HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Evinizin iç cephesi için en iyi boya markası önerileri

Evinizin duvarlarına renk katmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Filli Boya'dan Stella'ya, pek çok markanın birbirinden farklı renk tonlarındaki duvar boyalarını sizin için bir araya getirdik. Yaşam alanınızın atmosferini değiştirmek veya odalarınıza biraz canlılık katmak niyetindeyseniz bu içeriğimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Evinizin iç cephesi için en iyi boya markası önerileri

İçindekiler

  • 1. Kaliteli ve dayanıklı sonuçlar için: Filli Boya 2.5 Litre (Yağlı Parlak Siyah)
  • 2. Kaliteli ve ekonomik: Fawori İç Cephe Boyası 3,5 Kg (Bahar Lilası)
  • 3. Evinizin havası anında değişecek: Whynot Duvar Boyası 1,5Litre (Mavi)
  • 4. Modern ve zarif bir görünüm için: Marshall Silikonlu Duvar Boyası 7,5 Litre (Badem Ezmesi)
  • 5. Evinize canlılık katan: Dyosen Sentetik Parlak Boya 2,5 Litre (Nefti Yeşil)
  • 6. Dikkat çekici duvarlar: Elephant Color Parıltılı Dispersiyon Duvar Boyası 10 Litre (Kavun Sarısı)
  • 7. Uzun ömürlü kaplama: Stella Akrilik Boya 1 Litre (Kırık Beyaz)
  • 8. Kaliteli ve estetik görünüm: Düfa Zeolit İç Cephe Boyası 2.5 Litre (Pastel Gri)
  • 9. Kalitenin adresi: Sycolina Farbenwerke Lateks Duvar Boyası 1 Litre (Eski Pembe)
  • 10. Estetik ve dayanıklılık bir arada: Avibo İç Cephe Boyası 32 Oz (Beyaz)

Evin duvarlarını boyamak, en etkili dekorasyon yöntemlerinden biri. Renk seçimi yaparken odanın büyüklüğü, ışık alışı, mobilyaların renkleri ve kişisel zevkleriniz gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız da son derece önemli. Duvarların boyanması sadece renk seçimiyle bitmiyor, doğru boyama tekniği ve seçilen boyanın kalitesi de iyi sonuçlar almada son derece etkili oluyor. Sizin için en iyi boya markası önerilerimizi bu içeriğimizde bir araya getirdik. Fawori'den Marshall'a, en sevilen markaların en trend renkleri burada; sıradan duvarları unutun çünkü renkleriyle enerjinizi yükseltecek ve evinizin her köşesine uyum sağlayacak en iyi boyaları sizi bekliyor!

1. Kaliteli ve dayanıklı sonuçlar için: Filli Boya 2.5 Litre (Yağlı Parlak Siyah)

4

Filli Boya'nın 2.5 litrelik ürünü, alkid reçine esaslı formülüyle yüksek ve kalıcı parlaklık sunan bir son kat parlak boyadır. Markasıyla güven veren ürün, 2.5 litrelik hacmiyle geniş yüzeyler için ideal bir seçenek sunuyor. Duvarlarında parıltı arayanlar için şık bir tercih olan boya, uygulandığı yüzeyde mükemmel örtme ve yayılma sağlıyor. Fırça ve rulo ile kolayca uygulanabilen yağlı boya, tarama özelliği sayesinde iz bırakmıyor ve akmaya karşı dirençlidir.

Ürünü İncele

2. Kaliteli ve ekonomik: Fawori İç Cephe Boyası 3,5 Kg (Bahar Lilası)

2

Fawori Plastik İç Cephe Boyası, yüzey düzgünlüğüne ve emiciliğine bağlı olarak tek katta 20 kg ile 140-220 arası bir alanı boyayabiliyor. Mineral esaslı iç yüzey duvar ve tavanlar için ideal olan boya, su kaldırır yapısı ve yüksek nefes alma özelliğiyle dikkat çekerken mat ve pürüzsüz bir görünüm sunuyor. Sağlam, kuru ve temiz yüzeylere kolayca uygulanabilir olan ürün yüzeylere mükemmel yapışan ve kabarma ve dökülme yapmaz özelliğiyle öne çıkıyor. İnceltme oranlarına göre fırça, rulo veya püskürtme ile kullanılabilen Fawori Plastik İç Cephe Boyasını, her türlü iç mekan boyama işinde güvenle tercih edebilirsiniz.

Ürünü İncele

3. Evinizin havası anında değişecek: Whynot Duvar Boyası 1,5Litre (Mavi)

3

Su bazlı formülü sayesinde kolayca uygulanabilir ve tamamen silinebilir özellikte olan Whynot markasının Secret Cove adını taşıyan %100 saf akrilik duvar boyası, iç mekanlarda kullanım için ideal bir seçenek sunuyor. Dayanıklı yapısıyla kire ve tozlanmaya karşı direnç gösterirken yıkanabilir ve fırçalanabilir özelliği sayesinde uzun süre temiz ve canlı bir görünüm sağlıyor. Duvar boyası, iç mekanları Secret Cove'un sakin ve ferahlatıcı atmosferiyle buluştururken düzenli ve eşit bir bitiş sağlayarak mekanlara zarif bir görünüm kazandırıyor.

Ürünü İncele

4. Modern ve zarif bir görünüm için: Marshall Silikonlu Duvar Boyası 7,5 Litre (Badem Ezmesi)

5

Marshall Silikonlu Duvar Boyası duvarlarınızı güçlendiren ve uzun ömürlü bir koruma sağlayan yenilikçi bir boya türü. Ürün, kolayca uygulanabilir ve leke tutmayan özelliği ile duvarlarınızı temiz ve estetik olmasını sağlıyor. Konvansiyonel sıvalar, beton, brüt beton, sunta, gaz beton, tuğla ve eski boyalı yüzeylerde güvenle kullanılabiliyor. İnceltme oranına göre karıştırılarak homojen hale getirilip fırça ile kestirme işlemi yapıldıktan sonra en boyanın az iki kat halinde uygun rulo ile uygulanması tavsiye ediliyor. Ortam sıcaklığına bağlı olarak 2-4 saat bekledikten sonra tamamen kuruyan boyanın silinebilir özelliği sayesinde kolay ve hızlı bir temizlik sunuyor.

Ürünü İncele

5. Evinize canlılık katan: Dyosen Sentetik Parlak Boya 2,5 Litre (Nefti Yeşil)

6

Hem iç hem de dış mekanlar için ideal olan Dyosen Sentetik Parlak Boya, etkileyici parlak ve dayanıklı yapısıyla dikkat çeken bir ürün. Uygulama esnasında fırça, rulo veya püskürtme tabancası kullanılarak kolayca uygulanabilen boya için bir kat daha atılacaksa katlar arasında bir gün beklenmesi öneriliyor. İki kat uygulanması halinde yüzeyde sağlam bir kaplama sağlayan Dyosen boya, iki katta, yüzeye bağlı olarak 0.375 litre ile 3-4 metrekare veya 0.75 litre ile 6-7.5 metrekare alan boyanabiliyor.

Ürünü İncele

6. Dikkat çekici duvarlar: Elephant Color Parıltılı Dispersiyon Duvar Boyası 10 Litre (Kavun Sarısı)

7

Kavun sarısı rengiyle iç duvarlarınıza lüks ve göz alıcı bir hele getiren Elephant Color boya evinize estetik bir dokunuş katarak zarif ve lüks bir görünüm sunuyor. Dispersiyon boyanın parıltılı efekti, ışığa bağlı olarak ortaya çıkarak duvarlarınızda dikkat çeken bir efekt yaratıyor. Aşınmaya dayanıklı özelliği sayesinde uzun süre kalıcı olan boyanın kolay uygulanması ve kullanıma hazır olması, evinizde yapmak istediğiniz değişiklikleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Ürünü İncele

7. Uzun ömürlü kaplama: Stella Akrilik Boya 1 Litre (Kırık Beyaz)

8

Her türlü yüzeyde mükemmel yapışma özelliğine sahip olan yeni nesil bir boya çeşidi olan Stella Akrilik Boya, ahşap, metal, plastik, seramik, cam, duvar ve birçok diğer yüzeyde uygulanabiliyor. Ürünün ambalajı açıldıktan sonra homojen kıvam elde edinceye kadar karıştırılması gerekiyor. İnceltme gerektirmeyen boyanın uygulama esnasında ortam sıcaklığının +5°C ile +30°C arasında olması öneriliyor. Boya iki kat halinde uygulanacaksa katlar arasında minimum 2 saat beklenmesi tavsiye ediliyor. Dokunma kuruması 1-2 saat, son kuruması ise 24 saat olan 1 litrelik ürün, 16-20 m² alana tek kat boyama imkanı sunuyor.

Ürünü İncele

8. Kaliteli ve estetik görünüm: Düfa Zeolit İç Cephe Boyası 2.5 Litre (Pastel Gri)

9

İç mekanlarda estetik bir görünüm sunan Düfa Zeolit İç Cephe Boyası, uzun ömürlü koruma sağlayan bir duvar boyası. Antibakteriyel özellikli boya zeolit minerali katkılı formülü ile çevre dostu bir seçenek sunuyor. Uygulandığı yüzeylerde mükemmel örtücülük ve kolay yayılma sağlayarak uygulama sürecini kolaylaştıran boya kokusuz yapısıyla konforlu bir kullanım sağlıyor. Her türlü iç yüzeye kolayca uygulanabilen boyanın kullanımı da oldukça pratiktir. Dokunma kuruması süresi olan 30-40 dakika ile hızlı bir kuruma süreci sunan Düfa boyanın tam kuruması için 24 saat gerekiyor.

Ürünü İncele

9. Kalitenin adresi: Sycolina Farbenwerke Lateks Duvar Boyası 1 Litre (Eski Pembe)

10

Sycolina Farbenwerke'nin yıkanabilir lateks dispersiyon boyası, evinize canlılık katan, uzun ömürlü bir çözüm sunuyor. Dayanıklı duvarlar ve tavanlar için ideal bir seçenek sunan boyanın yüksek opaklığı mükemmel bir kaplama sağlıyor. Solvent içermeyen formülü, düşük emisyonlu ve hoş olmayan kokuları ortadan kaldırarak iç mekânınızı ferah tutuyor. Hızlı kuruma özelliği sayesinde de odalarınızı hızlıca tekrardan kullanmayı sağlayan boyanın eski pembe rengi de evinize zarafet katıyor.

Ürünü İncele

10. Estetik ve dayanıklılık bir arada: Avibo İç Cephe Boyası 32 Oz (Beyaz)

11

Beyaz renkte ve mat kaplama türünde olan Avibo İç Cephe Boyası, 32 sıvı ons (yaklaşık 950 ml) ölçüye sahip. Su bazlı formülü sayesinde uçucu kimyasallar içermeyen, toksik olmayan ve düşük veya hiçbir kokusu olmayan ürün, çevre dostudur. Avibo, hem boya hem de astar işlevini bir arada sunarak ek bir astar veya yüzey hazırlığı gerektirmiyor ve diğer boya kaplamaları için astar olarak da kullanılabiliyor. Düz ve mat bir kaplamaya sahip olan ürün, ışık kaynaklarından parlak yansımaları engelliyor. Kolay uygulanması ve 30-60 dakika içinde kurumasının yanında dayanıklı bir kaplama özelliği olan boyanın, hafif fırçalama işlemlerine dayanabilir oluşu da uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler