HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Evini her daim tertemiz isteyenlerin tercihi Dyson marka süpürge modelleri

Son zamanların en revaçtaki elektronik markalarından biri olan Dyson, yenilikçi teknolojisiyle temizlikte çığır açtı. Markanın özellikle elektrikli süpürge modelleri, kullanıcılar tarafından oldukça seviliyor. Dyson elektrikli süpürgeler; üstün emiş güçlü, geniş atık hazneli ve enerji tasarruflu olarak üretiliyor. Aynı zamanda antibakteriyel özelliğiyle öne çıkan cihazlar, partiküllerin neredeyse tamamını temizlemesiyle dikkat çekiyor. Gelin, en iyi Dyson elektrik süpürgeye birlikte göz atalım.

Evini her daim tertemiz isteyenlerin tercihi Dyson marka süpürge modelleri

Ürettiği süpürge modelleri ile dünyada en çok tercih edilen süpürge markası olan Dyson; yüksek teknolojisi ve estetik tasarımıyla öne çıkıyor, her ihtiyaca cevap veren ürünleriyle kullanıcıları tarafından çokça övgü topluyor. Eğer siz de Dyson marka elektrikli süpürge modellerini merak ediyorsanız listemize göz atmaya devam edin. İşte, birbirinden kaliteli Dyson marka dikey süpürge modelleri...

Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge


Evini her daim tertemiz isteyenlerin tercihi Dyson marka süpürge modelleri

"Dyson en iyi süpürge hangisi?" sorusuna doğrudan cevap veren modellerin başında Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge geliyor. Markanın 2022 model serileri arasında en çok övgü alan ürünün bu cihaz olmasının sebebi, derinlemesine temizlik isteyenler için ürünün eşsiz bir performans gösteriyor olması. Cihaz, üzerinde yer alan lazer teknolojisi sayesinde gözle görmenin mümkün olmadığı toz partiküllerinin büyüklüğünü ölçerek bu partiküllerin sayısını belirliyor. Buna göre emiş gücünü otomatik olarak ayarlıyor ve etkili temizlik sunuyor. Ürünün üzerinde yer alan akıllı teknolojiler ve Lcd ekranlar ile işlem sonrasında temizliğin kanıtlarını da görmek mümkün oluyor. Gelin, daha pek çok özelliği olan ve tüm kullanıcıların memnuniyetle önerdiği Dyson en iyi elektrik süpürgesi olarak bilinen bu modeli biraz daha ayrıntılı inceleyelim.

Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge'nin teknik özellikleri


Şüphesiz Dyson süpürge en iyi modeli olarak sayılan Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge, teknik açıdan incelendiğinde karşımıza neredeyse her kullanıcının en çok dikkat ettiği özellik olan cihazın ses seviyesi çıkıyor. Ürünün ses seviyesi, 5-10 dBA arası. Böylece ürün, temizlik yaparken minimal bir ses seviyesi ile etrafı rahatsız etme sorununu ortadan kalkıyor. Cihazın güç seviyesi 2401 Watt ve üzeri olmasına rağmen ürünün son derece sessiz olması, modelin tercih edilme oranını doğrudan etkiliyor. 60 dakika çalışma süresi, 4.5 saat şarj süresi ile en iyi performansı gösteren ürün, zengin bir paket içeriği ile satışa sunuluyor.

Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge'nin avantajları ve dezavantajları


Önce üstün özelliklerle üretilen Dyson V15 Detect Absolute Süpürge'nin avantajlarına bakalım:

  • Kablosuz yapısı sayesinde her alanda pratik bir temizlik rutini sağlamasıyla kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor.

  • Ürünün gelişmiş temizleme başlığı; halı ve sert zeminleri otomatik algılayarak saniyede 360 fırça silindir direnci ile en zor alanları bile maksimum düzeyde temizliyor.

  • Tasarımda kullanılan detaylar ile 0.7 litrelik hazne el değmeden boşaltılabiliyor ve bu sayede ürün hijyeni de ön planda tutmuş oluyor.

Tüm evi derinlemesine temizleyen cihazın tek dezavantajı bulunuyor:

  • Şarj süresinin sürekli takip edilmesi gerektiği için kullanıcılara az da olsa zorluk çıkıyor. Bu durum için markanın çözümü, kesintisiz kullanım için yedek şarj aleti ve batarya desteği alınması.

Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge'yi kullananların yorumları


Dyson'ın son tasarımı olarak listelere giren Dyson V15 Detect Absolute Süpürge'nin kullanıcıları üzerinde bir inceleme yaptığımızda kullanıcıların, ürünün Dyson en iyi süpürgesi olduğunu belirttikleri görülüyor. Cihaz, markanın diğer modelleri ile karşılaştırıldığında son derece gelişmiş özelliklerin yanında oynar başlık ve gövdesi ile çok beğeniliyor. Aynı zamanda ürün, emiş gücü konusunda da kullanıcılar tarafından son derece güçlü bulunuyor. Bunun yanı sıra cihazı Dyson en iyi süpürgesi listelerinde birinci yapan en önemli detay, ürünün akıllı teknolojilere sahip olması. Şimdi biraz da markanın diğer modellerine bakalım ve elektrik süpürgesi ihtiyaçlarınız için Dyson süpürge karşılaştırma listemize göz atalım.

Ürünü İncele

Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge'ye alternatif ürünler


1. Uygun fiyatlı ve kaliteli: Dyson V7 Motorhead Origin Kök Elektrikli Süpürge


Evini her daim tertemiz isteyenlerin tercihi Dyson marka süpürge modelleri

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

350 Watt emiş gücü, 0.54 litrelik toplama haznesiyle dikey süpürgeler içinde en çok yorum alan seçeneklerden biri Dyson V7 Motorhead Origin Kök Elektrikli Süpürge. Dyson süpürge fiyatları en ucuz kategorisindeki ürün, hafif ve çok yönlü tasarımıyla işlerin kolayca yapılmasını sağlıyor. Duvara monte şarj ünitesiyle tasarlanan model, kullanılmadığı zaman düzenli biçimde muhafaza edilebiliyor. Üstelik ürünün temizleme başlığında direct drive teknolojisi kullanılıyor.

Ürünü İncele

2. Kablolu modellerden vazgeçemeyenlere: Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2


Evini her daim tertemiz isteyenlerin tercihi Dyson marka süpürge modelleri

"Dyson en iyi kablolu süpürgesi hangisi?" derseniz cevabımız: Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2. Toz torbasız olarak üretilen cihaz, 7000 Watt güçle 82 dBA ses seviyesini destekliyor. Ürünün 6.6 metre olan kablosu, sorunsuzca temizlik yapmaya olanak tanıyor. Model, filtre yıkamaya ve değiştirmeye son veren tek süpürge olmasıyla biliniyor. Bu özellikler cihazı, Dyson en iyi elektrik süpürgesi listesinde üste taşıyor.

Ürünü İncele

Amazon Pazaryeri Fırsat Festivali başladı! Yüzlerce üründeki büyük indirimi kaçırmamak için acele edin. Ürünlere ulaşmak için görsele tıklayın.

1457631_540x270_6261c3e2-2eeb-418d-a7c6-d4e510d0f2d2

3. En iyi dikey süpürge olmaya aday: Dyson V12 Detect Slim Absolute Kablosuz Süpürge


Evini her daim tertemiz isteyenlerin tercihi Dyson marka süpürge modelleri

Dyson en iyi süpürge modeli araştırmalarında ilk sıralarda listelenen Dyson V12 Detect Slim Absolute Kablosuz Süpürge, markanın en güçlü kompakt kablosuz süpürgesi unvanını almış. Modeldeki Piezo sensörü, toz partiküllerini hesaplıyor ve dakikada 125.000 devre dönen motor sayesinde kirden iz kalmıyor. İki başlığı ile ayrıntılı temizlik isteyenlerin gözdesi olan ürün Dyson süpürge karşılaştırma listelerinde en çok yorum alan modellerden biri oluyor.

Ürünü İncele

4. Evcil hayvanı olanlara özel: Dyson V10 Absolute Kablosuz Süpürge 2022 Serisi


Evini her daim tertemiz isteyenlerin tercihi Dyson marka süpürge modelleri

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Dyson süpürge yorumları arasında rastladığımız en iyi ürünlerden biri, son teknolojiler kullanılarak üretilen Dyson V10 Absolute Kablosuz Süpürge 2022 Serisi. Tüm evde derinlemesine temizlik için üretilen ürün, yedi hücreli nikel kobalt alüminyum bataryası ile eşsiz hâle geliyor. Güçlü emiş performansının dışında "Evcil hayvanlar için Dyson elektrik süpürgesi modeli hangisi?" sorusunun karşılığı olarak gösterilen cihaz, tamamen kapalı filtre sistemi ile üretiliyor.

Ürünü İncele

5. En zor köşelere bile ulaşabilen: Dyson Cyclone V10 Origin Kablosuz Süpürge


Evini her daim tertemiz isteyenlerin tercihi Dyson marka süpürge modelleri

V10 serisi içinde bulunan ve kullanıcıları tarafından kullanım pratikliği üzerine tam not alan Dyson Cyclone V10 Origin Kablosuz Süpürge, parçaları kolayca birbirinden ayrılan kablosuz bir ürün olmasıyla tanınıyor. Kolay temizlenen cihaz, el süpürgesi olarak da kullanılabilme özelliğine sahip. Dikey süpürgeler arasında çok satılan ürünlerden olan cihazın, 0-250 litre hazne kapasitesi bulunuyor. Bu yüzden ürün, günlük temizlik için oldukça ideal sayılıyor.

Ürünü İncele

6. Azalmayan emiş gücüne sahip: Dyson V8 Absolute Dikey Şarjlı Süpürge


Evini her daim tertemiz isteyenlerin tercihi Dyson marka süpürge modelleri

Temizlik rutinlerini zahmetsizce tamamlamak isteyenler için güçlü emiş özellikleriyle öne çıkan Dyson V8 Absolute Dikey Şarjlı Süpürge üzerindeki dijital motorla 40 dakikaya kadar azalmayan emiş gücü sunuyor. En küçük alerjenleri dahi yakalayan cihaz, ortama daha temiz bir hava yayıyor. Farklı zemin tipleri için iki adet temizlik başlığıyla tasarlanan ürünün ışıklı aralık başlığı, günün her saatinde temizlik yapmanızı mümkün kılıyor.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

En Çok Aranan Haberler