HABER

Fiyatı 3900 TL'ye düştü! Schafer airfryer fritöz indirimde! Bu fırsat kaçmaz

Son yıllarda mutfakların vazgeçilmezleri arasına giren airfryerlar çok seviliyor. Birçok markanın farklı modellerini kullanıcılarıyla buluşturduğu yeni nesil yağsız fritözler, yemek yapmayı kolaylaştırırken daha sağlıklı hale getiriyor. Siz de mutfağınıza sağlık ve pratiklik katmak isteyenlerdenseniz airfryerlarla tanışma zamanınız gelmiş demektir. Kalitesi ve tasarımıyla göz dolduran, üstelik şu anda 30 günün en indirimli fiyatıyla satışta olan yağsız fritöz önerimize bakmadan geçmeyin!

Fiyatı 3900 TL'ye düştü! Schafer airfryer fritöz indirimde! Bu fırsat kaçmaz

Geleneksel yöntemlerle kızartma yaparken yaşanılan sorunların en başında her yere yağ sıçraması ve mutfakta oluşan ağır kokular gelir. Bu sorunu kökten çözen airfryerlar mutfakları hem ağır kızartma kokusundan hem de yağ sıçrama derdinden kurtarıyor. Eğer hâlâ airfryer almadıysanız bu indirim önerimize mutlaka kulak verin. Piyasadaki en sevilen airfryerlar arasına giren ve büyük hacmiyle diğer modellere fark atan Schafer Fit Fry XL Siyah Sıcak Hava Fritözü son 30 günün en düşük fiyatıyla satışta! Bu fırsatı kaçırmayın.

Schafer Fit Fry XL Siyah Sıcak Hava Fritözü

Adsız tasarım - 2022-10-04T111720.968

Mutfağınıza yeni bir soluk getirecek Schafer Fit Fry XL Siyah Sıcak Hava Fritözü, 1900 Watt'lık ısıtma gücü ve 5 litrelik pişirme kapasitesiyle öne çıkıyor. Bu özellikleriyle piyasadaki birçok airfryer modelinden ayrılıyor. Dijital ekranında sıcaklık, ısıtma, zaman ve fan göstergesi yer alan modelde ayrıca otomatik kapanma, yağsız kullanım, ayarlanabilir sıcaklık özellikleri bulunuyor. Pişirme haznesi çıkarılarak bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Ürünü kullananlar, kullanımının kolay olduğunu belirtirken büyük boyutu sayesinde fazla yemek yapabildiklerini, misafir ağırlamanın keyifli bir hâle geldiğini ifade ediyorlar.

Ürünü İncele
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler