bulunduran model hem birçok oyunda kullanıcılarına önemli bir avantaj sunuyor hem kullanım tercihine uygun tuş atamalarının kolayca yapılmasını sağlıyor. Mouse, ergonomik tasarımı sayesinde farklı el tiplerine uyumluluk göstererek rahat kullanılıyor. Ürünün RGB aydınlatmaya sahip olması ve beş farklı hız seçeneği sunması da cabası!

Ürünü İncele

7. İhtiyaç duyduğunuz tüm özellikler için: Rush Topaz Rm84 RGB Modüler Makro Pro Gaming Mouse


Her türlü oyuna bir sıfır önde başlamanızı sağlayacak makro mouse çeşitleri

Oyuncu ekipmanları söz konusu olduğunda en sevilen markalardan biri olan Rush, gamerların hızına hız katacak ve performanslarını zirveye taşıyacak birçok makro mouse modeli üretiyor. Rush Topaz Rm84 RGB Modüler Makro Pro Gaming Mouse, 10000 DPI hızla oyuncuları etkilemeyi başarıyor. Kaliteli ve dayanıklı malzeme kalitesiyle kullanıcılarından tam not alan model, aşınmalara karşı dirençli örgü kablosuyla da uzun ömürlü kullanım imkânı sunuyor. Mouse, ayarlanabilir ağırlık özelliğiyle istenen ağırlık seviyesine getirilebiliyor. Alternatif yan destek parçaları bulunduran model, farklı el tiplerine uyum sağlıyor. Ürün, makro atama konusunda yazılım desteği sunarak makro tuşlarının özelleştirilmesini sağlıyor.

Ürünü İncele

8. Petek tasarım mouse sevenler için: HyperX Pulsefire Haste Ultra Hafif Oyun Faresi


Her türlü oyuna bir sıfır önde başlamanızı sağlayacak makro mouse çeşitleri

Petek tasarım olarak bilinen delikli mouse çeşitleri, sunmuş oldukları hafif yapı sayesinde oyuncuların daha rahat ve hızlı bir şekilde mouse kullanmasına yardımcı oluyor. En iyi petek tasarımlı makro mouse modeli arasında yer alan HyperX Pulsefire Haste Ultra Hafif Oyun Faresi, sadece 59 gram ağırlığındaki yapısıyla oyunculara önemli bir hareket avantajı sağlıyor. Ürün, TTC altın mikro anahtarları sayesinde tıklamalara hızlı tepki vererek oyuncuları memnun ediyor. Üstün malzeme kalitesine sahip model, 60 milyona kadar tıklama ömrü sunarak uzun yıllar size eşlik ediyor. Mouse, alt kısmındaki akıllı kızakları sayesinde takılma yaratmadığından rahat kullanılıyor.

Ürünü İncele

9. Sıra dışı tasarım: Trust Gxt 138 X-Ray LED Aydınlatmalı Fare


Her türlü oyuna bir sıfır önde başlamanızı sağlayacak makro mouse çeşitleri

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Sıra dışı tasarımıyla oyuncuların ilgisini cezbetmeyi başaran Trust Gxt 138 X-Ray LED Aydınlatmalı Fare, en kaliteli makro mouse tavsiyeleri arasında bulunuyor. 4000 DPI optik sensörüyle hızlı ve etkili bir performans sergileyen model, özelleştirilebilir RGB aydınlatmasıyla tam 16.8 milyon renk seçeneği sunuyor. Böylece oyuncular kendi tarzlarını kolayca yansıtabiliyor. Yumuşak dokusuyla ergonomik destek sunan model, düşük sürtünmeli kızaklarıyla yüzeye takılmadan kayabiliyor. Bu sayede hız ve hassasiyet dengesi başarıyla korunuyor. Modelin en önemli özelliği, makro için on farklı tuş seçeneği ve gelişmiş yazılım sunması.

Ürünü İncele

10. Gelişmiş yazılım desteği: Pusat V8 Gaming Mouse


Her türlü oyuna bir sıfır önde başlamanızı sağlayacak makro mouse çeşitleri

Kendine özgü bir oyun tarzı olan ve her tuşa farklı makro atamaları yapmak isteyenlere Pusat V8 Gaming Mouse önerisi yapılıyor. Yan kısmında ayarlanabilir 12 adet makro tuş sunan model, gelişmiş yazılım desteği sayesinde etkili bir kontrol sağlıyor. Böylece kullanıcılar, program üzerinden tercihlerine uygun makro atamalarını en pratik şekilde yapabiliyor. 12400'e varan DPI hız seneğiyle oyunculara baş döndürücü bir performans sergileyen model, RGB aydınlatmasıyla da dikkatleri üzerine topluyor. Model, mouse yüzeyinde DPI hız tuşları ve seri atış tuşu gibi ekstra özellikler barındırmasıyla da oyuncuların takdirini kazanıyor.

Ürünü İncele

11. Fiyat performans ürünü: Inca IMG-309 Empouse RGB Macro Keys Professional Gaming Mouse


Her türlü oyuna bir sıfır önde başlamanızı sağlayacak makro mouse çeşitleri

Tam bir fiyat performans canavarı olan Inca IMG-309 Empouse RGB Macro Keys Professional Gaming Mouse, en ucuz makro mouse çeşitleri arasında yer alıyor. 7200 DPI hız seçeneğiyle oyunculardan tam not alan model, mükemmel bir tutuş hissi sağlayarak hızlı ve etkili mouse kullanımı sunuyor. Yedi farklı programlanabilir tuşu bulunan mouse, yazılım desteği sayesinde çeşitli tuş atamalarının en kolay şekilde yapılmasını sağlıyor. Kullanıcı tercihine göre değişebilen beş farklı ışık modu sunmasının yanı sıra model, çeşitli ışıklandırma efektlerine de sahip. Bu özelliğiyle ürün, oyun anlarının çok daha eğlenceli geçmesini sağlıyor.

Ürünü İncele

12. Profesyonel oyuncuların tercihi: Logitech G G300S Optik Kablolu Oyuncu Mouse


Her türlü oyuna bir sıfır önde başlamanızı sağlayacak makro mouse çeşitleri

Birçok profesyonel oyuncu tarafından tavsiye edilen Logitech G G300S Optik Kablolu Oyuncu Mouse, kaliteli bir makro mouse arayanların mutlaka bir şans vermesi gereken modeller arasında bulunuyor. "Makro mouse ne işe yarar?" sorusuna dokuz farklı programlanabilir tuşu ve geliştirilmiş yazılımıyla yanıt veren model, her tuşa farklı bir komut atanmasına imkân tanıyor. Düşük sürtünmeli kızakları sayesinde takılma yaratmadan rahatlıkla kayabilen mouse, birçok farklı yüzeyde sorunsuz kullanılabiliyor. Modelin en önemli özelliği, akıllı tasarımı sayesinde hem sağ hem sol elle kullanılabilmesi. Ürün, dayanıklı malzeme kalitesiyle de kullanıcılarının takdirini kazanıyor.

Ürünü İncele

13. Dayanıklı ve konforlu: Rampage SMX-R80 3200 DPI RGB Makrolu Gaming Mouse


Her türlü oyuna bir sıfır önde başlamanızı sağlayacak makro mouse çeşitleri

Modern ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayan Rampage SMX-R80 3200 DPI RGB Makrolu Gaming Mouse, en iyi ve en kaliteli makro mouse modelleri arasında yer alıyor. Model; 3200 DPI optik sensör, 300 tarama frekansı, 50 milyona kadar tıklama gibi birbirinden başarılı özellikleriyle oyunculara işlevsellik kazandırıyor. Malzeme kalitesi ve yumuşak dokusu sayesinde oyunculara rahatlık ve konfor sunuyor. Modelin en önemli özelliklerinden biri de kendine özgü makro yazılımına sahip olması. Böylece tuş atamaları ve birçok çeşitli özellik, yazılım üzerinden kontrol edilebiliyor. Ürünün LED ışıklı olması da tasarımına ayrı bir hava kazandırıyor.

Ürünü İncele

14. Tercihi her zaman kalite olanlara: Razer Viper Ultimate Mouse


Her türlü oyuna bir sıfır önde başlamanızı sağlayacak makro mouse çeşitleri

Üretmiş olduğu birbirinden başarılı oyuncu ekipmanlarıyla gamerlar arasında efsane olan Razer markası, kaliteli kablosuz makro mouse sahibi olmak isteyenlerin karşısına Razer Viper Ultimate Mouse modeliyle çıkıyor. Modern ve sade tasarımıyla etkileyici bir görünüm sunan model, 20000 DPI hassasiyetindeki optik sensörüyle oyuncuları büyülüyor. Modelin hem sağ hem sol el kullanıcılarına uyumlu olması da önemli bir ayrıntı. Sekiz farklı programlanabilir tuş ve kendine özgü makro yazılımı içeren ürün, kullanıcı tercihine göre kolayca kişiselleştirilebiliyor. Akıllı şarj yuvası sayesinde kolaylıkla şarj edilen model, sadece on dakikalık şarjla beş saat oyun oynatabiliyor.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )

İş birliği İçerikleri

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler