HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Her türlü şişirme işinizde baş yardımcınız olacak en iyi hava pompaları

Şişirme işleminde hayat kurtarıcı bir ürün olan hava pompaları hakkında yeterince bilginiz var mı? Evinizde mutlaka bulunması gereken ürünler arasında bulunan hava pompaları; lastik, şişme yatak, balon, top ve oyuncak gibi eşyaları kolayca şişirir. Eğer bir hava pompasına ihtiyaç duyuyorsanız sizler için seçtiğimiz modellere detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz. İşte, her türlü şişirme işinizde baş yardımcınız olacak en iyi hava pompaları...

Her türlü şişirme işinizde baş yardımcınız olacak en iyi hava pompaları

İçindekiler

 • 1. Her yere yanınızda götürün: Ally Şarjlı Taşınabilir Elektrikli Hava Kompresörü Lastik Pompası
 • 2. Sağlam ve dayanıklı: 70Mai Midrive Tp03 12v Dijital Ekran Taşınabilir Hava Pompası
 • Tepeden tırnağa şık ve havalı görünmek isteyenler buraya! Günün moda fırsatlarını kaçırmayın! (27.10.2022)
 • 3. Her arabada mutlaka bulunmalı: Suitu 12V Taşınabilir Hava Pompası Kompresör Araç Lastik Şişirme ve Tamir Seti
 • 4. Acil durumlarda yardımınıza koşan: MasterCar Araba Oto Araç Lastik Şişirme Pompası Hava Kompresörü
 • 5. Ayarlanabilir basınç ayarı: Einhell Pressito Hibrit,Çok Fonksiyonlu Kompresör
 • 6. Göstergesiyle öne çıkan: Eanka Lastik Pompası Ayak Hava Pompası
 • 7. Kendisi küçük, işlevi büyük: Xiaomi Mi Taşınabilir Elektrikli Hava Kompresörü
 • 8. En zorlu görevlerin üstesinden gelen: Kobb KB250 12 Volt 160 PSI Dijital Basınç Göstergeli Lastik & Yatak Şişirme Pompası
 • 9. Kompakt tasarımı ile kolayca muhafaza edebileceğiniz: Michelin MC12264 12 Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
 • 10. Uygulamaya göre basıncı ayarlayabileceğiniz: Ryobi R18mı-0 18v Akülü Çoklu Hava Pompası
 • 11. Otomatik durdurma fonksiyonuyla: Bosch EasyPump Elektrikli Hava Pompası Mini Kompresör
 • 12. Lastik basıncını otomatik algılayan: Baseus Energy Dijital Ekran Elektrikli Araç Lastik Hava Pompası
 • 13. Güçlü ve çok fonksiyonlu: Worx WX092.9 Şarj Edilebilir Çok Fonksiyonlu Hava Pompası
 • 14. Kullanımı son derece kolay: Usams US-ZB215 350PSI 5000mah Şarjlı Çok Amaçlı Taşınabilir Lastik Hava Pompası
 • 15. Şarj edilebilen: KılıçStore Air Dragon Oto Araç Hava Kompresörü

Birçok aracı şişirmek ve hava vermek amacıyla kullanılan hava pompaları, farklı modelleri ile piyasada mevcut. Peki, hava pompası satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Otomatik ve manuel seçenekleri bulunan hava pompalarını sizler için bir araya getirdik. Hava pompalarıyla ilgili bilgi almak için bu ürünleri incelemenizde fayda var.

1. Her yere yanınızda götürün: Ally Şarjlı Taşınabilir Elektrikli Hava Kompresörü Lastik Pompası


Her türlü şişirme işinizde baş yardımcınız olacak en iyi hava pompaları

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

En iyi hava pompası denildiğinde akla ilk gelen markalar arasında bulunan ALLY Şarjlı Taşınabilir Elektrikli Hava Kompresörü Lastik Pompası ile asla yolda kalmayın! Çok fonksiyonlu elektrikli hava pompası, minimal tasarımı sayesinde nereye giderseniz gidin yanınızda taşıyabileceğiniz boyutlara sahip. Şişirme işlemini otomatik olarak gerçekleştiren cihaz; lastik, oyuncak, balon ve top gibi şişirilme ihtiyacı duyulan tüm ürünler için kullanılabilir. Şarj edilebilen ve pille çalışan ürün, üç adet yüksek kapasiteli iyon pil ile gönderilir. Maksimum basıncı yaklaşık 150 PSI olan pompa ile en zorlu görevlerin üstesinden gelmeye hazır olun!

Ürünü İncele

2. Sağlam ve dayanıklı: 70Mai Midrive Tp03 12v Dijital Ekran Taşınabilir Hava Pompası


Her türlü şişirme işinizde baş yardımcınız olacak en iyi hava pompaları

Taşınabilir hava pompası alternatifleri arasında hatırı sayılır bir yer edinen 70Mai Midrive Tp03 12v Dijital Ekran Taşınabilir Hava Pompası, yüksek sıcaklıklara karşı ekstra dayanıklı kalın bakır tel kullanılarak üretilmiş. Böylece dayanıklılığı üst seviyede olan ürün, uzun yıllar boyunca hayatınıza eşlik etmeye devam edebilir. Lastik şişirme işlemi sırasında basıncı izleyerek gerekli hava basıncını uygular. Aynı zamanda önceden ayarlanan lastik basıncını da hafızasında tutar. Maksimum şişirme basıncı 160 PSI olan hava pompası ile saniyeler içinde şişirme işlemlerini gerçekleştirebilmek mümkün. Basit düğme düzenlemesi sayesinde her insanın kolayca kullanabileceği bu ürünü sepetinize eklemeyi unutmayın.

Ürünü İncele

3. Her arabada mutlaka bulunmalı: Suitu 12V Taşınabilir Hava Pompası Kompresör Araç Lastik Şişirme ve Tamir Seti


Her türlü şişirme işinizde baş yardımcınız olacak en iyi hava pompaları

Her arabada mutlaka bulunması gereken Suitu 12V Taşınabilir Hava Pompası Kompresör Araç Lastik Şişirme ve Tamir Seti, yaşanabilecek olumsuz durumlarda yardımınıza koşarak hayatınızı kolaylaştırır. Araç lastiğinizi hızlıca ve yorulmadan şişirmenize yardımcı olan ürün; araba, bisiklet, motorsiklet, RV, ATV, SUV ve şişirme işlemine ihtiyaç duyulan her yerde kullanılabilir. Önceden ayarlanan lastik basıncını hafızasında tutan pompa, bu sayede her zaman aynı basıncı uygular. Plastik korumalı çantası ile her yere yanınızda götürebileceğiniz bu hava pompası ve tamir setini denemeye ne dersiniz?

Ürünü İncele

4. Acil durumlarda yardımınıza koşan: MasterCar Araba Oto Araç Lastik Şişirme Pompası Hava Kompresörü


Her türlü şişirme işinizde baş yardımcınız olacak en iyi hava pompaları

Şişirme işlemine ihtiyaç duyulan acil durumlarda yardımınıza koşan MasterCar Araba Oto Araç Lastik Şişirme Pompası Hava Kompresörü, aracınızın çakmak soketinden enerji alarak hemen çalışmaya başlar. 250 PSI maksimum hava basıncı bulunan ürün ile en zorlu görevlerin üstesinden saniyeler içerisinde gelmeniz mümkün. Lastiğinizin sizi yarı yolda bıraktığı durumlarda ürün, hayatınızı büyük oranda kolaylaştıracak. Kullanımı son derece kolay olan pompayı herkes rahatlıkla kullanabilir. Güçlü basınca sahip bir hava şişirme pompası arıyorsanız bu ürün tam size göre!

Ürünü İncele

5. Ayarlanabilir basınç ayarı: Einhell Pressito Hibrit,Çok Fonksiyonlu Kompresör


Her türlü şişirme işinizde baş yardımcınız olacak en iyi hava pompaları

Ayarlanabilir basınç ayarı sayesinde daha kullanışlı bir hâle gelen EEinhell Pressito Hibrit,Çok Fonksiyonlu Kompresör, ister akü ister elektrik ile çalıştırılabilir. Araba, motorsiklet, ATV, SUV ve şişirme ihtiyacı duyan tüm nesneler üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün; manuel dijital basınç göstergesi sayesinde herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. 11 Bar'a kadar ayarlanabilen basınç ayarı ile en doğru hava basıncını uygulamanıza yardımcı olan bu ürünü istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Ayarlanan basınca yaklaştığında otomatik olarak kendini kapatan hava pompasının özelliklerini daha detaylı inceleyip sepetinize eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Ürünü İncele

6. Göstergesiyle öne çıkan: Eanka Lastik Pompası Ayak Hava Pompası


Her türlü şişirme işinizde baş yardımcınız olacak en iyi hava pompaları

Manuel hava pompası alternatifleri arasında dikkat çekici bir yere sahip Eanka Lastik Pompası Ayak Hava Pompası, göstergesi sayesinde en doğru basıncı uygulamanıza yardımcı olur. Ayak kullanılarak manuel olarak çalıştırılan cihaz; bisiklet tekeri, araba lastiği, balon, oyuncak, şişme yatak, bot ve şişirilme işlemi gerektiren tüm ürünler üzerinde tercih edilebilir. Modelin kaliteli malzeme yapısı, ürünü daha dayanıklı bir hâle getirir. Bu sayede cihaz, uzun yıllar boyunca sağlamlığını koruyarak hayatınızda kalmaya devam eder. Her evde mutlaka bulunması gereken bu hava pompasını sepetinize hâlâ eklemediniz mi?

Ürünü İncele

7. Kendisi küçük, işlevi büyük: Xiaomi Mi Taşınabilir Elektrikli Hava Kompresörü


Her türlü şişirme işinizde baş yardımcınız olacak en iyi hava pompaları

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Kendisi küçük olsa da işlevi büyük olan Xiaomi Mi Taşınabilir Elektrikli Hava Kompresörü, mini hava pompası alternatifleri arasında rakiplerini bir adım geride bırakıyor. 2000 mAh lityum batarya ile çalışan ürün, LED aydınlatma kullanılan geniş gösterge ekranı sayesinde en doğru hava basıncını uygulamanıza yardımcı olur. 0.2 Bar'dan 10.3 Bar'a kadar kullanım kapasitesi bulunan hava pompası; araç, motorsiklet, bisiklet, SUV, ATV tekerlerini, oyuncak, balon ve top gibi oyuncaklarını şişirmek için tercih edilebilir. Pratik tasarımı ile herkesin kullanabileceği bu pompa hayatınızı kolaylaştıracak, bizden söylemesi!

Ürünü İncele

8. En zorlu görevlerin üstesinden gelen: Kobb KB250 12 Volt 160 PSI Dijital Basınç Göstergeli Lastik & Yatak Şişirme Pompası


Her türlü şişirme işinizde baş yardımcınız olacak en iyi hava pompaları

Saniyeler içinde en zorlu görevlerin bile üstesinden gelmeyi başaran Kobb KB250 12 Volt 160 PSI Dijital Basınç Göstergeli Lastik & Yatak Şişirme Pompası, şişirme gücü ile hayatınızı kolaylaştıracak. Otomobil, motorsiklet, bisiklet lastikleri, oyuncak, top ve şişme yatak gibi yüksek hava basıncına ihtiyaç duyan tüm ürünlerin şişirilmesi sırasında tercih edilebilir. Dakikada 12L hava basma özelliği ile yüksek performans sunan ürün, hem şişirme hem indirme yapabilen iki farklı hava basıncı hortumuna sahip. Günlük kullanıma son derece uygun olan bu hava pompasını detaylı incelemenizi öneririz.

Ürünü İncele

9. Kompakt tasarımı ile kolayca muhafaza edebileceğiniz: Michelin MC12264 12 Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası


Her türlü şişirme işinizde baş yardımcınız olacak en iyi hava pompaları

Kompakt tasarımı ile kolayca muhafaza edebileceğiniz Michelin MC12264 12 Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası, elektrikli kullanım özelliği sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her yerde yardımınıza koşar. 120 PSI'e kadar üstün performans sunan hava pompası, dijital basınç göstergesi ile en doğru basıncı uygular. Çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz ürün, pek çok şişirme uygulamasını gerçekleştirebilir. USB girişi aracılığıyla bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve kamera benzeri elektronik ürünlerinizi aracınızdan şarj etmenizi sağlayan ürün; kamp yapmayı sevenlerin aracında mutlaka bulunmalı.

Ürünü İncele

10. Uygulamaya göre basıncı ayarlayabileceğiniz: Ryobi R18mı-0 18v Akülü Çoklu Hava Pompası


Her türlü şişirme işinizde baş yardımcınız olacak en iyi hava pompaları

Yapacağınız uygulamaya göre en doğru basıncı ayarlayabileceğiniz Ryobi R18mı-0 18v Akülü Çoklu Hava Pompası, dijital basınç göstergesi sayesinde hassas davranır. Ayarlanan basınç değerine ulaştığında otomatik olarak kendisini kapatır ve en doğru hava basıncını uygular. İki farklı basınç ayarı bulunan ürünle düşük ayarda kullanarak şişme yatak, oyuncak ve deniz botlarını şişirebilirsiniz. Bunun yanı sıra yüksek ayarda kullanarak ise bisiklet ve otomobil gibi araçların lastiklerini şişirmeniz mümkün. Kompakt tasarımı sayesinde istediğiniz her yerde kolayca muhafaza edebileceğiniz üründe hava boşaltma özelliği de mevcut.

Ürünü İncele

11. Otomatik durdurma fonksiyonuyla: Bosch EasyPump Elektrikli Hava Pompası Mini Kompresör


Her türlü şişirme işinizde baş yardımcınız olacak en iyi hava pompaları

İstenilen basınca ulaştığında otomatik olarak kendini kapatan Bosch EasyPump Elektrikli Hava Pompası Mini Kompresör en doğru hava basıncını uygulamanıza yardımcı olur. Araba, motorsiklet, bisiklet lastikleri, oyuncaklar, şişme yatak ve botlarınızı şişirirken kullanabileceğiniz pompa; günlük hayatta birçok görevin üstesinden kolayca gelir. Ürünün ön kısmında bulunan LED ışıklı gösterge paneli ise en doğru basıncı uygulamanıza yardımcı olur. Pompada bulunan dâhilî akü boşaldığı zamanda ürünün yanında gönderilen USB kablo sayesinde yolculuk yaparken bile kolayca şarj edebilirsiniz. Küçük ve ergonomik tasarımı ile istediğiniz her yere taşıyabileceğiniz pompayı sepetinize eklemediniz mi?

Ürünü İncele

12. Lastik basıncını otomatik algılayan: Baseus Energy Dijital Ekran Elektrikli Araç Lastik Hava Pompası


Her türlü şişirme işinizde baş yardımcınız olacak en iyi hava pompaları

Lastik basıncını otomatik olarak algılayan Baseus Energy Dijital Ekran Elektrikli Araç Lastik Hava Pompası, 2400 mAh güçlü pili sayesinde dur durak bilmeden çalışmaya devam eder. Üründe bulunan dahili sensör, lastik basıncını otomatik olarak algılar ve olması gereken basıncı uygular. İstenilen basınç değerine ulaştığında ise yine otomatik olarak kendisini durdurur. Daha sağlıklı ve verimli çalışması için tam 274 adet hava çıkışı ile donatılmış ürün, uzun yıllar boyunca sağlamlığını koruyarak hayatınızda kalmaya devam eder. Çalışma esnasında minimum düzeyde ses çıkaran bu pompayı mutlaka denemelisiniz.

Ürünü İncele

13. Güçlü ve çok fonksiyonlu: Worx WX092.9 Şarj Edilebilir Çok Fonksiyonlu Hava Pompası


Her türlü şişirme işinizde baş yardımcınız olacak en iyi hava pompaları

Güçlü ve çok fonksiyonlu olarak çalışabilen Worx WX092.9 Şarj Edilebilir Çok Fonksiyonlu Hava Pompası; lastik pompası, lastik basıncı izleme, iş lambası ve SOS acil durum ışığı ile hayatınızı büyük oranda kolaylaştıracak. Üzerinde bulunan dijital ekran sayesinde istenilen düzeyde basıncı ayarlayabilir ve işinizi daha çabuk halledebilirsiniz. Maksimum 10 Bar'a kadar hava basıncı uygulayabilen pompa sayesinde motorsiklet, araba, bisiklet tekerleri, oyuncaklar, şişme bot ve yataklarınızı yorulmadan kolayca şişirebilirsiniz. Aracınızda veya evinizde mutlaka bulunması gerektiğini düşündüğümüz bu ürüne şans vermeye ne dersiniz?

Ürünü İncele

14. Kullanımı son derece kolay: Usams US-ZB215 350PSI 5000mah Şarjlı Çok Amaçlı Taşınabilir Lastik Hava Pompası


Her türlü şişirme işinizde baş yardımcınız olacak en iyi hava pompaları

Kullanımı son derece kolay olan Usams US-ZB215 350PSI 5000mah Şarjlı Çok Amaçlı Taşınabilir Lastik Hava Pompası, hemen herkes tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Dijital ekran üzerinden istediğiniz hava basıncını ayarlayabilir ve tek düğme ile cihazı çalıştırabilirsiniz. Doğru basınca ulaştığında kendisini otomatik olarak durduran ürün sayesinde zamandan büyük oranda tasarruf etmeniz mümkün. Rahat, güvenli ve uzun ömürlü olan otomatik hava şişirme pompası, pil ile çalışır. Pili bittiğinde USB kablo yardımıyla şarja takarak çalışmanıza hiç ara vermeden sürdürebilirsiniz.

Ürünü İncele

15. Şarj edilebilen: KılıçStore Air Dragon Oto Araç Hava Kompresörü


Her türlü şişirme işinizde baş yardımcınız olacak en iyi hava pompaları

Küçük ve ergonomik tasarımı sayesinde istediğiniz her yere yanınızda taşıyabileceğiniz KılıçStore Air Dragon Oto Araç Hava Kompresörü, aracınızda mutlaka bulundurmanız gereken acil durum ürünlerinden biri. Pil gerektirmeyen ürünü kablo yardımıyla şarj ederek kullanmaya devam edebilirsiniz. Cihazın üzerinde bulunan LED ışıklar ise gece saatlerinde ve ışığın bulunmadığı mekânlarda yardımınıza koşar. İstenilen ideal basınca ulaştığında kendisini otomatik olarak durduran ürün sayesinde lastiklerinize en doğru hava basıncını uygulayabileceksiniz. Ayrıca top, oyuncak, şişme yatak ve şişme deniz botlarını cihaz sayesinde saniyeler içinde şişirebilirsiniz.

Ürünü İncele
Express

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

En Çok Aranan Haberler