HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Son dakika | Bahçeli'yi görenler şaşırdı: İlk defa ayakta değil! Toplantı da gecikmeli başladı

İçerik devam ediyor
İçerik devam ediyor

Son dakika haberi: MHP'nin TBMM grup toplantısı gecikmeli başladı. Devlet Bahçeli'nin konuşmasını bu kez oturarak yapması da dikkatlerden kaçmadı. Bahçeli konuşmasında, CHP lideri Özel'in sert çıktığı MHP genel başkan yardımcıları Ulvi İzzet Yönter ile Semih Yalçın'a da sahip çıktı.

Son dakika haberi: Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuşma gerçekleştirdi. Başlangıç saati 10:45 olarak duyurulan toplantı 15 dakika gecikme ile başladı. Konuşmasını ilk kez ayakta değil, oturarak yapan MHP lideri, konuşma metnini prompter yerine kağıttan okudu.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

TOPLANTI SONRASI GÜÇLÜK ÇEKTİĞİ İDDİASI

Öte yandan grup konuşmasının ardından Bahçeli'nin kürsüden inerken güçlük çektiği ifade edildi. Sözcü'de yer alan iddiaya göre ayrıca basın mensuplarının MHP liderini beklediği koridorda güvenlik ekibi ve partililer tarafından boşaltıldı. MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan şeridin arkasında bekleyen gazeteciler arasında kısa bir münakaşa da yaşandı. Daha sonra gazetecilerin yanına gelen Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, anlayışlı olmalarını istedi. Hava sıcak olduğu için Bahçeli’nin çay içerek sohbet edeceğini ifade etti.

"TANSİYON PROBLEMİ YAŞADI"

Bahçeli'nin sağlık durumuyla ilgili detayları, CNN TÜRK editörü Duygu Ayaz Bayram aktardı;

"Devlet Bahçeli, TBMM'ye geldiğinde parti kaynakları tarafından ufak bir tansiyon problemi yaşandığı iletildi. Grup toplantı salonuna alınmadan önce makamının bulunduğu odaya alındı oraya alındı ve kendisine tuzlu ayran ikram edildi. Ardından da kendisini iyi hissettiği için grup toplantısını gerçekleştirmek için salona geldi ve grup konuşmasını gerçekleştirdi.

Grup konuşmasını tamamlamasının ardından Devlet Bahçeli, grup salonundan partililerle birlikte ayrıldı. Grup salonu çıkışında TBMM'de hemen kulisler bulunuyor. Kendisi bir süre kuliste dinlendikten ve partililerle görüşmeler yaptıktan sonra da TBMM'den ayrıldı.

Parti kaynaklarından edindiğimiz bilgiye göre; sabah saatlerinden Meclis'e geldiğinde bir tansiyon problemi yaşadı. Ancak şu anda TBMM'den ayrıldıktan sonra MHP Genel Merkezi'ne geçerek çalışmalarına devam etti."

ANIZ YANGINLARI: YARALAR SARILACAK

Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkan satır başları şöyle:

  • "Yangın bahanesiyle nefret saçan, Türkiye düşmanıdır. Anız yangının yaraları sarılacak. MHP olarak sürecin takipçisi olacağız.

Ekran görüntüsü 2024-06-25 111710

"SON ZAMANLARDA YENİ BİR DÜNYA SAVAŞI RİSKİ SÜREKLİ OLARAK TELAFFUZ EDİLMEKTEDİR"

    1. dünya savaşıyla ilgili alarm zilleri çalanlara her gün yenileri eklenmektedir. Son zamanlarda yeni bir dünya savaşı riski sürekli olarak telaffuz edilmektedir.
  • Ekümenik unvanının hukukiliği ve meşruluğu yoktur. Tam tersi iddiada bulunanların alayı Bizans sevdalısıdır.

  • Harp tekniklerine başvuran kansızlar geceli gündüzlü operasyon yürütüyor. Tekraren söylüyorum; Cumhur İttifakı Türk milletinin ruh köküdür ve kararlılıkla yoluna devam edecektir.

Ekran görüntüsü 2024-06-25 111718

ÖZGÜR ÖZEL'E SERT YANIT

  • Başta Halk TV olmak üzere bazı televizyon kanalları, kalemini satmış köşe yazarları MHP'yle yatıp MHP'yle kalkıyor. CHP Genel Başkanının "o iki kişi" diyerek saldırdığı kişiler ülküdaşlarımız ve partimizin saygın isimleridir. CHP Genel Başkanının bizim iki arkadaşımıza değil, sağında solunda yuvalanan Türkiye ve Türk düşmanlarına baksa zannederim daha tutarlı, isabetli bir davranış içinde olur. Bizim tek bir ülküdaşımız bile bunların alayına yeter.
  • CHP hastalıklı bir bünyedir, Türkiye'ye güvenle hizmet etmesi imkansızdır. Türkiye ittifakına davet, akıl tutulmasıdır.

'SİNAN ATEŞ CİNAYETİ' DAVASI MESAJI

  • Pınarbaşı'nda meydana gelen bir adli olaydan dolayı MHP'yi karalamaya tenezzül ederler. 1 Temmuz başlayacak davada partimizi karalamak için tek ayak üstünde kırk yalan söylerler. Davamızı üç beş çapulcunun keyfine göre yargılatamayız. Davaya sadece avukatlarımız katılacaktır.Bu içerik Hazar Gönüllü tarafından yayına alınmıştır

En Çok Aranan Haberler