HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İşinizi çok kolaylaştıracak en iyi barkod yazıcı tavsiyeleri

Genellikle büyük kapasiteli işletmelerde tercih edilen barkod sistemi, işleri karmaşıklıktan kurtararak daha kolay bir hâle getirir. Barkod yazıcıları ise etiketler elde ederek ürünlerin gruplandırılmasına ve stok kontrolü yapılmasına yardım eder. İşletmenizde ya da ofisinizde barkod sistemine geçmek istiyorsanız listemizde yer verdiğimiz en kaliteli barkod yazıcılarına göz atmadan karar vermeyin deriz!

İşinizi çok kolaylaştıracak en iyi barkod yazıcı tavsiyeleri

İçindekiler

  • 1. En büyük yardımcınız olmaya aday: Xprinter DT325B Direkt Termal Barkod Yazıcı
  • 2. Pratik ve kullanışlı: Possify FY825X Termal Transfer Barkod Yazıcı
  • 3. İş yeriniz için en doğru tercihlerden biri: ARGOX OS-214 Plus Barkod/Etiket Yazıcı
  • 4. Küçük boyutuyla her yere taşıyabileceğiniz: Goojprt PT-210 58 mm Taşınabilir Bluetooth Termal Yazıcı
  • 5. Sağlam yapısıyla kullanıcıları memnun eden: ZEBRA ZD220T Thermal + Thermal Transfer USB 203 Dpi Barkod Yazıcı
  • 6. İster etiket, ister sticker basabileceğiniz: HONEYWELL PC42D Barkod ve Etiket Termal Yazıcı
  • 7. Uzun süren kullanım ömrü sunan: Zjiang ZJ-9210 110 mm Termal Etiket Barkod Yazıcı
  • 8. Hızlı ve kaliteli baskı: DYMO LabelWriter 550 Etiket Yazıcı
  • 9. Yüksek performans sergileyen: GODEX 203 Dpi EZ1105 Plus Barkod Yazıcı
  • 10. Son teknoloji ürünü: Phomemo M110 Taşınabilir Etiket Yazıcısı

Alışveriş yaparken sık sık barkodlarla karşılaşıyoruz. Ürün ambalajlarında yer ana bu minik etiketler, satıcıya kolaylık sağlar. Tabii bunun için iyi bir barkod yazıcıya ihtiyaç duyulur. Bu noktada "Barkod yazıcı nedir?" sorusu kafaları meşgul edebilir. Barkodlar genellikle sticker gibi küçük, kendinden yapışkanlı kâğıtların üzerine basılan çizgi ve numaralardan oluşur. Barkodların basımı ise barkod yazıcıları sayesinde sağlanır. İşletmenizde ya da ofisinizde bulunan ürünlerin, kutuların ya da evrakların etiket ve barkod sistemi ile düzene kavuşturmaya karar verdiyseniz listemizi mutlaka inceleyin!

1. En büyük yardımcınız olmaya aday: Xprinter DT325B Direkt Termal Barkod Yazıcı


İşinizi çok kolaylaştıracak en uzun ömürlü barkod yazıcı modelleri

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Profesyonel bir barkod yazıcısına sahip olmak istiyorsanız sizi hemen buraya alalım! Xprinter DT325B Direkt Termal Barkod Yazıcı, profesyonel kullanıma son derece uygun. Ofiste, iş yerinde ya da okulda; barkod, etiket ve sticker gibi baskıları bu cihaz ile hızlıca yapabilirsiniz.

"Ürünü satın almak istiyorum ama barkod yazıcı nasıl kullanılır bilmiyorum." diyorsanız üzülmeyin. Cihazın kullanımı son derece kolay. USB bağlantısı ile cihazı bilgisayarınızla eşleştirin ve yazıcının kurulumunu yapın. Ardından basmak istediğiniz ürünü seçin. Gerisini ise Xprinter yazıcıya bırakın, saniyeler içerisinde etiket ve barkod baskılarınız hazır!

Ürünü İncele

2. Pratik ve kullanışlı: Possify FY825X Termal Transfer Barkod Yazıcı


İşinizi çok kolaylaştıracak en uzun ömürlü barkod yazıcı modelleri

Pratik kullanımıyla satın alanların beğenisini kazanmayı başaran Possify FY825X Termal Transfer Barkod Yazıcı, hayat kolaylaştıran ürünler arasında bulunuyor. Barkod sisteminin sağladığı kolaylık ile daha düzenli ve sistemli bir iş hayatına "Merhaba." diyebilirsiniz.

Sergilediği üstün performans ile en iyi barkod yazıcı alternatifleri arasında bulunan cihaz, USB bağlantısı sayesinde bilgisayarınızla bağlantı kurar. Böylece farklı herhangi bir işleme gerek duymadan barkod, sticker ve etiket baskılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sağlam yapısıyla ile ön plana çıkan cihaz, uzun yıllar size eşlik edecek!

Ürünü İncele

3. İş yeriniz için en doğru tercihlerden biri: ARGOX OS-214 Plus Barkod/Etiket Yazıcı


İşinizi çok kolaylaştıracak en uzun ömürlü barkod yazıcı modelleri

"İş yerimde kullanabileceğim kaliteli bir barkod yazıcı tavsiyesi istiyorum." diyorsanız ARGOX OS-214 Plus Barkod/Etiket Yazıcı, tam size göre! Kolay kurulumu ve kullanışlı çalışma sistemi ile herkesin rahatlıkla kullanabileceği cihaz, iş yerinize olumlu bir katkı sağlayacak.

Paralel bağlantı şekli ile bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebileceğiniz yazıcı; barkod, etiket ve dikkat çekici sticker gibi ürünlerin baskısını gerçekleştiriyor. Kullanım yerleri ise sadece iş yerleri ile kısıtlı değil. Ofis, okul ve ev; kısacası kullanmak istediğiniz her yerde hayatınızı kolaylaştıracak modeli sakın kaçırmayın!

Ürünü İncele

4. Küçük boyutuyla her yere taşıyabileceğiniz: Goojprt PT-210 58 mm Taşınabilir Bluetooth Termal Yazıcı


İşinizi çok kolaylaştıracak en uzun ömürlü barkod yazıcı modelleri

Kendisi küçük, işlevi ise son derece büyük olan Goojprt PT-210 58 mm Taşınabilir Bluetooth Termal Yazıcı; en başarılı modellerden bir diğeri. Onu diğerlerinden farklı kılan özelliği ise Bluetooth bağlantısını sunarak dilediğiniz her yerde baskılarınızı gerçekleştirebilmesi.

Herhangi bir bilgisayar bağlantısına ihtiyaç duymadan barkod ve etiket baskılarını gerçekleştiren cihaz, Bluetooth bağlantısı sayesinde cep telefonuyla eşleşir. Böylece baskı işlemini gerçekleştirmek için akıllı cihazınızda bulunan belgeleri seçerek cihazla paylaşabilirsiniz. Üstelik kompakt tasarımı ile cihazı istediğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.

Ürünü İncele

5. Sağlam yapısıyla kullanıcıları memnun eden: ZEBRA ZD220T Thermal + Thermal Transfer USB 203 Dpi Barkod Yazıcı


İşinizi çok kolaylaştıracak en uzun ömürlü barkod yazıcı modelleri

Sağlamlığı ile kullanıcılarını memnun etmeyi başaran ZEBRA ZD220T Thermal + Thermal Transfer USB 203 Dpi Barkod Yazıcı, önerebileceğimiz ürünler arasında dikkat çekici bir yere sahip. Son derece kolay yönetebileceğiniz çalışma sistemi ise ürünü herkesin kullanımına uygun hâle getiriyor.

"Uzun süre boyunca kullanabileceğim en iyi barkod yazıcı hangisi?" diye soracak olursanız tavsiye edebileceğimiz yazıcı, âdeta hayat kolaylaştıran bir ürün. Okulda, evde, iş yerinde ya da ofiste etiket ve barkod baskılarınızı hızlıca gerçekleştirebilir, farklı ürün türlerini birbirinden ayırabilirsiniz.

Ürünü İncele

6. İster etiket, ister sticker basabileceğiniz: HONEYWELL PC42D Barkod ve Etiket Termal Yazıcı


İşinizi çok kolaylaştıracak en uzun ömürlü barkod yazıcı modelleri

İster etiket, ister sticker baskılarınızı gerçekleştirebileceğiniz HONEYWELL PC42D Barkod ve Etiket Termal Yazıcı; kullanımı son derece kolay olan yazıcı alternatifleri arasında bulunuyor. Üstelik saniyede 102 milimetre uzunluğunda baskı yaparak işlemlerinizi kolayca tamamlıyor.

İş yerlerinde hayat kolaylaştıran barkod yazıcı ayarları dikkate alarak çalıştırıldığında üst düzey performans sergiliyor. USB, seri ve ethernet bağlantısı bulunan cihaz; birçok bağlantı alternatifiyle sorunsuz kullanılır. Yapmanız gereken tek şey cihazın kurulumunu gerçekleştirmek ve baskılarınızı cihaza göndermek. 203 Dpi çözünürlüğünde baskıları hazırlamak işte bu kadar kolay!

Ürünü İncele

7. Uzun süren kullanım ömrü sunan: Zjiang ZJ-9210 110 mm Termal Etiket Barkod Yazıcı


Adsız tasarım - 2023-04-04T113607.477

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Uzun süren kullanım ömrü sunarak satın alan herkesi memnun etmeyi başaran Zjiang ZJ-9210 110 mm Termal Etiket Barkod Yazıcı, en kaliteli barkod yazıcılarından biri. Kolay çalışma sistemi ile kullanım kolaylığı sağlayan cihazı isteyen herkes rahatlıkla kullanabilir.

Üstün performans sergileyen barkod yazıcı bilgisayara tanıtma işlemi gerçekleştirildikten sonra dur durak bilmeden çalışmaya başlar. Tanıtma işlemini gerçekleştirmek için USB bağlantı yöntemi ile cihazı bilgisayarınızla eşleştirmeniz ve kurulum işlemlerini gerçekleştirmeniz yeterli. İş yerinizdeki karmaşıklığa son vererek hayatınızı kolaylaştıracak ürünü incelemeye ne dersiniz?

Ürünü İncele

8. Hızlı ve kaliteli baskı: DYMO LabelWriter 550 Etiket Yazıcı


İşinizi çok kolaylaştıracak en uzun ömürlü barkod yazıcı modelleri

Hızlı ve kaliteli baskı ile tanışmanızı sağlayan DYMO LabelWriter 550 Etiket Yazıcı, son teknolojiden faydalanarak üretilen ürünler arasında bulunuyor. Üstelik işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirirken baskı kalitesinden de asla ödün vermez ve en kaliteli baskıları gerçekleştirir.

Termodirekt baskı yöntemi sayesinde mürekkep ve toner kullanmayan cihaz, yüksek maliyet gerektirmez. Bu sayede son derece ekonomik olarak baskı alabilirsiniz. Dakikada 62 adede varan baskı sayısı ile yüzünüzü güldürmeyi başarır. Ürünü satın aldıktan sonra kullanmaya başlamak için USB bağlantısını takın ve barkod yazıcı kurulumunu gerçekleştirin. Gerisini DYMO'a bırakın!

Ürünü İncele

9. Yüksek performans sergileyen: GODEX 203 Dpi EZ1105 Plus Barkod Yazıcı


İşinizi çok kolaylaştıracak en uzun ömürlü barkod yazıcı modelleri

Yüksek performans göstererek kullananları memnun eden GODEX 203 Dpi EZ1105 Plus Barkod Yazıcı, sizlere önerebileceğimiz yazıcı alternatiflerinden bir diğeri. USB 2.0 bağlantı şeklini kullanan cihazınızı kablo sayesinde birlikte bilgisayarınıza bağlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kısa süre içerisinde baskılarınızı gerçekleştirirken görüntü kalitesinden de asla ödün vermeyen cihaz, 203 Dpi çözünürlükte baskılar yaparak üstün performans sergiler. İş yerinde, resmî kurumlarda, ofislerde, okullarda ve evlerde kısacası kullanmak istediğiniz her yerde sizinle birlikte olan cihaz; baskılarınızı kaliteli bir şekilde yapmak için en doğru seçimlerden biri!

Ürünü İncele

10. Son teknoloji ürünü: Phomemo M110 Taşınabilir Etiket Yazıcısı


İşinizi çok kolaylaştıracak en uzun ömürlü barkod yazıcı modelleri

Son teknolojiden faydalanarak üretilen Phomemo M110 Taşınabilir Etiket Yazıcısı, tam bir performans ürünü. Bluetooth üzerinden iPhone veya Android cihazlar ile bağlantı kurabilen cihaz, herhangi bir bilgisayar ile eşleşmeye gerek kalmadan baskılarınızı gerçekleştirebilir.

Portatif olarak kullanabileceğiniz barkod yazıcı markaları arasında yer alan Phomemo'nun bu modeli, iş seyahatlerinde yanınızda taşıyabileceğiniz kullanışlı alternatifler arasında bulunuyor. Üstelik 2,5 saatlik şarj süresi ile dört saat boyunca aralıksız baskı yaparak kullanıcılarını memnun ediyor. Fiyat etiketi, barkod, adres etiketi, kategori etiketi, isim ve marka etiketlerini basabileceğiniz yazıcıyla tüm zorlukların üstesinden gelmeye hazır olun!

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler