KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sadece saniyeler içinde 20 yaş gençleşti! Botoks kullanmadan yaptığı ilginç gençleştirme yöntemini paylaştı

  Cildimiz yaşımız ilerledikçe değişim yaşıyor. Yaşlılık sıkı cildin esnekliğini kaybetmesine neden olarak ciltte sarkmalara ve kırışıklıklara yol açıyor. Kırışıklık karşıtı ürünler ve botoks uygulamaları ciltteki yaşlılık izlerinin azalmasını sağlayabiliyor. Ancak TikTok'ta kendi kolay yöntemini paylaşan bir kadın saniyeler içerisinde gençleştiğini göstererek görenleri hayrete düşürdü.

  Cilde yapılan bakım uygulamaları her kişinin cilt yapısına ve yaşına göre değişiklik gösteriyor. Son yıllarda yüzümüzü daha biçimli ve gergin göstermek için çeşitli operasyonlara ve yüz yogasına olan talebin arttığı görülüyor. TikTok kullanıcısı Chloe Waterz, yayınladığı videoda saniyeler içerisinde 20 yaş gençleştiren güzellik tüyosunu paylaştı. Ancak birçok sosyal medya kullanıcısı bu tüyoya tepki gösterdi.

  Ekran görüntüsü 2023-02-23 143816

  Ekran görüntüsü 2023-02-23 143826

  Chloe, kolay numarasının estetik ameliyat için bıçak altına yatmadan yaşından yıllar aldığını iddia etti. 15 milyon kişi tarafından izlenen videoda Chloe, izleyicilere saniyeler içinde sarkan cilt ve kırışıklıklardan nasıl kurtulacağını gösteriyor.

  Ekran görüntüsü 2023-02-23 143843

  Chloe, "Kasedimle yüz yüze geliyorum, böylece saniyeler içinde daha genç görünüyorum." Bu tekniğinin tam anlamıyla görülmesi için makyaj yapmayan ve saçlarını sıkı bir şekilde toplayan Chloe, küçük siyah bir kabloya benzeyen şeyin her bir ucuna küçük bir bant şeridi koyuyor.

  Ekran görüntüsü 2023-02-23 143648

  Bantı her yanağına oturacak şekilde başının etrafına sarıyor. Chloe bandı cildine bastırıyor ve kulaklarına doğru düzeltiyor. Bıraktığında yüzü tamamen farklı görünüyor. Yaşlılık karşıtı tekniği üzerine konuşan Chloe şunları ekliyor: "İnsanlar ve annem bunun sahte olduğunu söylüyor ama benim."

  Ekran görüntüsü 2023-02-23 143611

  Sosyal medya kullanıcıları oldukça etkileşim alan bu video karşısında ikiye bölündü. Bazı kullanıcılar bu videonun filtreyle çekildiğini ve uygulanan yöntemin insanları kandırdığını paylaşırken bazıları ise Chloe'nin güzellik tüyosuna destek verdi.

  gd

  ds

  Chloe bu tekniğini TikTok'ta yayınladığı birçok videoda kullanıyor. Yaptığı makyajlarla genç görünümünü desteklediğini gösteriyor.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler