Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn limitleri zorladı! Derin göğüs dekoltesini süper mini etekle tamamlayınca beğeni butonu çöktü

  Instagram’da yarım milyonu aşkın takipçisi bulunan sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyerek hayranlarının beğenisini kazandı. Fenomen isim derin göğüs dekolteli bluzu ve süper mini eteğiyle kamera karşısına geçtiği paylaşımıyla tam not aldı.

  Sosyal medyada ‘Barbi’ lakabıyla bilinen fenomen isim Apollonia Llewellyn aktif kullandığı Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri bir kez daha üzerine çekti. Sıklıkla yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettirmeyi başaran Llewellyn sosyal medyadan beğeni yağmuruna tutulan bir gönderiye imza attı.

  BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU

  2

  Sosyal medya fenomeni Llewellyn beyaz mini eteği ve fermuarını göğüslerini ön plana çıkartacak şekilde açtığı bluzuyla poz verdi. Kombinini kahverengi bir güneş gözlüğüyle tamamlayan fenomen isim gönderisine, “Burada temel bir şey yok” notunu ekledi. Llewellyn’in gönderisi kısa sürede kullanıcıların ilgisini çekti.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler