KADIN

Saçlarınızı istediğiniz düz görünüme kavuşturacak en iyi saç düzleştirici taraklar

Saçlarınızı kuaföre gitmeden, evde tek başınıza profesyonel bir elden çıkmış gibi düzleştirmek ister misiniz? Cevabınız "Evet." ise doğru yerdesiniz. İyon teknolojisiyle üretilen saç düzleştirici taraklardan hızlı ısınan modellere, otomatik kapanan seçeneklerden seramik plaka tasarımıyla öne çıkan cihazlara kadar pek çok modeli bir araya getirdik. İstediğiniz saç düzleştirme fırçasını bulmak için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Saçlarınızı istediğiniz düz görünüme kavuşturacak en iyi saç düzleştirici taraklar

İçindekiler

 • 1. Turmalin iyon teknolojisiyle: Arzum AR5036 Superstar Saç Düzleştirici Fırça
 • 2. Hem ekonomik hem işlevsel: One Step Saç Şekillendirici ve Saç Düzleştirici Fön Tarağı
 • Ve Black Friday haftasına girdik! Büyük indirimler başladı! Kaçırmamak için acele edin!
 • 3. Beş dakikada saçlarınızı doğal ve düz bir görünüme kavuşturun: Philips BHH880/00 StyleCare Essential Isıtmalı Düzleştirme Fırçası
 • 4. Ciltle teması önleyen 3D tasarım: Hairens ION-700 Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak
 • 5. Hızlı ısınma özelliğine sahip: Fakir Illusion Saç Düzleştirici Fırça
 • 6. Güvenle kullanabileceğiniz: ErginGroup GW 7663 Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak
 • 7. Daha hızlı düzleştirme: Rowenta CF5820 Power Straight Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak
 • 8. Otomatik kapanma özelliğiyle: Vestel Saç Düzleştirici İyonik Tarak
 • 9. Saçlarınızı, doğal hacmini bozmadan düzleştirin: Babyliss Smoothing Brush Isıtmalı Düzleştirici Saç Fırçası
 • 10. Seramik plaka tasarımıyla fark yaratan: Sanalink Profesyonel Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak
 • 11. Yapışmaz fırça dişleriyle rahat kullanım sunan: GoldMaster Jasmin Dijital Ekranlı Turmalin Seramik Iyonik Saç Düzleştirici Fırça Tarak
 • 12. Uzun süre kullanacağınız: Arzum AR5082-O Superstar Pro Saç Düzleştirici Fırça
 • 13. Göz dolduran şık tasarım: Fakir Illusion Effect Elektrikli Saç Düzleştirici Fırça
 • 14. Anlık ısıyı ekranda görüntüleme özelliği bulunan: Hairens Twinpower Çift Taraflı Saç Düzleştirici
 • 15. "İyi ki almışım!" dedirtecek: Remington Düzleştirici Fırça

Saç düzleştirici taraklar, klasik düzleştiricilere göre saçlarınızı daha az yıpratır ve tararken düzleştirme özelliğiyle pratik kullanım imkânı sunar. Siz de saçlarınızı düz bir şekilde kullanmak istiyor ancak yoğunluğunuz içinde saçlarınızı düzleştirmeye zaman bulmakta zorlanıyorsanız düzleştirici taraklar, sizin için iyi bir şekillendirme çözümü olabilir. İsterseniz gelin; birbirinden farklı, her zevke ve bütçeye hitap eden modeller arasından size en uygun ürüne beraber göz atalım.

1. Turmalin iyon teknolojisiyle: Arzum AR5036 Superstar Saç Düzleştirici Fırça


Saçlarınızı istediğiniz düz görünüme kavuşturacak en iyi saç düzleştirici taraklar

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Arzum AR5036 Superstar Saç Düzleştirici Fırça; turmalin iyon teknolojisi sayesinde saçlarınızın elektriklenmesini önler ve saçlarınıza yumuşak, ipeksi bir görünüm kazandırır. 140 ila 220 derece arasında ayarlanabilir sıcaklığıyla saç tipinize uygun şekillendirme ısısını seçmenize imkân sunar. Ürün, LED ekran tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlar. En iyi saç düzleştirici tarak seçenekleri arasında yer alan cihaz, hızla ısınır. Böylece size zamandan tasarruf ettirir. Kullanılmadığında 30 dakika sonra otomatik olarak kapanır. Siz de saçlarınıza zarar vermeden dümdüz bir görünüm kazandırmak istiyorsanız ürün, tam da size göre!

Ürünü İncele

2. Hem ekonomik hem işlevsel: One Step Saç Şekillendirici ve Saç Düzleştirici Fön Tarağı


Saçlarınızı istediğiniz düz görünüme kavuşturacak en iyi saç düzleştirici taraklar

Saçlarınızı düzleştirmek için sık sık kuaföre gitmekten sıkıldıysanız evinizin konforunda, tam istediğiniz gibi dümdüz saçlara sahip olabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan ürün, One Step Saç Şekillendirici ve Saç Düzleştirici Fön Tarağı. Binlerce kullanıcının beğenisini kazanan ve en iyi saç düzleştirici tarak yorumlarına sahip cihazlardan biri olan model, saçlarınıza yumuşak ve parlak bir görünüm kazandırır. Saçlarınızı hem kurutmanıza hem şekillendirmenize imkân tanır. Tüm saç tipleri için uyumlu olan cihaz, geleneksel kurutucuların aksine saç derisine yakın olarak kullanılabilir. Siz de ekonomik ve işlevsel bir tarak arayışındaysanız ürünü hiç vakit kaybetmeden denemelisiniz!

Ürünü İncele

3. Beş dakikada saçlarınızı doğal ve düz bir görünüme kavuşturun: Philips BHH880/00 StyleCare Essential Isıtmalı Düzleştirme Fırçası


Saçlarınızı istediğiniz düz görünüme kavuşturacak en iyi saç düzleştirici taraklar

Philips BHH880/00 StyleCare Essential Isıtmalı Düzleştirme Fırçası ile yalnızca beş dakika içinde doğal düzlükte parlak saçlara sahip olmaya ne dersiniz? Saçlarınızı hızla şekillendirmenize imkân sunan ürünün iki farklı sıcaklık ayarından saç tipinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Büyük ve palet şekilli fırça tasarımı sayesinde tek seferde birçok saç telini düzleştirerek saçlarınızı hızlıca şekillendirebilirsiniz. ThermoProtect teknolojisiyle saçlarınızın elektriklenmesinin önüne geçebilir ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Siz de "Benim için en iyi saç düzleştirici tarak hangisi?" diye düşünüyorsanız cihaza mutlaka şans vermelisiniz!

Ürünü İncele

4. Ciltle teması önleyen 3D tasarım: Hairens ION-700 Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak


Saçlarınızı istediğiniz düz görünüme kavuşturacak en iyi saç düzleştirici taraklar

Hairens ION-700 Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak, ciltle teması önleyen 3D tasarımıyla güvenli kullanım sağlayarak istenmeyen kazaların önüne geçer. İyon teknolojisiyle saçlarınızın elektriklenmesini ve kabarmasını engeller. Tarak, seramik dişleriyle saçlarınızın düzleştirme sırasında kopmasına izin vermez. Anlık olarak ısı seviyesini ekranda takip etmenize imkân tanıyan cihaz, PTC ısıtma teknolojisi ile güvenli bir şekilde ısınır. Dakikalar içinde saçlarınızı istediğiniz düzlüğe kavuşturur. Sizin için bütün ayrıntılar düşünülerek özenle üretilen tarağı kullandıktan sonra, bir daha saçlarınızı düzleştirmek için kuaföre gitmek istemeyeceksiniz!

Ürünü İncele

5. Hızlı ısınma özelliğine sahip: Fakir Illusion Saç Düzleştirici Fırça


Saçlarınızı istediğiniz düz görünüme kavuşturacak en iyi saç düzleştirici taraklar

En iyi saç düzleştirici tarak markası denildiğinde ilk akla gelenlerden Fakir'le karşınızdayız. Fakir Illusion Saç Düzleştirici Fırça'sıyla dakikalar içinde dümdüz saçlara sahip olmak çok kolay! Dört kademeli LED ısı ayarı bulunan cihaz, maksimum 220 dereceye kadar ısınabilir. İstediğiniz sıcaklığa hızla ulaşarak en kısıtlı zamanlarınızda bile ideal sonuçlar almanıza yardımcı olur. Kolay kullanımıyla ön plana çıkan fırça, düzleştirici ürünlere göre saçlarınıza çok daha az zarar verir. Siz de günlük saç şekillendirme rutininizi hızlandırmak ve her gün göz alıcı saçlara zahmetsizce sahip olmak istiyorsanız cihazı tercih edebilirsiniz.

Ürünü İncele

6. Güvenle kullanabileceğiniz: ErginGroup GW 7663 Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak


Saçlarınızı istediğiniz düz görünüme kavuşturacak en iyi saç düzleştirici taraklar

ErginGroup GW 7663 Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak, ısıya dayanıklı koruyucu plakaları ve 30 dakika sonra otomatik kapanma özelliğiyle güvenli kullanım sunar. Saç düzleştirmenin yanı sıra bukle de yapabileceğiniz çok yönlü cihaz, farklı sıcaklık seviyeleriyle değişik saç tiplerine uyum sağlar. Isıyı homojen şekilde dağıtarak saçlarınızı ideal biçimde şekillendirir. İyon teknolojisiyle ön plana çıkan ürün, ekonomik bir seçenek olduğu için bütçenizi de zorlamaz. Siz de saçlarınızı düz kullanmayı seviyor ama düzleştirmeyi çok zahmetli buluyorsanız cihazı tercih ederek istediğiniz görünüme hızla kavuşabilirsiniz.

Ürünü İncele

7. Daha hızlı düzleştirme: Rowenta CF5820 Power Straight Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak


Saçlarınızı istediğiniz düz görünüme kavuşturacak en iyi saç düzleştirici taraklar

Rowenta CF5820 Power Straight Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak, normal düzleştiricilere göre saçlarınızı %33'e kadar daha hızlı düzleştirir. Kontrolü zor ve kıvırcık saçlar için özel olarak geliştirilen, ilk düzleştirici fırça olan model; kıvırcık saçlarda da kusursuz sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Fırçanın 40 adet kök yakalayıcı ucu, saçlarınızı kökten yakalayarak güçlü bir düzleştirme performansı sergiler. Cihaz Thermo-Control Teknolojisi ile ısıyı sabit ve homojen şekilde dağıtarak rahat kullanım sunar. Siz de kalitesi ve performansıyla öne çıkan, bir saç düzleştirici tarak önerisi arıyorsanız ürüne bir şans verebilirsiniz!

Ürünü İncele

8. Otomatik kapanma özelliğiyle: Vestel Saç Düzleştirici İyonik Tarak


Saçlarınızı istediğiniz düz görünüme kavuşturacak en iyi saç düzleştirici taraklar

360 derece dönebilen kablo tasarımıyla kullanım kolaylığı sunan Vestel Saç Düzleştirici İyonik Tarak, maksimum 220 dereceye kadar ısınır. Otomatik kapanma özelliği bulunan cihazı fişte unutsanız bile endişelenmenize gerek yok. Seramik plakalı model, saçlarınızı kısa sürede şekillendirir. Peki, LED ekran tasarımıyla ön plana çıkan saç düzleştirici tarak nasıl kullanılır? Saçlarınızı hiçbir karışıklık kalmayacak şekilde, düz bir tarakla tarayarak tutamlara ayırın. Cihazı fişe takarak bir iki dakika ısıtın. Isınan düzleştirici tarakla tutamlara ayırdığınız bütün saçları tarayarak düzleştirin ve dümdüz görünen saçlara kavuşun. İşte bu kadar kolay!

Ürünü İncele

9. Saçlarınızı, doğal hacmini bozmadan düzleştirin: Babyliss Smoothing Brush Isıtmalı Düzleştirici Saç Fırçası


Saçlarınızı istediğiniz düz görünüme kavuşturacak en iyi saç düzleştirici taraklar

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Babyliss Smoothing Brush Isıtmalı Düzleştirici Saç Fırçası ile dolaşmış saçlarınızı mükemmel şekilde açabilir ve saçlarınızı doğal hacmini bozmadan kolayca düzleştirebilirsiniz. 60 cm² geniş yüzeyi sayesinde uzun saçlarınızda da etkili sonuçlar alabilirsiniz. Cihazın üç farklı sıcaklık ayarıyla ince, normal, kalın veya kıvırcık saçlarınıza özel ısıyı tercih edebilirsiniz. Ayarladığınız ısıya 30 saniye içinde ulaşan cihazı, hiç vakit kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz. Yaklaşık iki metre uzunluğundaki, 360 derece dönebilen kablosu sayesinde ürünü hiç zorlanmadan pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Siz de oldukça iyi saç düzleştirici yorumlarına sahip ürüne şans vermeye ne dersiniz?

Ürünü İncele

10. Seramik plaka tasarımıyla fark yaratan: Sanalink Profesyonel Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak


Saçlarınızı istediğiniz düz görünüme kavuşturacak en iyi saç düzleştirici taraklar

Sanalink Profesyonel Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak'ın seramik plakaları, saçınızda kolayca kayarak rahat kullanılır. Şık ve ergonomik tasarımıyla tercih sebebi olan cihazın dijital ekranı üzerinden sıcaklık ayarı kontrol edilebilir. Kabaran saçlardan şikâyetçiyseniz iyon özelliğiyle çok beğeneceğiniz tarak, tam bir fiyat/performans ürünü olduğu için bütçenizi de zorlamaz. Siz de saçınızı yıpratan, saç derinizi yakan saç düzleştiricileriyle uğraşmaktan veya sürekli kuaföre gitmekten sıkıldıysanız ürünü tercih edebilirsiniz. Böylece saçlarınızın doğal yapısını bozmadan onları istediğiniz gibi düzleştirmenin keyfini doya doya çıkarabilirsiniz.

Ürünü İncele

11. Yapışmaz fırça dişleriyle rahat kullanım sunan: GoldMaster Jasmin Dijital Ekranlı Turmalin Seramik Iyonik Saç Düzleştirici Fırça Tarak


Saçlarınızı istediğiniz düz görünüme kavuşturacak en iyi saç düzleştirici taraklar

GoldMaster Jasmin Dijital Ekranlı Turmalin Seramik Iyonik Saç Düzleştirici Fırça Tarak; yapışmaz fırça dişleri, rahat ve güvenli kullanım olanağı tanır. 1,8 metre uzunluğundaki, ısıya dayanıklı, 360 derece dönebilen kauçuk kablosuyla ön plana çıkan cihaz; ayarlanan ısıyı dijital ekranıyla görmenizi sağlar. Ürün, şık tasarımıyla göz doldurur. Maksimum 180 dereceye ulaşan cihaz, kuruya yakın nemli saçlarda en ideal sonucu verir. Siz de hem kaliteli hem uzun ömürlü ve kullanışlı bir saç düzleştirici tarağa ihtiyaç duyuyorsanız ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilir, kuaförde uzun süre beklemeden hızlı sonuçlar alabilirsiniz.

Ürünü İncele

12. Uzun süre kullanacağınız: Arzum AR5082-O Superstar Pro Saç Düzleştirici Fırça


Saçlarınızı istediğiniz düz görünüme kavuşturacak en iyi saç düzleştirici taraklar

Kaliteli materyaliyle uzun yıllar size eşlik edecek Arzum AR5082-O Superstar Pro Saç Düzleştirici Fırça, MCH teknolojisiyle hızlı bir şekilde ısınır. Soğuk tarak uçları saçınızı sıkıca kavrar ve saçınızın formunu korur. Çeşitli saç tipleri için cihazın beş farklı sıcaklık ayarı bulunur. Düzleştirici tarak, ürünü açık unuttuğunuz durumlarda 30 dakika sonra kendiliğinden kapanır. Böylece enerji tasarrufu sağlar ve kazaların önüne geçer. Rahat tutulan saç düzleştirici tarak, kullananların beğenisini kazanır. Siz de aldığınıza pişman olmayacağınız kaliteli, ömürlük bir düzleştirici tarağa sahip olmak istiyorsanız daha fazla zaman kaybetmeden ürünle tanışmalısınız!

Ürünü İncele

13. Göz dolduran şık tasarım: Fakir Illusion Effect Elektrikli Saç Düzleştirici Fırça


Saçlarınızı istediğiniz düz görünüme kavuşturacak en iyi saç düzleştirici taraklar

Göz dolduran şık tasarımıyla kalbinizi çalacak Fakir Illusion Effect Elektrikli Saç Düzleştirici Fırça ile dümdüz saçlara kavuşmak hiç olmadığı kadar kolay! 160 ila 220 derece arasında ısınabilen cihaz, kullanılmadığında otomatik olarak kapanır. Ürün hızlı ısındığı için uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Peki, saç düzleştirici tarak nasıl temizlenir? Soğuyan fırçaya dolanan saçlarınızı çıkarın. Fırça dişlerinin arasını hafif nemli bir bezle nazikçe temizleyin. Cihazı kurulayarak kaldırın. Siz de hem kullanması hem temizlemesi oldukça kolay olan fırçaya şans vererek hayatınıza pratik bir dokunuş yapmaya ne dersiniz?

Ürünü İncele

14. Anlık ısıyı ekranda görüntüleme özelliği bulunan: Hairens Twinpower Çift Taraflı Saç Düzleştirici


Saçlarınızı istediğiniz düz görünüme kavuşturacak en iyi saç düzleştirici taraklar

Hairens Twinpower Çift Taraflı Saç Düzleştirici'nin LCD ekranı ile anlık olarak cihazın ısı değişimini takip edebilirsiniz. Cihazın sürtünmeyi en az seviyeye indiren seramik kaplama tasarımıyla saçlarınızı pürüzsüz şekilde düzleştirebilir ve parlak bir görünüm elde edebilirsiniz. Sekiz farklı ısı ayarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Çift taraflı ısıtma paneliyle yüksek performans sergileyen cihazla saçlarınızı kısa sürede istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. 360 derece dönebilen 2,5 metre uzunluğundaki kablosuyla rahat kullanılan cihazı kolayca kullanabilirsiniz. Siz de saç şekillendirme rutininizi en kısa süreye indirmek istiyorsanız ürünü tercih edebilirsiniz.

Ürünü İncele

15. "İyi ki almışım!" dedirtecek: Remington Düzleştirici Fırça


Saçlarınızı istediğiniz düz görünüme kavuşturacak en iyi saç düzleştirici taraklar

Dijital ekranlı Remington Düzleştirici Fırça, özel saklama çantasıyla gönderilir. Yenilikçi tasarımıyla saçlarınızın doğal hacmini kaybetmeden düz bir görünüm kazanmasını sağlar. Anti-statik özelliğiyle saçlarınızın elektriklenmesinin önüne geçer. Soğuk uçlu seramik kaplı fırçası sayesinde saçınızda kolayca kayar ve düzleştirme işleminde sizi zorlamaz. Her saç tipine uyum sağlayan üç farklı ısı ayarından saçınıza uygun sıcaklığı seçebilirsiniz. 30 saniye içinde ısınarak zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Cihazı fişte unutsanız bile ürün, kullanılmadığında bir süre sonra otomatik olarak kapanır. Siz de saçlarınızı tararken düzleştirmek istiyorsanız düzleştirici fırçayı tercih edebilirsiniz.

Ürünü İncele

İş birliği İçerikleri

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler