Roka Haberleri

Libidonuzu zirveye taşımanıza yardımcı olacak sıra dışı bilgiler! Bu bilgilerin işe yaramasına çok şaşıracaksınız

Cinsel ilişkiden maksimum hazzı alabilmek için libidonun düşük olmaması gerekiyor. Ancak bazı zamanlarda hem erkeklerde hem de kadınlarda libido düşüklüğü görülebiliyor. Libidoyu artırmak için çok basit uygulamalar bulunuyor. Sıra dışı bilgileri uygulayarak ilişkinizi çok daha tutkulu hale getirebilirsiniz.

Haber 13-09-22 10:12

Bella Hadid’in en sevdiği salata tarifi: Sadece 5 temel malzemeli

Ünlülerin ne yedikleri merak ediliyor. Fiziğinin güzelliğiyle tanınan Bella Hadid sosyal medyada en sevdiği salata tarifini paylaştı. Salata tarifi oldukça izleyiciye ulaşarak büyük ilgi gördü. Paylaşılan salatanın tarifi oldukça kolay ve lezzetli olması birçok kullanıcının bu tarifi denemesini sağladı.

Yemek 08-06-22 16:50

'Ot' diyip geçmeyin! Kolesterolü dengeler, kansere karşı korur! Rokanın faydalar nelerdir?

Turpgiller familyasından olan roka, buruk tadıyla salataları lezzetlendiriyor. Tek başına yenileceği gibi yanına farklı lezzetler eklenerek de tüketilebilir. En çok balık yemeklerinin yanına yakıştığı söylense de roka, tek başına da yenebilecek harika besinlerden biridir. Faydaları da hesaba katıldı mı rokadan vazgeçemeyeceksiniz. İşte rokanın faydaları...

Haber 17-03-22 09:46

Hem doğal hem taze! Muftağınızda yetiştirebileceğiniz 9 bitki

Koronavirüs pandemisiyle beraber aslında dünya genelinde doğaya ve sağlıklı beslenmeye olan ilgi arttı. Özellikle dalından kopartılan organik gıdalar bu dönemde iyiden iyiye popülerleşti. Peki bunları mutfağınızda yetiştirebileceğinizi söylesek? Eminiz heyecanlanırsınız. İşte mutfağınızda yetiştirebileceğiz 9 bitki...

Yemek 26-05-21 16:38

Roka

Roka Hakkındaki Haberler Mynet'te. Roka Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Roka: Faydaları nelerdir?

Turpgiller ailesinin bir üyesi olan roka, yeşil yapraklara ve acımsı bir tada sahiptir. Boyut olarak hem sapı hem de yaprakları küçük bir bitkidir. Birlikte yenilebilen yapraklarının ve sapının oldukça farklı bir tadı ve kokusu vardır. Serin hava ve ıslak toprağa gereksinim duyan bir bitki olup, tohumu ekildikten 40 gün sonra hasat edilir. Bahçede, serada hatta evde saksıda bile roka yetiştirilebilir.

Haber 24-06-20 10:55

Rokanın Faydaları Nelerdir?

Roka oldukça faydalı ve insanlar tarafından sıklıkla tüketilen yeşil bir bitkidir.

Yemek 03-04-16 17:17