KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Bebek taşımanızı kolaylaştıracak pratik bir çözüm bebek taşıma şalları

  Ebeveynlerin favori ürünleri arasında olan bebek taşıma şalları sayesinde bebekler son derece rahat ve güvenilir bir şekilde taşınabiliyor. Bebeğinizle ten teması kurmanızı sağlayan bu ürün ebeveyn ile bebek arasındaki bağı da destekliyor. Aynı zamanda bebeğiniz kucağınızdayken işlerinizi kolaylıkla halletmenize de imkân tanıyor. Siz de bebeğinizi taşımanın en pratik yolu olan bebek taşıma şalı arayışındaysanız listemizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.

  Bebek taşımanızı kolaylaştıracak pratik bir çözüm bebek taşıma şalları

  İçindekiler

  • 1. Bebeğinizi taşımanın en kolay ve güzel yolu: Halka Sling Bebek Taşıma Şalı
  • 2. Tüm gün birlikte olabilirsiniz: None Wrap Sling Bebek Taşıma Şalı
  • 3. Esnek ve kaliteli bir ürün: Esnek Wrap Sling Bebek Taşıma Şalı
  • 4. Bebeğiniz sizinleyken güvende hissetsin: Neko Esnek Wrap Sling Bebek Taşıma Şalı
  • 5. Pratik kullanım: Tunik Esnek Wrap Sling Bebek Taşıma Şalı
  • 6. Kolaylıkla giyebilme imkânı: MAMMACITA Ebe Bebek Taşıma Şalı
  • 7. İletişiminizi geliştirebilirsiniz: Sleepy Wrap Bebek Taşıma Şalı
  • 8. Bebeğinizi taşımak artık çok kolay: Koala Babycare Unisex Bebek Askısı
  • 9. Gelişimlerine katkı sağlıyor: CuddleBug Bebek Taşıma Şalı
  • 10. Ebeveynlerden tam not alan: Boba Wrap Bebek Taşıma Şalı

  Son zamanlarda ebeveynlerin beğenilerini üzerine toplayan bebek taşıma şalları, günlük hayatın kurtarıcı parçalarından olmayı başarıyor. Hem evde hem dışarıda bebeğinizi güvenle kucağınızda taşımanızı sağlayan ürün, bebeğinizin kendisini güvende hissetmesine de yardımcı oluyor. Siz de sırtınıza ve omuzlarınıza fazla yük vermeyen bebek taşıma şallarından almayı düşünüyorsanız sizin için hazırladığımız listeye bakarak karar verebilirsiniz!

  1. Bebeğinizi taşımanın en kolay ve güzel yolu: Halka Sling Bebek Taşıma Şalı


  Bebek taşımanızı kolaylaştıracak pratik bir çözüm bebek taşıma şalları

  Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

  Bebek taşıma şallarının birçok çeşidi bulunuyor. Bunlardan birisi halka sling olarak biliniyor. Klasik bebek taşıma şalından farklı olan bu modelde bir halka aparatı bulunur. Omuz bölgesine yakın bir hizada olan aparat, bebeğinizi taşımayı daha güvenli bir hâle getiriyor.

  Anne ve baba adaylarının bebek taşıma şalı ile ilgili aklında bazı sorular bulunabilir. "Bebek taşıma şalı ne zaman kullanır?" bu sorular arasında yer alır. Halka Sling Bebek Taşıma Şalı'nı bebeğiniz doğduğu andan itibaren gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ürün 15 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Bebeğiniz bu kiloya gelinceye kadar ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Ürünü İncele

  2. Tüm gün birlikte olabilirsiniz: None Wrap Sling Bebek Taşıma Şalı


  Adsız tasarım - 2023-05-03T155202.584

  Bebek taşıma şalları sayesinde bebeğinizle ten teması kurabiliyorsunuz. Bebeğiniz bu sayede kalp atışlarınızı duyabilir ve kendisini güvende hisseder. Aynı zamanda bu ürünlerle bebeğinizle vakit geçirirken işlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz. Dilerseniz evde dilerseniz ofiste kullanabileceğiniz ürün size günlük hayatta zaman kazandırır.

  Son derece hafif bir malzemeye sahip olan None Wrap Sling Bebek Taşıma Şalı'nı kolaylıkla yanınızda taşıyabilir, dilediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bebek taşıma şalının ölçüleri ise boyu 5.7 metre ve genişliği 0.39 metredir. Bu sayede bebeğinizi istediğiniz pozisyonda rahatlıkla sarabilirsiniz. Eğer sizin de bir taşıma şalına ihtiyacınız varsa ürünü hemen inceleyebilirsiniz.

  Ürünü İncele

  3. Esnek ve kaliteli bir ürün: Esnek Wrap Sling Bebek Taşıma Şalı


  Adsız tasarım - 2023-05-03T155244.502

  Bebeğinizin sakinleşmesine yardımcı olan bebek taşıma şallarını aynı zamanda bebeğinizi emzirirken de kullanabilirsiniz. Her mevsim kullanıma uygun olan Esnek Wrap Sling Bebek Taşıma Şalı, esnek bir yapıya sahip olmasıyla ebeveynlerin beğenisini üzerine topluyor.

  Ürün, bebeğinizi istediğiniz pozisyonda kolaylıkla taşıyabilmenize destek oluyor. Eğer "Bebek taşıma şalı kaç metre?" diye merak ediyorsanız ortalama beş metre boyunda 50 santimetre genişliğinde olduğunu söyleyebiliriz. İki farklı renk seçeneği bulunan, %100 pamuk kumaşa sahip ürüne bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

  Ürünü İncele

  4. Bebeğiniz sizinleyken güvende hissetsin: Neko Esnek Wrap Sling Bebek Taşıma Şalı


  Adsız tasarım - 2023-05-03T155325.483

  Bebek taşıma şalı için kullanılan kumaş dayanıklı malzemelerden üretilir. Bunlar pamuklu ve özel dokumalardan oluşur. Bu sayede anne ve bebeğin terlemesini önler. Hassas ciltlere dayanıklı ve alerji yapmayan kumaşlar, gönül rahatlığıyla kullanmanıza imkân sunuyor.

  Neko Esnek Wrap Sling Bebek Taşıma Şalı, hafif yapısı sayesinde bebeğinizi taşırken size ekstra bir yük yüklenmesine engel olur. Aynı zamanda yırtılmaya karşı dayanıklı kumaş, bebeğinizi kolaylıkla taşımanızı sağlar. Formunu ilk günkü gibi korumaya devam eden bebek taşıma şalını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  5. Pratik kullanım: Tunik Esnek Wrap Sling Bebek Taşıma Şalı


  Adsız tasarım - 2023-05-03T155408.514

  Bebek taşıma şalı ile bebeğinizi sırt, bel veya göğsünüzde kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Bebek taşıma şalı hakkında çoğu ebeveynin merak ettiği bir soru bulunuyor: Bebek taşıma şalı nasıl bağlanır? Bu sorunun cevabı, Tunik Esnek Wrap Sling Bebek Taşıma Şalı'nda gizli.

  Ürünü ortadan tutarak önden arkaya doğru göbek hizanızda tam tur sarın. Fakat bunu yaparken şalın enden kıvrılmamasına dikkat edin. Bebeğinizi bu alana yerleştireceğiniz için bu, son derece önemli. Sonrasında şalın iki ucunu sırtınızda çapraz bir şekilde bağlayıp omuzlarınızın üzerinden aynı şekilde öne atın. Ardından şalın iki ucunu göbeğinizin etrafına sarın ve arkanızda iki düğüm atıp sabitleyin. Böylelikle bebeğinizi taşıma şalının içerisine yerleştirebilirsiniz.

  Ürünü İncele

  6. Kolaylıkla giyebilme imkânı: MAMMACITA Ebe Bebek Taşıma Şalı


  Adsız tasarım - 2023-05-03T155457.590

  MAMMACITA Ebe Bebek Taşıma Şalı sayesinde doğumdan itibaren mutlu bir bebeğiniz olacak! Ebeveynin sıcaklığınızı hissetmek yenidoğan bebeğinize güven verirken sizinle güçlü bir bağ kurmasına da yardımcı olur. Ürün, ellerinizi rahatça kullanmanıza yardım ederken bebeğinizin sizinle vakit geçirmesini de sağlar. Böylece dilediğiniz işi bebeğiniz kucağınızdayken yapabilirsiniz.

  Aynı zamanda annelere bebeğini emzirme imkânı da sağlayan bebek taşıma şalının bir de çantası bulunuyor. Siparişinizin yanında gelecek olan çanta sayesinde ürünü istediğiniz yere hijyenik bir şekilde taşıyabilirsiniz. Pratik ve ergonomik olmasıyla ebeveynler tarafından beğenilen bu ürüne siz de bir şans verebilirsiniz.

  Ürünü İncele

  7. İletişiminizi geliştirebilirsiniz: Sleepy Wrap Bebek Taşıma Şalı


  Bebek taşımanızı kolaylaştıracak pratik bir çözüm bebek taşıma şalları

  Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

  Bebeğinizi şal ile kolaylıkla taşıyabileceğiniz birçok bağlama yöntemi bulunuyor. Ebeveynlerce bebeğin yüzü içeri dönük olacak şekildeki bağlama yönteminin sıklıkla kullanıldığı biliniyor. Bu yöntem sayesinde bebeğinizle her zaman yüz yüze olursunuz. Özellikle yenidoğanlar için tercih edilen bu bağlama yöntemiyle bebeğiniz, kalp atışlarınızı duyduğunda kendisini güvende ve mutlu hissedecek.

  4-5 aylık bebekler için kullanılan beşik pozisyonunda taşıma, bir diğer taşıma yöntemi olarak biliniyor. Bu bağlama stili sayesinde bebeğinizin etrafı keşfetmesine yardımcı olabilirsiniz. Sleepy Wrap Bebek Taşıma Şalı, birbirinden çeşitli bağlama yöntemlerini kolaylıkla yapabilmenizi sağlıyor. Siz de farklı bağlama yöntemlerini deneyerek hem bebeğiniz hem kendiniz için en rahat bağlama şeklini keşfedebilirsiniz.

  Ürünü İncele

  8. Bebeğinizi taşımak artık çok kolay: Koala Babycare Unisex Bebek Askısı


  Bebek taşımanızı kolaylaştıracak pratik bir çözüm bebek taşıma şalları

  "Bebek taşıma şalı yapımı nasıl olur?" diye merak ediyorsanız ilk olarak şalı karnınıza düz bir şekilde yerleştirin ve uçlarını belinize getirin. Ardından uçları sırtınızda çaprazlayarak omuzlarınızın üzerinden geçirin. Son olarak göbeğinizin etrafında sarıp arkanıza düğüm atmanız yeterli olacak.

  KKoala Babycare Unisex Bebek Askısı'nın herkese uyan beden yapısı sayesinde bu adımları pratik bir şekilde uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda ürün, ergonomik ve nefes alan sırt desteği sayesinde omuz ve bel bölgenizde oluşacak yükü önemli derecede azaltır. Uzmanlar tarafından geliştirilen askı modeli, bebeğiniz ve sizin için en yüksek kaliteyi ve konforu sunuyor.

  Ürünü İncele

  9. Gelişimlerine katkı sağlıyor: CuddleBug Bebek Taşıma Şalı


  Bebek taşımanızı kolaylaştıracak pratik bir çözüm bebek taşıma şalları

  Hem bebeğiniz ile bir arada olmak hem rahat rahat iş yapmak istiyorsanız bebek taşıma şalları ihtiyacınız olan ürün! Yenidoğan bebeğiniz ile bağınızı güçlendirmenizin en kolay yolu, onu sık sık kucağınızda taşımanızdan geçer. Bunun sebebi bebeğinizin kalp atışlarınıza ve nefesinize yakın olmasıdır. Bu, onu tekrar anne karnındaki gibi güvende hissettirir.

  Aynı zamanda kucağınızda sizinle vakit geçirmesi dünyaya daha kolay adapte olmasını sağlar. CuddleBug Bebek Taşıma Şalı sayesinde bebeğiniz sizinle vakit geçirirken çevresini algılama kabiliyeti de güçlenir. Siz de yüksek pamuk oranına sahip, kullanışlı bir ürün arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

  Ürünü İncele

  10. Ebeveynlerden tam not alan: Boba Wrap Bebek Taşıma Şalı


  Bebek taşımanızı kolaylaştıracak pratik bir çözüm bebek taşıma şalları

  Bebeğiniz için en iyi taşıma şalını arıyorsanız kullanıcıların beğenilerini üzerine toplayan Boba Arap Bebek Taşıma Şalı'na göz atabilirsiniz. İş yaparken bebeğiniz ile kolaylıkla vakit geçirmenizi sağlayan ürün, emzirirken de size yardımcı olur.

  Bebek taşıma şalını ilk defa kullanıyorsanız bebeğinizin ürüne alışması çok önemlidir. İlk denemelerde bebeğinizin karnının tok ve uyumaya hazır olduğu bir zaman dilimini seçerek alışmasına yardımcı olabilirsiniz. Hem bebeğinize hem size konfor sağlayacak ürünü gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler