KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kirpiklerinizi şekillendirmenize yardımcı olacak en iyi kirpik kıvırıcılar

  Çekici, enerjik bakışların ve iyi bir makyajın olmazsa olmazı uzun, kıvrık ve yoğun görünen kirpikler. Kirpiklerinizi hızlı bir şekilde kıvırmak için ihtiyacınız olan tek şeyse iyi bir kirpik kıvırma aleti. Siz de etkili bakışlar için kirpiklerinizi şekillendirmenize yardımcı olacak iyi bir kirpik kıvırıcı arıyorsanız en iyi kirpik kıvırıcı önerilerine göz atmaya ne dersiniz?

  Kirpiklerinizi şekillendirmenize yardımcı olacak en iyi kirpik kıvırıcılar

  Uzun, kıvrık ve yoğun bir kirpik görünümüyle iddialı bir göz makyajına ihtiyaç duymadan son derece dikkat çekici bakışlara sahip olabilirsiniz. Bunun için ilk olarak iyi bir kirpik kıvırıcıya ihtiyacınız olacak. Üstelik bu yardımcı, kullandığınız maskaradan maksimum verimi almanızı sağlayacak. Siz de kısa sürede yoğun ve kıvrık kirpik görünümüne kavuşmak istiyorsanız gelin, en iyi kirpik kıvırıcıları birlikte inceleyelim.

  Kirpik kıvırıcı nasıl kullanılır?


  Bu ürünleri kullanmak için öncelikle gözünüz açıkken kirpik kıvırıcıyı açıp tamamen temiz olduğuna emin olduğunuz kirpiklerinizi kelepçelerin arasına yerleştirmeniz gerekiyor. Sonra birkaç kez yumuşak bir biçimde kıvırıcıyı açıp kapatarak birkaç saniye beklemeniz yeterli olacak.

  Kirpik kıvırıcı kullanmak zararlı mı?


  Doğru şekilde kullandığınızda bu ürünlerin hiçbir zararı olmadığını hemen söyleyelim. Yine de maskaradan tamamen arındırılmış temiz kirpiklere uygulama yapmanız ve kirpikleri yerleştirdiğiniz pedleri ortalama altı ayda bir değiştirmeniz gerektiğini belirtmemizde fayda var.

  1. Kolay ve hızlı uygulama: Golden Rose Kirpik Kıvırıcı


  Kirpiklerinizi şekillendirmenize yardımcı olacak en iyi kirpik kıvırıcılar

  Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

  En iyi kirpik kıvırıcı arayışınız için tercih edebileceğiniz alternatiflerden biri Golden Rose Kirpik Kıvırıcı olabilir. Makyaj malzemeleriyle olduğu kadar makyaj aksesuarlarıyla da dikkat çeken markanın sağlam yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım vadeden kirpik kıvırıcısı kirpiklerinizi nazik bir şekilde kıvırmanıza olanak tanıyor.

  Kirpik kıvırıcının cilt dostu silikon pedlerine tamamen temiz olduğuna emin olduğunuz kirpiklerinizi yerleştirdikten sonra yumuşak hareketlerle kıvırma işleminizi tamamlayabilirsiniz. En iyi kirpik kıvırıcı yorumlarını incelediğimizde öne çıkan ürüne göz atmadan kararınızı vermeyin.

  Ürünü İncele

  2. Daha etkileyici bakışlar: Avon Rose Gold Kirpik Kıvırma Aleti


  Kirpiklerinizi şekillendirmenize yardımcı olacak en iyi kirpik kıvırıcılar

  Kirpiklerinize hacimli ve uzun bir görünüm kazandırabileceğiniz bir diğer kirpik kıvırıcı önerisi de Avon Rose Gold Kirpik Kıvırma Aleti. Zarif tasarımı ve rose gold rengi ile son derece şık bir görünüme sahip olan kirpik kıvırıcı, kirpiklerinize daha etkileyici bir görünüm kazandırmanıza yardımcı oluyor.

  Ürünü kullanmak için öncesinde kirpiklerinizi temizlemeniz ardından güzelce kurulamanız gerekiyor. Sonrasında daha hacimli kirpiklere kavuşmak için önünüzde hiçbir engel yok! Kirpiklerinizi maskaraya muhteşem bir şekilde hazırlayan, kompakt tasarımlı kirpik kıvırıcıyı makyaj çantanıza atabilir, seyahatlerde de yanınızda taşıyabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  3. Hem doğal hem hacimli kirpikler için: Nascita Kirpik Kıvırma Makinesi


  Kirpiklerinizi şekillendirmenize yardımcı olacak en iyi kirpik kıvırıcılar

  Nascita Kirpik Kıvırma Makinesi en iyi kirpik kıvırma aleti arayışınız için harika bir alternatif olabilir. Siyah renkli gövdesi ve beyaz pedi ile hoş bir görünüme sahip olan kirpik kıvırıcı, kirpiklerinize doğal bir hacim kazandırıyor. Böylece çok kısa sürede etkileyici, enerjik ve çekici bakışlara kavuşmanıza olanak tanıyor.

  Yumuşak pedleriyle son derece hassas bir uygulama sağlayan kirpik kıvırıcı sayesinde maskaralarınızdan maksimum etkiyi alabilirsiniz. Kaliteli metal malzemesi ile uzun ömürlü bir kullanım sunan kirpik kıvırıcıyı silikon pedlerini belli aralıklarla değiştirerek uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  4. Her daim yanınızda taşıyabilirsiniz: Trina Çift Yedekli Kirpik Kıvırma Makinesi


  Kirpiklerinizi şekillendirmenize yardımcı olacak en iyi kirpik kıvırıcılar

  Makyaj yapmadığınız günlerde bile enerjik ve dikkat çekici bakışlara kavuşmak istiyorsanız Trina Çift Yedekli Kirpik Kıvırma Makinesi tam size göre! Kirpiklerinize doğal bir kıvrılma ve yoğun bir görünüm kazandıran kirpik kıvırıcı, kompakt tasarımı ve hafif yapısıyla her yere yanınızda götürebileceğiniz şekilde tasarlanmış.

  Kirpik kıvırıcıyı makyaj yapmak istemediğiniz günlerde dikkatleri bakışlarınızda toplamak için kullanabileceğiniz gibi göz makyajı yaparken maskara öncesinde uygulayarak maskaralarınızın etkisini de arttırabilirsiniz. Silikonlarını kolaylıkla temizleyebileceğiniz kirpik kıvırıcının dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım sunduğunu da belirtelim.

  Ürünü İncele

  5. En iyi kirpik kıvırıcı markasını arayanlara: Ocean Kirpik Kıvırma Aleti


  Kirpiklerinizi şekillendirmenize yardımcı olacak en iyi kirpik kıvırıcılar

  Kirpiklerinizi şekillendirmenize yardımcı olacak, kaliteli bir ürün arıyorsanız Ocean Kirpik Kıvırma Aleti'ni tercih edebilirsiniz. Kirpik kıvırıcı göz yuvalarına tam oturan yapısı ile son derece konforlu bir kullanım sunuyor. En düz kirpikleri bile doğal bir şekilde kıvırabilen kirpik kıvırma aleti dayanıklı malzemelerden imal edilmesiyle uzun ömürlü kullanım vadediyor.

  Kirpik kıvırıcıyı her kullanım öncesi ve sonrası temizlemeye ek olarak kullanım sıklığına göre yılda bir ya da iki kere silikonlarını yenileyebilir, böylece uzun yıllar hijyenik şekilde kullanabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  6. Rahat tutuşu ile konfor sunan bir ürün: Tarko Plastik Saplı Kirpik Kıvırıcı


  Kirpiklerinizi şekillendirmenize yardımcı olacak en iyi kirpik kıvırıcılar

  Dolgun, kıvrık ve hacimli bir kirpik görünümü için pratik bir yardımcıya ihtiyacınız varsa aradığınız ürün Tarko Plastik Saplı Kirpik Kıvırıcı olabilir. Sağlam plastikten üretilen sapları ile rahat bir tutuş sağlayan kirpik kıvırıcı özellikle pratik kullanımıyla dikkat çekiyor.

  Kirpik dibine iyice oturttuktan sonra kirpiklerinize çok baskı yapmadan nazikçe uygulayarak kirpiklerinize hacimli bir görünüm kazandıran kirpik kıvırıcı, dayanıklı ve kaliteli malzemeleriyle uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Kirpik kıvırıcıyı her kullanımdan önce temizleyerek gözlerinizi tozdan ve bakterilerden koruyabileceğinizi hatırlatalım.

  Ürünü İncele

  7. Sade bir tasarımdan yana olanlara: Watsons Kirpik Kıvırıcı


  Kirpiklerinizi şekillendirmenize yardımcı olacak en iyi kirpik kıvırıcılar

  "Kirpiklerim uzun ancak dümdüz." diyor, en iyi maskaralardan bile istediğiniz performansı almakta güçlük çekiyorsanız kıvrık ve hacimli görünen kirpiklere kavuşmak için ihtiyacınız olan tek şey Watsons Kirpik Kıvırıcı.

  Göz makyajının en önemli tamamlayıcısı maskaranızı kullanmadan hemen önce kirpik kıvırıcıyı kirpik diplerinize yerleştirerek uygulayabilirsiniz. Kirpiklerinizi kıvırdıktan sonra maskaranızı sürerek göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Her uygulama öncesi ve sonrasında kirpik kıvırıcıyı temizleyerek olası bakteri oluşumlarının da önüne geçebileceğinizi hatırlatmakta fayda var.

  Ürünü İncele

  8. Uzun süre kalıcı kıvrımlar: Polosmart PSC13 Kirpik Kıvırıcı


  Kirpiklerinizi şekillendirmenize yardımcı olacak en iyi kirpik kıvırıcılar

  Kirpiklerinizi son derece profesyonel bir şekilde kıvırmanızı sağlayacak bir kirpik kıvırıcı arıyorsanız Polosmart PSC13 Kirpik Kıvırıcı sizin için biçilmiş kaftan. Her kirpik tipine uyum sağlayabilen üç kademeli sıcaklık kontrolü ile kirpiklerinizi 40 saniyede kıvıran cihaz kirpiklerinizin uzun süre kıvrık kalmasını sağlıyor.

  Özel tasarım ucu ile kirpiklerinizin zarar görmesinin önüne geçen cihaz ile kirpiklerinizi kıvırdıktan sonra en sevdiğiniz maskaranızla kıvrımların kalıcılığını arttırabilirsiniz. Kutunun içinden çıkan şarj kablosu ile kolaylıkla şarj edebileceğiniz cihaz, tek şarjla 2 saate kadar uygulama yapmanıza imkân tanıyor.

  Ürünü İncele

  9. Her kirpik uzunluğu için ideal: Promani Rosegold Kirpik Kıvırıcı


  Kirpiklerinizi şekillendirmenize yardımcı olacak en iyi kirpik kıvırıcılar

  Makyajsız günlerinizde bile dinamik, göz alıcı bakışlara ve kıvrık kirpiklere sahip olmak istiyor, "En iyi kirpik kıvırıcı markası hangisi" diyorsanız Promani'ye mutlaka göz atmanızı öneririz. Her kirpik uzunluğuna uygun şekilde tasarlanmış Promani Rosegold Kirpik Kıvırıcı kolay tutulabilen sapları sayesinde son derece pratik bir kullanım sağlıyor.

  Düz yastığı ile kirpiklerinizin kırılmasını önleyen kirpik kıvırıcıyı maskara uygulaması öncesinde kullanarak maskaranızın etkisini arttırabilirsiniz. Makyaj yapmadığınız günlerde de yalnızca kirpik kıvırıcıyı kullanarak düzgünce kıvrılmış kirpiklerinizle enerjik ve dikkat çekici bakışlara kavuşabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  10. Mükemmel kıvrılmış kirpikler: Shu Uemura S Curl Kirpik Kıvırıcı


  Kirpiklerinizi şekillendirmenize yardımcı olacak en iyi kirpik kıvırıcılar

  Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

  Kıvrık, dolgun ve etkileyici bir kirpik görünümü için tercih edebileceğiniz bir diğer alternatif de Shu Uemura S Curl Kirpik Kıvırıcı olabilir. Mükemmel kıvrılmış kirpikler vadeden ve konforlu bir uygulama sunan kirpik kıvırıcı, çift silikon pedi sayesinde takma kirpiklerle kullanıldığında da koruma sağlar. Üstelik takma kirpikleri kendi kirpiklerinizle bir bütün hâline getirmenize imkân tanır.

  Ürünü kullanmak da diğerlerinde olduğu gibi çok kolay. Önce kirpik kıvırıcıyı kirpik dibinize yerleştirin ve ürünün tüm kirpiklerinizi içerisine aldığına emin olun. Sonrasında hızlı ve nazik bir uygulama ile kirpiklerinize mükemmel kıvrımlar kazandırabilirsiniz.

  Ürünü İncele

  Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

  Express

  En Çok Aranan Haberler