HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Saçınıza zarar vermeden hızlıca kurutan en iyi saç kurutma makinesi modelleri

Duştan sonra en çok zaman harcadığımız şeylerden biri, saçlarımızı kurutmak. Sağlıklı, temiz, parlak ve bakımlı saçlara sahip olmak için kullandığımız şampuanlar veya saç kremleri kadar saç kurutma makinesinin de önemli olduğunu biliyor muydunuz? Saç kurutma makinesi ile saçınızı kurutarak saç derinizi olası durumlara karşı koruduğunuzun farkında mısınız? Peki ya saçlarınızı şekillendirmede en önemli faktörün saç kurutma tekniğiniz olduğunu söylesek? Sadece basit bir alet deyip geçmeyin, stilini

Saçınıza zarar vermeden hızlıca kurutan en iyi saç kurutma makinesi modelleri

Kaliteli bir saç kurutma makinesi tavsiye etmeden önce elbette sizin için "Saç kurutma makinesi ne işe yarar?" sorusundan başlayarak tek tek cevaplayacağız. Temel olarak saç kurutma makinesi; saç derimizi, kıl köklerimizi ve saçlarımızı ıslaklıktan korumak için kurutmaya yarayan elektronik bir cihaz. Saç kurutma makineleri iyonlu veya vigolu olarak iki farklı çeşide ayrılıyor. İyonlu saç kurutma makinesi her tip saç için kullanılabilirken, vigolu saç kurutma makinesi daha çok kıvırcık veya dalgalı saçlarda kullanılıyor. Bu noktada saç tipinize göre bir tercih yapabilirsiniz. "Saç kurutma makinesi nasıl kullanılır?" sorusunun cevabı ise çok basit. Yalnızca kullandığınız ürünün kullanma kılavuzunu okumanız ve sonra da ürünü prize takmanız yeterli!

Hangi marka saç kurutma makinesinin hangi saç tiplerinde etkili olduğunu ve nasıl işlevleri olduğunu birlikte inceleyeme ne dersiniz? En iyi saç kurutma makinesi seçeneklerinin olduğu listemizde siz de aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Başlıyoruz!

  1. Kurutmalara doyamazsınız: Dyson Süper Sonic Saç Kurutma Makinesi

Saçınıza zarar vermeden hızlıca kurutan en iyi saç kurutma makinesi modelleri

Saç kurutma makinesi öneri listelerinin olmazsa olmazı: İleri teknolojisiyle anılan Dyson Supersonic. Pürüzsüz, parlak ve hacimli görünen saçlara sahip olmak istiyorsanız bu ürün tam size göre! 5 farklı şekillendirme başlığı olan Dyson ile saçınızı sadece kurutmakla kalmaz, aynı zamanda istediğiniz şekli verebilirsiniz. Flyaway teknolojisi sayesinde aşırı ısınmayı engelleyerek saçlarınızın kırılmasını ve elektriklenmesini de önler. Kuaför salonu kalitesinde pürüzsüz bir deneyim yaşatır. Güçlü motoru ile hızlı bir kurutma sağlarken, doğru şekillendirme için yüksek basınç ve hıza sahip olan kontrollü bir hava akımı üretir. "Dyson Supersonic saç kurutma makinesi başlıkları ne işe yarar?" diye soracak olursanız, ürünün tanıtım videolarını izleyebilirsiniz. Bu başlıklar yardımıyla saçlarınızı hem kurutabilir hem de onlara dilediğiniz şekli verebilirsiniz.

Dyson Supersonic ile harika bir deneyime ve bir taşla iki kuş vurmaya hazırsanız buraya tıklayın!

  1. Saçlarınıza hak ettiği özeni gösterin: Philips ThermoProtect

Saçınıza zarar vermeden hızlıca kurutan en iyi saç kurutma makinesi modelleri

Saç kurutma makinesi tavsiye ederken teknoloji konusunda bir dünya markası haline gelen Philips'in Thermoprotect modeline yer vermemek haksızlık olur. Farklı sıcaklık ayarları olan bu cihaz, saçınızı kuruturken saç tellerinin aşırı ısınmasına ve zarar görmesine engel olur. İyonik özelliği sayesinde de elektriklenmeleri ve kırılmaları önler. Güçlü hava akımı ve aktif iyon teknolojisi sayesinde kurutma esnasında saçlarınıza bakım yapar. Başlığında bulunan kıvrım, düz veya dalgalı fön çekmenize kolaylık sağlar. Vigolu başlığı sayesinde kıvırcık saçlı olanlar da rahatlıkla kullanabilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey başlıklarını değiştirmek. Saçlarınızı kurutup şekil verdikten sonra, soğutma difüzörü sayesinde verdiğiniz şekli sabitleyebilirsiniz.

Güçlü, feminen ve kendinden emin saçlara sahip olmak için Philips'in bu modelini incelemeye başlayın.

  1. Sizi asla yarı yolda bırakmaz: Braun Satin Hair Iontec

Saçınıza zarar vermeden hızlıca kurutan en iyi saç kurutma makinesi modelleri

Prime üyesi olup avantajlardan yararlanmak için tıklayın!

Satin Protect teknolojisi ile yola çıkan Braun, saçları kurutma işlemi sırasında saç tellerine herhangi bir zarar vermez. Sıcaklığı 70 dereceyle sınırlandırarak aşırı ısınmayı ve buna bağlı oluşabilecek hasarları önlemeyi amaçlar. İçerdiği aktif iyonlar sayesinde saçın parlaklığını arttırır ve elektriklenmeyi önleyerek pürüzsüz bir görünüm sağlar. Üstelik kuaförde çekilmiş gibi bir föne veya dalgalı ve bukleli saçlara sahip olabilmeniz için tasarlanan iki ayrı başlığa sahip. Saçlarınızı kurutup şekillendirdikten sonra soğuk üfleme özelliği ile de verdiğiniz şekli sabitleyebilirsiniz. Yeri gelmişken "Saç kurutma makinesi soğuk üfleme ne işe yarar?" diye soracak olanlar için hemen cevaplayalım: Saçlarınızı şekillendirdikten sonra onların kalıcı olabilmesi için soğuk üfleme özelliğini kullanabilirsiniz.

Braun Satin Hair de bu özelliğin yer aldığı en başarılı örneklerden! Ürün hakkında daha fazla detay için buraya tıklayın.

  1. Sessiz saç kurutma makinesi arayanlar buraya: Fakir Gloria

Saçınıza zarar vermeden hızlıca kurutan en iyi saç kurutma makinesi modelleri

Saç kurutma makinesinin en büyük sorunlarından biri de çıkardığı ses! Güçlü motorları olan cihazlar oldukları için özellikle yüksek ısı ayarında çalışırken çok fazla ses çıkabilir. Ancak Fakir Gloria saç kurutma makinesi bir ilke imza atarak buna son verir. Bu modelin difüzör ve vigo başlığı yardımıyla saçlarınıza daha hacimli bir hava katabilirsiniz. İki farklı hız ayarı ve üç farklı sıcaklık ayarı sayesinde istediğiniz hızda ve sıcaklıkta saçlarınızı kurutabilirsiniz. Soğuk fön düğmesi ile saçlarınıza daha kalıcı şekiller verebilirsiniz. Cihazı asma halkasından asarak kullanabilir, böylece banyo veya yatak odası gibi yerlerde fazla yer kaplamamasını sağlayabilirsiniz. 1,8 metre uzunluğundaki kablosu ile priz arama derdine son verebilir ve dilediğiniz yerde saçlarınızı kurutabilirsiniz.

Fakir Gloria'nın saç kurutma deneyimini yaşamak için buraya tıklayın!

  1. Arzuladığınız saçlara Arzum'la kavuşun!

Saçınıza zarar vermeden hızlıca kurutan en iyi saç kurutma makinesi modelleri

2300 Watt'lık güçlü motoruyla hızlı bir kurutma ve şekillendirme sağlayan Arzum'un Fold Away ürünü ile tanıştınız mı? Bu model, saçlarınızı kuruturken aynı zamanda onlara hacim kazandırarak güçlü ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlar. Katlanabilir tutma sapı sayesinde daha az yer kaplar. Üç kademeli ısı ayarı ve iki farklı hız ayarını istediğiniz şekilde kullanarak farklı saç modelleri elde edebilirsiniz. Difüzör başlığı sayesinde daha hacimli ve doğal dalgalarınızın ortaya çıktığı saçlara kavuşabilirsiniz. Yeri gelmişken burada da küçük bir bilgi verelim. "Saç kurutma makinesi difüzör nedir? derseniz, saçların direkt ısıya maruz kalmasını engelleyen ve ona hacim kazandıran bir başlık türü olarak tanımlayabiliriz.

Difüzör başlığın nasıl bir şey olduğunu öğrendiğinize göre bu ürünü incelemeye ne dersiniz?

  1. Kuaförden çıkmış gibi hissedin: Powertec Turbo 901

Saçınıza zarar vermeden hızlıca kurutan en iyi saç kurutma makinesi modelleri

Kuaförlerin o meşhur dayanıklı saç kurutma makinelerini hatırladınız mı? Yılların eskitemediği Powertec Turbo'nun yeri hep ayrı! Kalitesi, dayanıklılığı ve saçlara şekil vermek konusundaki başarısı ile her zaman bir adım önde. Üstelik herkesin ulaşabileceği ve bütçe dostu bir ürün. Powertec Turbo 901'in güçlü motoru ve kontrollü hava akışı sayesinde saçlarınızı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Hem de ergonomik tasarımı ile saçlarınızı kuruturken sizi yormaz ve kolay bir kullanım sağlar. "Saç kurutma makinesi nasıl kullanılır?" sorusunun en temel yanıtını bu üründe bulabilirsiniz.

Kuaförlerin bir numaralı tercihini denemeye var mısınız? Buraya tıklayın!

  1. Hem şık tasarımlı hem de işlevsel: Remington Thermacare

Saçınıza zarar vermeden hızlıca kurutan en iyi saç kurutma makinesi modelleri

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL indirim kazanmak için tıklayın!

Kırmızı ve siyahın etkileyici buluşmasıyla tasarlanan Remington Thermacare'in performansı da görünümü kadar etkileyici! Yatak odalarınıza veya banyolarınıza şık bir görünüm katan ve aynı zamanda çok fonksiyonlu bir ürüne sahip olabilirsiniz. Remington Thermacare ile saçlarınızı aşırı ısınmanın etkilerinden koruyabilir; kırılma, dökülme ve saç tellerinin incelmesinin önüne geçebilirsiniz. Eşit ısı dağılımı sağlamak için seramik ızgaraya sahip olan bu cihazla saçlarınızı keyifle şekillendirebilir, hacimli ve parlak görünmesini sağlayabilirsiniz. İçerdiği aktif iyonlar sayesinde saçlarınız kabarmaz ve elektriklenmez. Ayrıca saçınızın doğal nemini kaybederek kurumasına da engel olur.

Canlı, parlak ve neme doymuş saçlar için buraya tıklayın!

  1. Turmalin kaplamanın dayanılmaz gücü: Grundig HD 6480

Saçınıza zarar vermeden hızlıca kurutan en iyi saç kurutma makinesi modelleri

Antistatik etkisi ve turmalin içeren seramik kaplaması ile öne çıkan Grundig, mükemmel bir saç kurutma deneyimi yaşatır. Profesyoneller için tasarlanmış bu ürünün kademeli hız ve ısı ayarları, yüksek bir hava akımı sağlar. İki kademeli üfleme gücü sayesinde saçınızın ihtiyacı olan gücü belirleyerek kullanabilirsiniz. İyi bir fön tarağı ve bu cihazın uyumu sayesinde muhteşem sonuçlar alabilirsiniz. Grundig HD 6480 aynı zamanda havadaki nemi alarak su iyonuna çevirir ve saçınızın nem dengesini korur. Çıkarılabilir difüzörü sayesinde ince saçlara hacim kazandırır ve dalgalı saçların buklelerini belirginleştirir. Cihazın arkasında bulunan çıkarılabilir hava giriş ızgarasını da belirli periyotlarda uygun yöntemlerle temizleyebilirsiniz.

Grundig HD 6480 ile profesyonel bir deneyim için buraya tıklayın!

  1. Yepyeni bir teknoloji, yepyeni bir deneyim: Xiaomi Mi İonic Saç Kurutma Makinesi

Saçınıza zarar vermeden hızlıca kurutan en iyi saç kurutma makinesi modelleri

Robot süpürge ve akıllı telefonlarıyla son zamanların gündemine oturan Xiaomi, şimdi de İonic Saç Kurutma Makinesi ile aramızda. İki farklı kademedeki hızı ile saç derinizi incitmeden saçlarınızın kurumasına yardımcı olur. Aktif iyon teknolojisi sayesinde saçınızın sahip olduğu doğal nemi korur ve ona parlak, hacimli bir görünüm kazandırır. Şık duruşu ve yer kaplamayan boyutu ile seyahatlerinizde ya da tatillerde yanınızda götürebilirsiniz. Üç kademeli ısı ayarı ile saçınızın ihtiyaç duyduğu ısıya ayarlayarak şekillendirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 1.7 metre kablo uzunluğu da size büyük bir kullanım kolaylığı sunar. Ürünün hafif olması ve saçınızı kuruturken ağırlık yapmaması da ona artı puan kazandıran özellikler arasında. Ultra sessiz çalışması ve 360 derece dönebilen başlığı ise onu adeta yıldızlı ürün yapıyor.

Siz de hafif ve işlevsel olan, birçok yerde yanınızda taşıyabileceğiniz ve profesyonel bir saç kurutma makinesi arıyorsanız hemen tıklayın!

  1. Fön konusunda üstüne yok: Johnson Megafön Saç Kurutma Makinesi

Saçınıza zarar vermeden hızlıca kurutan en iyi saç kurutma makinesi modelleri

Kuaförlerden aşina olduğumuz bu saç kurutma makinesi, fön çekme konusunda usta. Zaten adı üstünde Megafön! İster düz, ister dalgalı, ister bukleli fön olsun, siz sadece doğru fırçayı seçin ve gerisini ona bırakın. İki farklı başlığı ile fön çekmenize ve ısıyı saçınıza daha doğru bir şekilde yönlendirmenize yardımcı olur. Uzun süreli kullanımda bile ısınmayan dış kabini sayesinde fön çekerken elinizi yakmaz veya hassasiyet oluşturmaz. Yüksek motor gücü, kurutma ve şekillendirme hızı, kademeli ısı ayarları ile profesyonel olarak tasarlanan bu ürünle saçlarınızı bir kuaföre ya da bir saç profesyonelinin eline emanet etmiş kadar güvende hissedebilirsiniz. Saç tipinizin dalgalı, düz veya kıvırcık olması fark etmez, saç tipiniz ne olursa olsun bu ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Muhteşem bir fönün ardından son olarak soğuk ısı ayarı ile verdiğiniz şekilleri sabitleyebilirsiniz.

Bir saç kurutma makinesi size daha ne sunabilir? Harika özelliklerinin yanı sıra bütçe dostu olan bu ürünü incelemek için buraya tıklayın!

Express

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

En Çok Aranan Haberler