KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Tesisatçıya gitmeye son! TikTok'ta tıkalı lavaboyu açma hilesi viral oldu

  Mutfak ve banyo lavabolarında zaman zaman tıkanmalar meydana gelebiliyor. Bu tıkanmalar hem kötü bir görünüme hem de istenmeyen durumlara yol açıyor. Tıkanmış lavaboları açmak için tesisatçıyı arıyor veya çok zararlı olan kimyasal ürünleri kullanıyorsanız hata yapıyorsunuz. TikTok'ta yayınlanan bir videoda tıkalı lavaboyu anında açacak yöntem paylaşıldı.

  Tıkanmış lavaboları açmak için çeşitli yöntemler aranıyor. Kimyasal ürünler içeren yöntemler sağlığı tehdit ederken lavabonun materyalinin erimesine sebep olabiliyor. Bu sebeple daha basit ve doğal çözümler aranıyor. TikTok'ta paylaşılan bir videoda lavaboları açacak basit yöntem paylaşıldı. Bu video kısa süre içerisinde birçok kişiye ulaştı.

  Ekran görüntüsü 2022-12-19 105427

  Tıkalı lavaboyu açmak için herhangi bir sıvı sabun şişesinin pompasına ihtiyacınız var. Tek malzeme ile tıkanmış lavaboları açabilirsiniz.

  Ekran görüntüsü 2022-12-19 105359

  Şişesinden çıkardığınız pompayı lavabonun bir deliğine sokarak pompanın üst tarafına bastırarak hava akışını sağlayın. Bu sayede lavaboda biriken sudan kolayca kurtulabilirsiniz.

  Ekran görüntüsü 2022-12-19 105439

  Videoyu gören birçok kişi bu yöntemin dahice olduğunu düşünerek teşekkür etti. Bir sosyal medya kullanıcısı ise bu yöntemi denediğini ve işe yaradığını paylaştı.


  Vitrin

  En Çok Aranan Haberler