KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Çiçeği burnunda annelerin en büyük ihtiyacı en iyi elektrikli göğüs pompası modelleri

  Bebekler için anne sütünün önemini konuşmaya gerek bile yok! Doğdukları andan itibaren bebeklerini düzenli olarak emziren anneler, gerekli durumlarda anne sütünü hazır tutmak için pratiklik sunan göğüs pompalarını kullanıyor. Özellikle çalışan ve bebeklerinden uzak kalan annelerin kurtarıcısı olan cihazlar, birçok avantajı beraberinde getiriyor. Bu mucizevi aletlerin konforunu siz de denemek isterseniz en iyi elektrikli göğüs pompası modellerinden hazırladığımız listeye göz atabilirsiniz.

  Çiçeği burnunda annelerin en büyük ihtiyacı en iyi elektrikli göğüs pompası modelleri

  İçindekiler

  • 1. Fonksiyonel set: Ameda Purely Yours Ultra Çiftli Elektrikli Pilli Göğüs Pompası
  • 2. Bebeklerden ilham alan ürün: Philips Avent SCF395/11 Tekli Elektrikli Göğüs Pompası
  • 3. Üç farklı sağım stili: Lansinoh 53081 Çiftli Elektrikli Göğüs Pompası
  • 4. Yenilikçi pompa kalitesi: Momcozy S12 Elektrikli Taşınabilir Göğüs Pompası
  • 5. Ultra sessiz çalışma modu: bblüv Flöw Elektrikli Göğüs Pompası
  • 6. Masaj modu avantajı sunan model: Mamajoo Elektronik USB Tekli Göğüs Pompası
  • 7. Gıda maddelerine uygun, kaliteli silikon malzeme: ACwiwil Elektrikli Göğüs Pompası, Çift Göğüs Pompası
  • 8. Kolay taşınabilme özelliği: NCVI Çift Elektrikli Göğüs Pompası, Taşınabilir Göğüs Pompası
  • 9. Tek elle kullanım kolaylığı: KISSBOBO Süper Hafif Elektrikli Göğüs Pompası
  • 10. Konforlu ve verimli pompalama: Medela Swing Flex Elektrikli Göğüs Pompası Kompakt Tasarım

  Çift ve tek pompalı olarak üretilen, birbirinden işlevsel süt sağma pompalarıyla bebeğinizin beslenmesini çok daha kolay hâle getirebilirsiniz. Masaj modundan çeşitli hız ve çalışma ayarlarına kadar birçok avantaj sunan ürünleri siz de deneyebilir ve ağrısız süt sağma deneyimi yaşayabilirsiniz. "En iyi elektrikli süt sağma pompası hangisi?" sorusunun yanıtını özel teknolojileri ve yüksek performanslarıyla veren cihazları incelemeye ne dersiniz?

  1. Fonksiyonel set: Ameda Purely Yours Ultra Çiftli Elektrikli Pilli Göğüs Pompası


  Annelerin en büyük ihtiyacı olan en iyi elektrikli göğüs pompaları ve önerileri

  Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

  Özellikle çalışan annelerin kurtarıcısı olan Ameda Purely Yours Ultra Çiftli Elektrikli Pilli Göğüs Pompası, bebeklerin ihtiyaç duydukları her an süte ulaşabilmelerine yardımcı oluyor. Çiftli süt sağımını tercih eden anneler için mükemmel bir model olarak değerlendirilen süt pompası, takım hâlinde satılıyor.

  Çift pompa setinin avantaj ve ayrıcalıklarından yararlanarak sütünüzün artmasına yardımcı olabilirsiniz. Üzerinde basınç ve ritim ayarı düğmeleri bulunan, fizyolojik olarak bebek emişini taklit edebilme özelliğine sahip olan ürün, anneler için en kullanışlı ve pratik modellerden biri.

  Ürünü İncele

  2. Bebeklerden ilham alan ürün: Philips Avent SCF395/11 Tekli Elektrikli Göğüs Pompası


  Annelerin en büyük ihtiyacı olan en iyi elektrikli göğüs pompaları ve önerileri

  Philips Avent SCF395/11 Tekli Elektrikli Göğüs Pompası, daha hızlı bir süt akışının elde edilebilmesi için doğal hareket teknolojisiyle çalışan, son derece kullanışlı bir ürün! Elektrikle çalışan bu ürün sekiz stimülasyon ve 16 süt sağma moduna sahip olduğu için de annelerin kurtarıcısı oluyor.

  Bebeklerin süt emme reflekslerinden esinlenilerek tasarlanan bu özel model, göğüs ucunun boyutuna ve şekline göre özel ve farklı bir uyum sergiler. Bu özelliği sayesinde göğüslerde ağrı ve acı hissi oluşumunu engelleyen ürün, "Elektrikli süt pompası acıtıyor mu?" sorusunun yanıtını da en açık şekilde veriyor.

  Ürünü İncele

  3. Üç farklı sağım stili: Lansinoh 53081 Çiftli Elektrikli Göğüs Pompası


  Annelerin en büyük ihtiyacı olan en iyi elektrikli göğüs pompaları ve önerileri

  Manuel göğüs pompalarına oranla çok daha kolay kullanılabilen ve hızlı sonuçlar sunan elektrikli modellerden edinmek isterseniz Lansinoh 53081 Çiftli Elektrikli Göğüs Pompası'nın özelliklere göz atabilirsiniz. Bebeğiniz ve sizin için "En iyi ve kaliteli elektrikli süt pompası hangisi?" diye düşünüyor olabilirsiniz. Bu ürün, en iyi seçenekler arasında yer alır.

  Aynı anda iki göğüsten süt pompalayabilen cihaz, kullanıcılarına çok daha kısa zamanda yüksek verimlilik sağlar. Çift fazlı teknolojinin avantajıyla bebeklerin doğal süt emiş hareketlerini taklit ederek size çok daha kolay ve konforlu bir sağım imkânı sunuyor.

  Ürünü İncele

  4. Yenilikçi pompa kalitesi: Momcozy S12 Elektrikli Taşınabilir Göğüs Pompası


  5.ürün

  Momcozy S12 Elektrikli Taşınabilir Göğüs Pompası, Çift Elle Serbest Göğüs Pompası, LCD ekranı ile kolay takip sağlarken aynı zamanda sessiz ve ağrısız bir kullanım vadeder. İki mod ve dokuz kademeli olan taşınabilir göğüs pompası, çalışan ve sürekli olarak bebeğinin yanında olamayan annelerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

  Hafıza fonksiyonu, farklı çalışma modları, doğal emiş özelliğine sahip olan işlevsel cihazla süt sağma işlemi artık çok daha kolay ve hızlı oluyor. Kaliteli ve özel silikon valflere sahip olan ürün bu sayede süt sızıntısının önüne geçmeyi de başarır.

  Ürünü İncele

  5. Ultra sessiz çalışma modu: bblüv Flöw Elektrikli Göğüs Pompası


  Annelerin en büyük ihtiyacı olan en iyi elektrikli göğüs pompaları ve önerileri

  Göğüs pompalarında aradığınız ilk özellik sessiz çalışmasıysa doğru yerdesiniz! Size rahatsızlık vermeyecek kadar sessiz olan bblüv Flöw Elektrikli Göğüs Pompası'nı her gün keyifle kullanabilirsiniz. Hafif ve taşınabilir olmasıyla da beğenilen bu cihazı, yanınızda istediğiniz her yere götürebilirsiniz.

  Tatile çıkacağınız zaman da pratik kullanımlı ve zamandan tasarruf sağlayan bu ürünü yanınıza alabilir ve bebeğiniz için her gün taptaze süt sağabilirsiniz. Aydınlatmalı dokunmatik ekranından istediğiniz hız ve çalışma modunu kolayca ayarlayabilirsiniz. Temizlenmesi de son derece kolay olan pompayı sağlıklı şekilde kullanabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  6. Masaj modu avantajı sunan model: Mamajoo Elektronik USB Tekli Göğüs Pompası


  Annelerin en büyük ihtiyacı olan en iyi elektrikli göğüs pompaları ve önerileri

  Her gün hızlı ve zahmetsiz şekilde süt sağmak için maksimum konfor sağlayan ve kaliteli malzemelerden üretilen bir model arıyorsanız Mamajoo Elektronik USB Tekli Göğüs Pompası'nı deneyebilirsiniz. Gerektiği zaman USB bağlantısı sayesinde arabada kullanabileceğiniz bu cihazı ayrıca bilgisayarınıza bağlayarak da süt sağım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Sessiz, kolay ve hızlı şekilde çalışan göğüs pompasıyla bebeğinize istediğiniz her an kolayca süt sağabilirsiniz. Bu model ayrıca gelişmiş mikroişlemci teknolojiyle üretildiği için 30 dakika sonunda kendiliğinden kapanma ve son kullanım ayarlarını kaydetme özelliğine de sahip!

  Ürünü İncele

  7. Gıda maddelerine uygun, kaliteli silikon malzeme: ACwiwil Elektrikli Göğüs Pompası, Çift Göğüs Pompası


  Annelerin en büyük ihtiyacı olan en iyi elektrikli göğüs pompaları ve önerileri

  Bebeğiniz için süt sağarken bu işlemi kaliteli ve sağlıklı bir cihazdan yardım alarak yapmak istiyorsanız ACwiwil Elektrikli Göğüs Pompası, Çift Göğüs Pompası modeli sizin için ideal bir seçenek olabilir. BPA içermeyen ve gıda maddelerine uygun silikondan üretilen pompayı güvenle kullanabilirsiniz. Ürün ayrıca anne sütünün göğüs pompasının içine girmesini engellemek için özel kapalı bir sisteme sahip! Zararlı maddelerden tamamen uzak kalarak yumuşak sıvı silikondan üretilen göğüs levhasıyla acısız ve ağrısız şekilde sağım işlemini yapabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  8. Kolay taşınabilme özelliği: NCVI Çift Elektrikli Göğüs Pompası, Taşınabilir Göğüs Pompası


  Annelerin en büyük ihtiyacı olan en iyi elektrikli göğüs pompaları ve önerileriBirbirinden kullanışlı özelliğiyle dikkat çeken NCVI Çift Elektrikli Göğüs Pompası, Taşınabilir Göğüs Pompası, annelerin vazgeçilmez yardımcısı olmaya aday! Küçük boyutlu ve şık tasarımlı göğüs pompasını hem kolayca kullanabilir hem istediğiniz yere yanınızda götürebilirsiniz.

  2200 mAh şarj edilebilir pille çalışan ürün, 40 dB'lik düşük ses seviyesiyle kulaklarınıza da hitap ediyor. Üç mod ve 12 seviye kademelerine sahip olmasıysa her annenin kendine göre ayarlama yapabilmesine imkân tanıyor. Siz de kolay kullanımlı ve kaliteli bir süt pompası arıyorsanız ürünü hemen deneyebilirsiniz!

  Ürünü İncele

  9. Tek elle kullanım kolaylığı: KISSBOBO Süper Hafif Elektrikli Göğüs Pompası


  3.ürün

  Bebeğinizin temel ihtiyacı olan anne sütünü rahat şekilde her yerde içebilmesini istiyor ve bu yüzden pratik kullanım avantajı sunan bir göğüs pompası almayı düşünüyorsanız size güzel bir öneride bulunabiliriz. Kaliteli ve sağlıklı malzemelerden üretilen KISSBOBO Süper Hafif Elektrikli Göğüs Pompası, ufak boyutlu ve hafif yapıda olması sebebiyle annelere kolay kullanım imkânı veriyor.

  Ürünün küçük boyutlu motorunu avucunuzun içine alarak tek elle kolayca süt sağım işini yapabilirsiniz. Yüksek güçle çalışan motorun avantajıyla gün içinde istediğiniz kadar süt sağabilirsiniz. Sağım işlemini kolaylaştıran ve son derece konforlu hâle getiren göğüs yastığıyla süt akışını hızlandırabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  10. Konforlu ve verimli pompalama: Medela Swing Flex Elektrikli Göğüs Pompası Kompakt Tasarım


  Annelerin en büyük ihtiyacı olan en iyi elektrikli göğüs pompaları ve önerileri

  Ekstra konfor ve iyileştirilmiş süt akışı sağlayan Medela Swing Flex Elektrikli Göğüs Pompası Kompakt Tasarım, hem annelerin hem bebeklerin yüzünü güldürmeyi başaracak bir ürün! Bu süt pompası sayesinde anneler acısız ve ağrısız şekilde süt sağarken bebeklerse besleyici ve taze anne sütünün keyfini çıkarabiliyor.

  Yumuşak ve esnek malzemelerden üretilen göğüs başlıklarını istediğiniz şekilde 360 derece döndürülebilir, böylece süt akışı için doğru pozisyonu rahatlıkla bulabilirsiniz. Doğal pompalama deneyimi ve acısız sağım avantajını yaşamak istiyorsanız bu cihazı düşünmeden satın alabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.


  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler