HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

En kaliteli ve temiz sesi alabileceğiniz stüdyo kulaklıklar

Müzik, film, video veya podcast gibi projeler üzerine çalışıyorsanız iyi bir stüdyo kulaklığına sahip olmanızda fayda var. Sesleri en ince ayrıntısına kadar duymanıza olanak tanıyan stüdyo kulaklıkları, kayıt alırken büyük kolaylık sağlar. Eğer siz de iyi bir stüdyo kulaklığına ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz! Haydi gelin, en iyi stüdyo kulaklık önerilerimize hep birlikte göz atalım!

En kaliteli ve temiz sesi alabileceğiniz stüdyo kulaklıklar

İçindekiler

  • 1. Mükemmel ses yalıtımı: Yamaha HPH-MT5 Stüdyo Kulaklığı
  • 2. Ses mühendislerinin tercihi: Beyerdynamic DT-770 Pro-Studio Kulak Üstü Kulaklık
  • 3. Stüdyoların yıldızı: Sennheiser HD 280 PRO Kulaklık
  • 4. Yüksek ses kalitesi: Audio-Technica ATH-M50X Profesyonel Stüdyo Monitör Kulaklığı
  • 5. Zengin baslar, üstün tiz performansı: Shure SRH840 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı
  • 6. Net ses ve zengin bas için: Tascam TH-02 Stüdyo Kulaklığı
  • 7. Hassas miksler için ideal bir model: Presonus HD9 Profesyonel Dinleme Kulaklığı
  • 8. Profesyonelliğe adım atmak isteyenler için: Fifine H8 Profesyonel Stüdyo Referans Kulaklığı
  • 9. Rahat ve güvenli kullanım: HiFiMAN Sundara Kulak Üstü
  • 10. Güçlü bir kulaklık arayanlara özel: Mackie Kapalı MC-100 Stüdyo Kulaklığı

Sesin odak noktası olduğu işlerde tüm kanalları en ince ayrıntısına kadar duyabileceğiniz iyi bir stüdyo kulaklığı kullanmak bir hayli önemli. "Stüdyo kulaklığı nedir?" sorusunun yanıtını arayanlar için kısaca anlatalım. Profesyonel kullanım için tasarlanan, yüksek ses kalitesi sunmasının yanı sıra dışarıdan gelen ses ve gürültüleri minimize ederek maksimum izolasyon sağlayan ürünlere stüdyo kulaklıkları denir. Eğer siz de profesyonel stüdyo kulaklık önerisi isterseniz listemizi inceleyebilirsiniz!

1. Mükemmel ses yalıtımı: Yamaha HPH-MT5 Stüdyo Kulaklığı


En kaliteli ve temiz sesi alabileceğiniz stüdyo kulaklıklar

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Kayıt sırasında kullanabileceğiniz iyi yalıtımlı ve kaliteli bir kulaklık arayışınız varsa Yamaha HPH-MT5 Stüdyo Kulaklığı, sizin için harika bir seçim olabilir. Model, yüksek kaliteli kulak yastıkları sayesinde konforlu kullanım vadeder. 20 Hz - 20 kHz aralığında geniş bir frekans tepkisi sunan CCAW titreşimli bobinli 40 milimetrelik sürücülere sahip kulaklık, temiz ve ayrıntılı sesler elde eder.

Kapalı tasarımıyla hem üstün ses yalıtımı sunar hem tutarlı dinleme ortamı oluşturmaya imkân tanır. Kompakt ve katlanabilen tasarımıyla rahat kullanılan modeli çok seveceğinizden hiç şüphemiz yok!

Ürünü İncele

2. Ses mühendislerinin tercihi: Beyerdynamic DT-770 Pro-Studio Kulak Üstü Kulaklık


En kaliteli ve temiz sesi alabileceğiniz stüdyo kulaklıklar

Yıllarca size eşlik edecek bir stüdyo kulaklığı arayışındaysanız ses mühendisleri, müzik yapımcıları ve yayıncıların sıklıkla tercih ettiği Beyerdynamic DT-770 Pro-Studio Kulak Üstü Kulaklık ile tanışmaya hazır olun! Dünya çapında neredeyse her stüdyoda kullanılan kulaklık, tüm frekans aralığını büyük bir hassasiyetle yeniden üretiyor.

Ev stüdyosu veya profesyonel stüdyo fark etmeksizin tüm stüdyolarda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Üstelik stüdyo kulaklık modelini kullanırken PreAmp'a ihtiyaç duymayacağınızı da belirtelim. Kulaklık seçiminizi yapmadan önce kaliteli modele mutlaka göz atmanızı öneririz.

Ürünü İncele

3. Stüdyoların yıldızı: Sennheiser HD 280 PRO Kulaklık


En kaliteli ve temiz sesi alabileceğiniz stüdyo kulaklıklar

Sennheiser HD 280 PRO Kulaklık; müzik kayıt, miks ve DJ'lik gibi hassas ses kalitesinin ön planda olduğu işleriniz için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir model. Tasarımı ile 32 dB'lik akustik izolasyon sunan kulaklık, verdiği detaylı seslerle mükemmel kayıtlar oluşturmanıza olanak tanıyor.

Hafif yapısı ve yumuşak yastıkları ile son derece konforlu kullanım vadeden kulaklıkla uzun saatler boyu rahatlıkla çalışabilirsiniz. Dönebilen tasarımı sayesinde tek kulak ile de takip etme olanağı sağlayan modelin yastıklarını dilediğiniz zaman değiştirebileceğinizi de belirtelim.

Ürünü İncele

4. Yüksek ses kalitesi: Audio-Technica ATH-M50X Profesyonel Stüdyo Monitör Kulaklığı


En kaliteli ve temiz sesi alabileceğiniz stüdyo kulaklıklar

Stüdyo kayıtlarınızı yaparken yüksek ses kalitesine sahip bir kulaklığa ihtiyacınız varsa ses mühendislerinin övgülerini toplayan Audio-Technica ATH-M50X Profesyonel Stüdyo Monitör Kulaklığı, sizin için en doğru stüdyo kulaklık tavsiyelerinden biri olabilir. Modern tasarımlı model, yüksek kaliteli malzemesiyle etkili bir izolasyon yapar.

Dayanıklı yapısıyla yıllarca kullanacağınız kulaklığın genişletilmiş frekans aralığı sayesinde tüm kayıtları en doğru şekilde dinleyebilirsiniz. Kayıtlarınızın yanı sıra dinlediğiniz müziğin tüm detaylarını duymanıza da olanak tanıyan model, harika bir deneyim vadeder. 90 derece dönebilen yapısıyla da ekstra konfor sunar.

Ürünü İncele

5. Zengin baslar, üstün tiz performansı: Shure SRH840 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı


En kaliteli ve temiz sesi alabileceğiniz stüdyo kulaklıklar

Hem yüksek kaliteli kayıtlar hem üstün müzik dinleme deneyimi için tercih edebileceğiniz en iyi modellerden biri de Shure SRH840 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı. Temiz mid, üstün tiz performansı ve engin bas sunan model; özel olarak tasarlanmış frekans tepkimesine sahip.

Ayarlanabilir kafa bandı ve kulaklık pedleri ile son derece konforlu bir kullanım deneyimi sunan kulaklık, kapalı ve kulağı tamamen saran tasarımı ile ortam gürültüsünü engellemenize yardımcı oluyor. Son derece hafif yapısı sayesinde dilediğiniz yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz kulaklığa mutlaka göz atmanızı öneririz.

Ürünü İncele

6. Net ses ve zengin bas için: Tascam TH-02 Stüdyo Kulaklığı


En kaliteli ve temiz sesi alabileceğiniz stüdyo kulaklıklar

Sesle ilgili tüm işlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz, performansıyla sizi çok memnun edecek bir model isterseniz Tascam TH-02 Stüdyo Kulaklığı'na da göz atabilirsiniz. Stüdyo kayıtları, DJ performansları, prodüksiyon ve dinleme işleriniz için son derece ideal bir seçim olan model; rahat kulaklık pedleri sayesinde uzun süreli kullanımlarda rahat hissettirir.

Katlanabilir tasarımı ve 90 derece dönebilen tasarımı ile dilediğiniz zaman tek kulakla dinleme yapmanıza olanak tanıyan cihazın kutusunda 3 metrelik bir kablonun yanı sıra 3,5 ve 6,3 milimetre adaptör de yer alır. Harika, değil mi?

Ürünü İncele

7. Hassas miksler için ideal bir model: Presonus HD9 Profesyonel Dinleme Kulaklığı


En kaliteli ve temiz sesi alabileceğiniz stüdyo kulaklıklar

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Özel tasarımlı, üstün dinleme izolasyonu sunan ve kulaklıktan dışarı sızan sesi engelleyerek sadece müziğinizi duymanızı sağlayan Presonus HD9 Profesyonel Dinleme Kulaklığı ile yanınızdaki kişiler dinlediğiniz sesi veya müziği duymayacak! 45 milimetrelik dinamik, neodymium sürücüleri ve yüksek güç kapasitesi sayesinde dinleme yorgunluğunun önüne geçer.

Temiz, net ve güçlü ses veren model; frekans bandını 10 Hz ila 26 kHz arasına genişleterek hassas miks yapmanıza olanak tanıyor. Rahat kullanılan tasarımı sayesinde uzun süre dinleme yapabilmenize olanak tanıyan modele mutlaka bir şans verin.

Ürünü İncele

8. Profesyonelliğe adım atmak isteyenler için: Fifine H8 Profesyonel Stüdyo Referans Kulaklığı


En kaliteli ve temiz sesi alabileceğiniz stüdyo kulaklıklar

Kayıt işlerinde profesyonelliğe adım atmak istiyor, kaliteli ve iyi bir stüdyo kulaklığı arıyorsanız Fifine H8 Profesyonel Stüdyo Referans Kulaklığı, tam size göre! Sahip olduğu doğal ve net ses kalitesi ile projelerinizde en iyi sesi elde etmenize yardımcı olur.

Model, suni deri ile kaplanmış kulaklık pedleri sayesinde kulağınıza çok baskı yapmadan iyi bir ses izolasyonu sağlıyor. Ayrıca yumuşak ve nefes alabilir yapısıyla uzun süreli kullanımlarda bile terlemeye sebep olmadan konforlu kullanım sunuyor. Çok yönlü kulaklıkla dilediğiniz zaman telefonunuzdan müzik de dinleyebilirsiniz.

Ürünü İncele

9. Rahat ve güvenli kullanım: HiFiMAN Sundara Kulak Üstü


En kaliteli ve temiz sesi alabileceğiniz stüdyo kulaklıklar

Yüksek kaliteli sesin yanı sıra rahat kullanım sunan bir stüdyo kulaklığı arıyorsanız HiFiMAN Sundara Kulak Üstü kulaklık modeliyle bir an önce tanışmalısınız. Geliştirilmiş özellikleri sayesinde önceki modellerine göre zengin müzikaliteyi korur. Ayrıca sesi daha hızlı ve daha ayrıntılı veren model, 6Hz ila 75kHz aralığında frekans tepkisi sunar.

Kulaklık, konforlu kafa bandının özenle tasarlanmış ağırlık dağıtma kayışı sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile bir rahatsızlığa neden olmuyor. Mat siyah renkli kaplaması ile son derece şık bir görünüme sahip olan kulaklık modeli hafif ve taşınabilir yapısıyla da dikkat çekiyor.

Ürünü İncele

10. Güçlü bir kulaklık arayanlara özel: Mackie Kapalı MC-100 Stüdyo Kulaklığı


En kaliteli ve temiz sesi alabileceğiniz stüdyo kulaklıklar

Kayıttan mikse sesle ilgili tüm işlerinizde kullanabileceğiniz etkili, güçlü ve kaliteli stüdyo kulaklığı arayışınız için Mackie markasının ürünlerine göz atabilirsiniz. Mackie Kapalı MC-100 Stüdyo Kulaklığı; hassas oynatma ve dengeli ses sunar. Ergonomik tasarımı, yumuşak dolgulu kafa bandı ve rahat kulak dolgusu ile saatlerce çalışsanız bile son derece konforlu hissettirir.

Optimum bas çıkışı ile dikkat çeken model, ses izolasyonu özelliği sayesinde rahatça dinleme yapabilmenize olanak tanıyor. Ses kalitesi konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Sağlam yapısı ve katlanabilir tasarımı sayesinde kulaklığınızı dilediğiniz yerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler