KADIN

Mucizevi yöntemini TikTok'tan paylaştı! "Göğüslerim küçüktü ama onları ameliyat olmadan büyüttüm"

Kadınlar daha büyük göğüslere sahip olmak için çeşitli yöntemler arıyor. Göğsü büyütmenin tek yolunun estetik operasyonlar olduğu düşünülüyor. Birçok kadın meme büyütme estetiği oluyor. Ancak cerrahi işlem yaptırmak istemeyenler göğüs büyütmek için doğal yöntemler arıyor. TikTok'ta bir sosyal medya kullanıcısı göğüslerini doğal yollarla nasıl büyüttüğünü paylaştı.

TikTok kullanıcısı Casey Johnson , küçük bir göğüsle büyümesine rağmen göğüslerini doğal olarak büyütmenin bir yolunu bulduğunu sosyal medyada açıkladı. İnsanların estetik ameliyatı atlayabileceklerini ve göğüslerini iki katına çıkarmak için diyetlerine iyi yağlar ekleyebileceklerini iddia etti.

ÖNCEKİ FOTOĞRAFLARIYLA GÖZLE GÖRÜLÜR FARK VARDI

Ekran görüntüsü 2022-11-28 105133

Johnson, Mart 2021'de "sezgisel yemeyi" denemeye karar verdi ve ardından yaklaşık beş kilo aldığı bildirildi. Bir TikTok videosunda "Aslında kilo aldığımı söylemeden önce - sadece beş kilo aldım ve bu kesinlikle göğüslerimi olduğu gibi etkilemezdi" dedi.
Klibinde bikinili öncesi ve sonrası fotoğraflarını yayınladı; göğsü fark edilir derecede farklıydı.

DOĞAL YAĞ İÇEREN BESİNLER TÜKETTİ

Ekran görüntüsü 2022-11-28 105152

"Mart 2021'de burada üzerinde çalışacak pek bir şeyim olmadığını görebilirsiniz. Bu noktada yaklaşık üç yıldır kalorilerimi kontrol ediyordum” diye açıkladı. Sindirim sistemine ve hormonlarına yardımcı olduğunu" iddia ederek diyetine zeytinyağı, avokado ve fındık eklemeye başladı. Vitamin almaya başladı ve besinlerin vücudunda "büyük bir fark" yaratmaya başladığını söyledi.

Ekran görüntüsü 2022-11-28 105319

Sağlık araştırmalarına göre soya, susam tohumları, tofu ve sağlıklı yağlar gibi östrojen açısından zengin besinler göğüs büyümesine katkıda bulunabilir. Bir sosyal medya kullanıcısı ekledi: "Vitaminler ancak vitamin eksikliğiniz varsa faydalıdır." Bir başkası şunu önerdi: "O bölgedeki kası geliştirmek için yapabileceğiniz göğüs egzersizleri var, böylece daha belirgin hale gelsinler."

GÖĞÜSLERİNİZİ EVDE BÜYÜTMEK İÇİN ETKİLİ YÖNTEMLER

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler