HABER

Lezzetiyle sizi kendine hayran bırakacak en iyi badem ezmeleri

Yüksek antioksidan kaynağı olan badem ezmesi, besin değeri açısından da oldukça zengin. Protein, lif ve E vitamini içeren badem ezmesinin kalp rahatsızlıklarına karşı koruyan ve Alzheimer riskini azaltan etkileri bulunuyor. Siz de badem ezmesinin faydalarından yararlanmak istiyorsanız mutlaka denemeniz gereken en iyi badem ezmesi markalarını araştırdık. İşte detaylar!

Lezzetiyle sizi kendine hayran bırakacak en iyi badem ezmeleri

İçindekiler

  • 1. Katkısız ve doğal içeriğiyle: Kocamaar Çiftliği Sade Badem Ezmesi
  • 2. Lezzetli atıştırmalıklar hazırlayabileceğiniz: Wefood Şekersiz Sade %100 Badem Ezmesi
  • 3. Pürüzsüz kreması ile özel kavanozunda sunulan: Picus Badem Ezmesi
  • 4. Benzersiz lezzetiyle vazgeçilmeziniz olacak: LAÇOKO Badem Ezmesi
  • 5. Vegan beslenenlerin gönül rahatlığıyla tüketebileceği: Ladin Organics %100 Badem Ezmesi
  • 6. İster kahvaltıda ister ara öğünlerde: Mıstıkfıstık 200 gr Sade Badem Ezmesi
  • 7. Doğal yöntemler kullanarak özenle hazırlanan: Doğal Olanı Ye Şekersiz %100 Badem Ezmesi
  • 8. Lezzeti ve yüksek besin değerine sahip: Shanti %100 Badem Ezmesi
  • 9. Badem parçacıklarını hissetmek isteyenler için lezzetli bir alternatif: Monfoodco Şekersiz Glütensiz Parçacıklı %100 Badem Ezmesi
  • 10. Bal ile tatlandırılmış enfes bir ürün: Doğal Olanı Ye Doğal Ballı Badem Ezmesi

Badem ezmesi, lezzetliyle hemen hemen herkesin sevdiği bir ürün. "Badem ezmesi nasıl yapılır?" merak edenleriniz varsa kısaca anlatalım. Bu gıda, bademlerin çekilerek krema kıvamına getirilmesiyle elde ediliyor. Eğer aklınızı "Badem ezmesi kilo aldırır mı? gibi bir soru kurcalıyorsa merak etmenize gerek yok. Kilo vermeye yardımcı bir besin olduğu için diyet yapanların rahatlıkla tüketebileceği bir ürün. Haydi gelin, birbirinden lezzetli atıştırmalıklar hazırlayabileceğiniz en lezzetli badem ezmesi önerilerine birlikte göz atalım.

1. Katkısız ve doğal içeriğiyle: Kocamaar Çiftliği Sade Badem Ezmesi


Lezzetiyle sizi kendine hayran bırakacak en iyi badem ezmeleri

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Deneyenlerin çok sevdiği Kocamaar Çiftliği Sade Badem Ezmesi, %100 bademle hazırlanarak sofralarınızı süslüyor. Herhangi bir koruyucu ve katkı maddesi içermeden üretilen badem ezmesinin içindekiler, özenle yetiştirilmiş bademler ve kaya tuzundan oluşuyor. Yüksek oranda E vitamini bulunan badem ezmesi, aynı zamanda protein ve lif kaynağı olduğundan diyet yapanların tüketimi için oldukça uygun. Şeker ilave edilmeden hazırlanan ürünü tatlı veya tuzlu tüm tariflerinizde kullanabilir ve lezzetli atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. Cam kavanozla sunulan, oda sıcaklığında saklayabileceğiniz badem ezmesini afiyetle tüketebilirsiniz.

Ürünü İncele

2. Lezzetli atıştırmalıklar hazırlayabileceğiniz: Wefood Şekersiz Sade %100 Badem Ezmesi


Lezzetiyle sizi kendine hayran bırakacak en iyi badem ezmeleri

Formuna dikkat ediyorsanız size nefis bir önerimiz var! Wefood Şekersiz Sade %100 Badem Ezmesi ile lezzetli atıştırmalıklar hazırlayabilir, ara öğünlerde kendinizi şımartabilirsiniz. Tamamen katkısız üretilen badem ezmesi kalorisi düşük olduğu için diyet yapanlar tarafından gönül rahatlığıyla tüketilebilir. Üstelik şeker ilavesiz olarak hazırlandığı için bademin o enfes tadını sonuna kadar hissedebilirsiniz. Glütensiz olduğundan glüten hassasiyeti olanların da rahatlıkla yiyebileceği badem ezmesini oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz. Sadece badem kullanılarak elde edilen ve ipeksi kremasıyla sofraların vazgeçilmezi olmaya aday ürünü mutlaka denemelisiniz.

Ürünü İncele

3. Pürüzsüz kreması ile özel kavanozunda sunulan: Picus Badem Ezmesi


Lezzetiyle sizi kendine hayran bırakacak en iyi badem ezmeleri

Ara öğünlerinizde atıştırmalık olarak tüketebileceğiniz Picus Badem Ezmesi, glütene karşı hassasiyeti olanların rahatlıkla tüketebileceği bir besin. Katkı maddesi içermeyen ürünü keklerden kurabiyelere kadar birçok tarifinizde kullanabilir; hem kendinize hem sevdiklerinize lezzetli atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. İçerdiği yüksek lif ve magnezyum sayesinde öğünlerinizde yer verebileceğiniz badem ezmesi şekersiz olarak üretiliyor. E vitamini açısından da zengin olduğu için kalp rahatsızlıklarına karşı oldukça etkili. Tabii ürünü tüketmeden önce mutlaka doktora danışmak gerekiyor. Lezzetli bir badem ezmesi arıyorsanız hem sağlıklı hem lezzetli olan ürünle kendinizi şımartmaya ne dersiniz?

Ürünü İncele

4. Benzersiz lezzetiyle vazgeçilmeziniz olacak: LAÇOKO Badem Ezmesi


Lezzetiyle sizi kendine hayran bırakacak en iyi badem ezmeleri

LAÇOKO Badem Ezmesi besin değeri ve eşsiz lezzetiyle hem çocukların hem yetişkinlerin tüketebileceği bir ürün. Birinci kalitede bademlerin özenle çekilip krema kıvamına getirilmesiyle hazırlanan badem ezmesinde ilave şeker bulunmuyor. Lezzetiyle sofraların vazgeçilmezi olmaya aday badem ezmesini kahvaltılarda ve ara öğünlerinizde rahatlıkla tüketebilirsiniz. Formunuza dikkat ediyor ya da diyet yapıyorsanız şeker içermediği için pek çok muadiline kıyasla bir adım öne çıkan badem ezmesini, tariflerinizde kullanarak lezzetli atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. Cam kavanozda gelen ürünü oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz.

Ürünü İncele

5. Vegan beslenenlerin gönül rahatlığıyla tüketebileceği: Ladin Organics %100 Badem Ezmesi


Lezzetiyle sizi kendine hayran bırakacak en iyi badem ezmeleri

Severek tüketeceğiniz Ladin Organics %100 Badem Ezmesi, kilo vermek isteyenlerin ara öğünlerinde tüketebileceği sağlıklı bir atıştırmalık. İçerisinde hayvansal hiçbir ürün olmadan, tamamen bademlerin çekilip krema kıvamına getirilmesi ile hazırlanan badem ezmesi, vegan beslenenlerin gönül rahatlığı ile tüketebileceği bir besin. E vitamini açısından zengin badem ezmesinin içeriğinde vücudunuzun ihtiyacı olan magnezyum, protein ve yüksek lif bulunuyor. Glütensiz ve şeker ilavesiz olarak hazırlanan ürünü tatlıdan tuzluya birçok tarifinizde kullanabilirsiniz. Cam kavanozda gelen leziz badem ezmesini kahvaltılarda da tüketebilirsiniz.

Ürünü İncele

6. İster kahvaltıda ister ara öğünlerde: Mıstıkfıstık 200 gr Sade Badem Ezmesi


Lezzetiyle sizi kendine hayran bırakacak en iyi badem ezmeleri

Birinci kalitede bademlerin çekilip krema kıvamına getirilmesiyle hazırlanan Mıstıkfıstık 200 gr Sade Badem Ezmesi, katkı maddesi ve şeker içermediği için hem çocukların hem yetişkinlerin tüketebileceği sağlıklı bir ürün. Glütene karşı hassasiyeti olanlar için glütensiz olarak hazırlanan badem ezmesinin içeriğinde yüksek oranda E vitamini ve magnezyum bulunuyor. Lezzeti ve besleyici özelliğiyle formuna dikkat edenlerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği badem ezmesini oda sıcaklığında saklayarak tüketebilirsiniz. Siz de doğal içerikli, sağlıklı ve lezzetli badem ezmesi arayışındaysanız ürüne bir şans verebilirsiniz.

Ürünü İncele

7. Doğal yöntemler kullanarak özenle hazırlanan: Doğal Olanı Ye Şekersiz %100 Badem Ezmesi


Lezzetiyle sizi kendine hayran bırakacak en iyi badem ezmeleri

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Sofranızdan eksik etmek istemeyeceğiniz Doğal Olanı Ye Şekersiz %100 Badem Ezmesi ile birbirinden lezzetli tatlı ve tuzlu atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. Düşük kalorili olduğundan diyet yapanların ve kilosuna dikkat edenlerin tüketebileceği badem ezmesi, organik bademlerin özel işlemlerden geçerek kremsi kıvama getirilmesi ile elde ediliyor. Magnezyum, protein ve yüksek lif oranıyla günlük ihtiyacınız olan besin değerini karşılamanıza yardım ediyor. Yüksek E vitamini kaynağı olan badem ezmesini oda sıcaklığında saklayarak kullanabilir, misafirleriniz için birbirinden lezzetli ve pratik ikramlar hazırlayabilirsiniz.

Ürünü İncele

8. Lezzeti ve yüksek besin değerine sahip: Shanti %100 Badem Ezmesi


Lezzetiyle sizi kendine hayran bırakacak en iyi badem ezmeleri

Besleyici ve sağlıklı yiyecekler hazırlarken kullanabileceğiniz Shanti %100 Badem Ezmesi, koruyucu ve katkı maddesi kullanılmadan özenle hazırlanarak kavanozlara dolduruluyor. İçeriğindeki E vitamini oranı oldukça yüksek olan badem ezmesi, sağlığı korumaya yardım ediyor. Bademin yoğun tadını almanızı sağlayan ürünü sadece kahvaltılarda değil, ara öğünlerde de rahatlıkla tüketebilirsiniz. Katkı maddesi ve koruyucu içermeyen ürün, şeker ilavesiz olduğu için formuna dikkat edenlerin de beğenisini kazanıyor. Badem ezmesini pek çok hamur işinde kullanarak lezzetli atıştırmalıklar hazırlayabilir ve misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.

Ürünü İncele

9. Badem parçacıklarını hissetmek isteyenler için lezzetli bir alternatif: Monfoodco Şekersiz Glütensiz Parçacıklı %100 Badem Ezmesi


Lezzetiyle sizi kendine hayran bırakacak en iyi badem ezmeleri

Çölyak hastalığı gibi glütene karşı hassasiyetiniz varsa ya da glüten içermeyen gıdaları tüketiyorsanız Monfoodco Şekersiz Glütensiz Parçacıklı %100 Badem Ezmesi, tam da size göre! Üstelik koruyucu ve katkı maddesi içermeden hazırlanan üründe badem parçacıkları da bulunuyor. Şekersiz olarak hazırlandığı için diyette olanların ve şeker kullanımına dikkat edenlerin tüketimine de uygun. Üründe yüksek oranda E vitamini, magnezyum, protein ve lif bulunuyor. Badem ezmesini her türlü tatlı ve tuzlu tariflerinizde kullanabilir ve sağlıklı yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Oda sıcaklığında saklayarak kullanılmaması tavsiye edilen badem ezmesiyle kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

Ürünü İncele

10. Bal ile tatlandırılmış enfes bir ürün: Doğal Olanı Ye Doğal Ballı Badem Ezmesi


Lezzetiyle sizi kendine hayran bırakacak en iyi badem ezmeleri

Sabah kahvaltılarında ya da ara öğünlerde tüketebileceğiniz Doğal Olanı Ye Doğal Ballı Badem Ezmesi ile karşınızdayız. Koruyucu ve katkı maddesi içermeyen ürün, balla tatlandırılarak hazırlanıyor. Tamamen organik olarak üretilen bademlerin çekilerek krema kıvamını almasıyla üretilen badem ezmesi, lezzeti ile sabah kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olacak. Düşük kalorili olduğu için formuna dikkat edenlerin rahatlıkla tüketebileceği badem ezmesi, enfes tadıyla çocuklarınızın da beğenisini kazanacak. Günlük ihtiyacınız olan magnezyum ve lif oranını karşılamanıza yardım edecek badem ezmesi ile sağlıklı atıştırmalıklar hazırlamaya ne dersiniz?

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

İş birliği İçerikleri

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler