KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Hem hijyen hem sağlık için olmazsa olmaz en iyi bebek diş fırçaları

  Ağız ve diş sağlığı için dişlerin düzenli olarak fırçalanmasının ne kadar önemli olduğu bilinir. Bu alışkanlığınsa bebeklik döneminde kazandırılması gerekiyor. Siz de bu konuda yardım almak isterseniz minik bebeklerin hassas dişlerine zarar vermeyecek en iyi bebek diş fırçası modellerine göz atabilirsiniz! İşte pek çok farklı diş fırçası seçenekleri...

  Hem hijyen hem sağlık için olmazsa olmaz en iyi bebek diş fırçaları

  İçindekiler

  • 1. Batarya enerjili model: Bbluev Sönik Seviye 2 Bebek ve Çocuk Elektrikli Diş Fırçası
  • 2. Ultra yumuşak fırça: Curaprox Bebek Diş Fırçası
  • 3. Çocuklar için sevimli bir tasarım: Chicco Bebek Diş Bakım Seti
  • 4. Güvenli kullanım avantajı: Steriball Güvenli Bebek Diş Fırçası
  • 5. Özel ve eğlenceli tasarım: Oral-B Winnie The Pooh Bebek Diş Fırçası
  • 6. Hijyenik kullanım: Smiley Baby Silikon Parmak Diş Fırçası
  • 7. Kaymaz fırça sapı: TEPE GOOD Mini 0-3 Yaş Yumuşak Diş Fırçası
  • 8. Geri dönüşümlü malzeme: Jack N'Jill Silikon İkili Parmak Fırça
  • 9. Avantajlı seçenek: R.O.C.S. Baby 0-3 Yaş Diş Fırçası ve Flipper Hijyenik Saklama Kabı Seti
  • 10. Dil temizleme özelliği: Cherish Baby Care 0-2 Yaş Bebek Diş Fırçası

  Minik bebekleriniz büyürken her konuya dikkat ettiğiniz gibi ağız ve diş sağlığına da ayrı bir hassasiyetle yaklaşmanız gerekir. Bebekler için en iyi diş fırçası çeşitlerinden edinerek onların dişlerini düzenli olarak fırçalayabilirsiniz. Elektrikliden bambuya, parmak fırçadan ekstra yumuşak seçeneklere kadar birçok modelin bulunduğu seçkimizi incelemeye ve en iyisini seçmeye var mısınız?

  1. Batarya enerjili model: Bbluev Sönik Seviye 2 Bebek ve Çocuk Elektrikli Diş Fırçası


  Hem hijyen hem sağlık için olmazsa olmaz en iyi bebek diş fırçaları

  Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

  Bbluev Sönik Seviye 2 Bebek ve Çocuk Elektrikli Diş Fırçası, ebeveynlerin güvenle kullandığı ve performansından da memnuniyet duyduğu seçenekler arasında yer alıyor. Yürümeye başlayan çocuklar için kullanılan bebek elektrikli diş fırçası, kaliteli malzemesi ve ergonomik tasarımıyla dikkat çekiyor.

  İki farklı başlıkla satışa sunulan ürünü düzenli olarak şarj edip rahat şekilde kullanabilirsiniz. Fırça kısmında bulunan led ışık sayesindeyse bebeklerinizin dişlerini fırçalarken ağız içini rahat şekilde görebilirsiniz. Her kullanım sonrasında kolayca yıkanıp temizlenebilen diş fırçasıyla çocuklarınıza ağız bakımı işlemini sevdirebilirsiniz.

  Ürünü İncele

  2. Ultra yumuşak fırça: Curaprox Bebek Diş Fırçası


  Hem hijyen hem sağlık için olmazsa olmaz en iyi bebek diş fırçaları

  Bebeklere özel tasarlanan en iyi diş fırçasını bulabilmek için araştırma yaparken Curaprox Bebek Diş Fırçası modeliyle karşılaşabilirsiniz. Bebeklerin ilk diş fırçası olacak şekilde tasarlanan ve "Bebek diş fırçası ne zaman kullanılır?" diye merak edenleri aydınlatan ürün, ekstra yumuşak fırçasıyla onların dişlerine zarar vermeden temizleyebiliyor.

  Üründe kullanılan kompakt başlıksa ağız içerisindeki tüm bölümlere kolayca ulaşabilmesini ve dişlerin hızlıca temizlenebilmesini sağlıyor. Yuvarlak şekilli fırça sapı da elde daha rahat şekilde tutulabilmesine imkân veriyor. Fırçanın altındaki ayaklı kısım sayesindeyse ürünü kullandığınız zamanlarda banyoda istediğiniz yere dik şekilde koyabilir ve temiz şekilde muhafaza edebilirsiniz.

  Ürünü İncele

  3. Çocuklar için sevimli bir tasarım: Chicco Bebek Diş Bakım Seti


  Hem hijyen hem sağlık için olmazsa olmaz en iyi bebek diş fırçaları

  Bebekler için birbirinden kullanışlı ve özel ürünler geliştiren Chicco, diş fırçası konusunda da oldukça başarılı seçenekler sunuyor. Sağlığa zararı olmayan bebek diş fırçası ve macunu tavsiyesi araştıranların karşısına çıkan Chicco Bebek Diş Bakım Seti, bir yaş üzeri çocukların kullanıma uygun son derece kaliteli bir seçenek!

  Bebeğinizin dişlerini hem evde hem dışarıda rahat şekilde fırçalayabilmenize olanak tanıyan ürün kutusunun içerisinde bir adet fırça ve bir tane de macun bulunur. Kutu ve fırça üzerindeki sevimli karakterlerse bebeklerin ilgisini çekmeyi başarırken aynı zamanda diş fırçalama işleminin daha kolay şekilde tamamlanmasını da sağlıyor.

  Ürünü İncele

  4. Güvenli kullanım avantajı: Steriball Güvenli Bebek Diş Fırçası


  Hem hijyen hem sağlık için olmazsa olmaz en iyi bebek diş fırçaları

  Yüksek kaliteli malzemelerle hazırlanan ve kolay kullanım imkânı sunan bir bebek diş fırçası tavsiyesi almak isterseniz Steriball Güvenli Bebek Diş Fırçası'nı tercih edebilirsiniz. Ürün, gerekli tüm testlerden geçirilmiş ve üretiminde sağlığa zararlı maddeler kullanılmadığı anlaşılmış. Kaliteli materyali sayesinde uzun süreli kullanım avantajı sunan diş fırçasını 6 ay üzeri bebekleriniz için tercih edebilirsiniz.

  Yumuşak silikon kıllarla üretilen fırça, bebeklerinizin hassas dişlerini ve diş minelerini güvenli şekilde temizler. Dış kısmında koruyucu güvenlik kalkanı bulunan fırçanın orta bölümünde konumlandırılan vakumlu tutuş aparatıysa çok daha pratik ve rahat bir kullanım sağlar.

  Ürünü İncele

  5. Özel ve eğlenceli tasarım: Oral-B Winnie The Pooh Bebek Diş Fırçası


  Hem hijyen hem sağlık için olmazsa olmaz en iyi bebek diş fırçaları

  Çocuklar için özel olarak tasarlanan diş fırçaları, onların bu işlemi severek yapmalarına yardımcı olur. Siz de tercihinizi rengârenk modellerden yana kullanmak isterseniz Oral-B Winnie The Pooh Bebek Diş Fırçası'nı inceleyebilirsiniz. Bebeklerin ilgisini çekebilecek renk ve desenlerle süslenen diş fırçası, ekstra yumuşak kıllara sahip olduğu için çocuklarınızın dişlerine ve diş minelerine zarar vermez.

  0-2 yaş grubu için üretilen ürün, küçük ağızlara nazikçe uyum sağlayabilen boyutuyla da beğeni toplar. Fırçada bulunan yastıklı başlık, hassas diş etlerini korumaya yardımcı olur. Ebeveynlerin eline göre şekillendirilmiş olan kaymayan gövdeyse ergonomik kullanım avantajı sunar.

  Ürünü İncele

  6. Hijyenik kullanım: Smiley Baby Silikon Parmak Diş Fırçası


  Hem hijyen hem sağlık için olmazsa olmaz en iyi bebek diş fırçaları

  Smiley Baby Silikon Parmak Diş Fırçası, bebekleri için her zaman en kalitesini ve sağlıklısını arayan ebeveynlerin tercihi oluyor. 2 yaş üzeri için bebek diş fırçası önerisi arayanlara uygun bir yanıt sunan ürün, parmağa takılarak kullanılabiliyor.

  Gıda sınıfı silikondan üretilen parmak fırçayla hem bebeğinizin dişlerini temizleyebilir hem damağını kaşıyabilirsiniz. Parmağa takılarak kullanılan fırça, ağızda erişimi zor olan alanları da çok kolay şekilde temizler. Hassas temizlik imkânı sunan ekstra yumuşak silikon fırça, bebekler için diş fırçalama alışkanlığının kolay şekilde kazandırılmasına yardımcı oluyor.

  Ürünü İncele

  7. Kaymaz fırça sapı: TEPE GOOD Mini 0-3 Yaş Yumuşak Diş Fırçası


  9.ürün

  "Kaliteli ve sağlıklı bir bebek diş fırçası nasıl olmalı?" diye merak edenlere en uygun yanıtı sunan TEPE GOOD Mini 0-3 Yaş Yumuşak Diş Fırçası, bebekler üç yaşına geçene kadar kullanılabilecek uygun bir seçenek! Bebeklerin narin ağız ve diş yapısına zarar vermeden temizlik yapılabilmesine olanak tanıyan ürün, bebek diş fırçalarının nasıl tasarlanması gerektiğini herkese gösteriyor!

  Yumuşak fırça kılları sayesinde bebeklerin dişlerini kolay ve sorunsuz şekilde temizleyebilen ürün, kapsamlı bir hijyen sağlar. Kaymaz diş fırçası sapıysa elde daha kolay şekilde tutulmasına ve daha kolay bir diş bakımı yapılmasına yardımcı olur.

  Ürünü İncele

  8. Geri dönüşümlü malzeme: Jack N'Jill Silikon İkili Parmak Fırça


  Hem hijyen hem sağlık için olmazsa olmaz en iyi bebek diş fırçaları

  Bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını genellikle doğal ürünlerle karşılamaya özen gösteriyorsanız diş fırçasını seçerken de bu konuda dikkatli davranabilirsiniz. Tamamen doğal ve sağlığa zararsız malzemelerle hazırlanan Jack N'Jill Silikon İkili Parmak Fırça, sizin için ideal model olabilir.

  6-12 ay arasındaki bebeklerin kullanıma uygun olan fırça, kutu içerisinde iki adet olarak satışa sunuluyor. Parmağa geçirilerek kullanılabilen fırça başlıklarının yumuşak dokusu ise bebeğinizin hassas dişlerinin zarar görmesini engeller. Geri dönüşümlü malzemelerden faydalanılarak tasarlanan ve BPA içermeyen silikonla hazırlanan fırçayı her kullanım sonrasında güzelce temizlemeyi unutmayın!

  Ürünü İncele

  9. Avantajlı seçenek: R.O.C.S. Baby 0-3 Yaş Diş Fırçası ve Flipper Hijyenik Saklama Kabı Seti


  Hem hijyen hem sağlık için olmazsa olmaz en iyi bebek diş fırçaları

  Hijyenik kullanım avantajı sağlayan kaliteli ve kullanışlı 2 yaş bebek diş fırçası tavsiyesi arayanlar için güzel haber! R.O.C.S. Baby 0-3 Yaş Diş Fırçası ve Flipper Hijyenik Saklama Kabı Seti'ni bebeğiniz için gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

  Ultra yumuşak dokulu fırçasıyla bebeklerin minik dişlerine zarar vermeden temizleyebilen ürün, kalitesi ve sevimli tasarımıyla ebeveynlerin dikkatini çekmeyi başarır. Pamuksu yumuşaklığa sahip fırça kılları, bebeklerin narin diş etlerini ve hassas diş minelerini koruma altına alır. Fırça, özel tasarımlı saklama kabıyla satılır. Bu sayede kullanılmadığı zamanlarda toza ve kire maruz kalması engellenir.

  Ürünü İncele

  10. Dil temizleme özelliği: Cherish Baby Care 0-2 Yaş Bebek Diş Fırçası


  Hem hijyen hem sağlık için olmazsa olmaz en iyi bebek diş fırçaları

  Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

  Cherish Baby Care 0-2 Yaş Bebek Diş Fırçası ile bebeklerinizin dişlerini kolayca ve en sağlıklı şekilde temizleyebilirsiniz. BPA içermeyen gıda sınıfı silikondan üretilen fırçalar, dişlerin yanı sıra dil temizliği konusunda da kullanıcılara avantaj sağlıyor. 0-2 yaş arası çocuklar için özel olarak tasarlanan çiğneme diş fırçası, bebeklerinize diş çıkarma konusunda yardımcı olur.

  Parmak fırçaysa onun ağız ve diş bakımını ağrısız şekilde yapabilmenize imkân tanır. Diğer fırçayla da bebeğinizin diş etlerine masaj yaparak macunsuz şekilde bile temizleyebilirsiniz. Çocuklarınızın ağız sağlığını her aşamada destekleyen çeşitli testlerden de başarılı sonuçlar alan seti güvenle kullanabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler