HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Muharrem İnce'den 'İzmir' açıklaması! Aday mısınız? sorusuna tek kelimelik yanıt... Özgür Özel'le görüştü

İçerik devam ediyor
İçerik devam ediyor

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel'le görüştü. İki liderin görüşmede yerel seçimler ve İnce'nin ifadesiyle 'memleket meseleleri' görüşüldüğü öğrenildi. Genel Merkeze girişi sırasında Muharrem İnce’ye, “İzmir için aday adayı olacak mısınız?” sorusu soruldu. İnce'nin tek kelimelik yanıtı dikkat çekti.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, bugün bir araya geldi. CHP Genel Merkezi'nde saat 10.00'da gerçekleşen görüşme öncesinde dikkat çeken anlar yaşandı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

MUHARREM İNCE'DEN 'İZMİR ADAYI MISINIZ?' SORUSUNA YANIT

TELE1’in haberine göre, Genel Merkeze girişi sırasında Muharrem İnce’ye, “İzmir için aday adayı olacak mısınız?” sorusu soruldu.

İnce bu soruya “Hayır” yanıtını verdi.

CHP Genel Merkezi'ndeki görüşmenin ardından basın mensuplarının karşısına geçen Muharrem İnce açıklamalarda bulundu.

"TABLO, MEMLEKETİN GELECEĞİ AÇISINDAN BİZİ ÜRKÜTÜYOR"

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, görüşme sonrası yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"Yeni seçilen Özgür Özel'e başarı dileklerimizi iletmek için geldik. Memleket meseleleri için değerlendirmelerde bulunduk. Yerel seçim için de kaygılarımızı dile getirdik. Bu memleketin mülkiyesi adliyesi ele geçirilmiş durumda, yargı işlemiyor. Türkiye'de yargı adalet dağıtmıyor.

Döviz zorla orada tutuluyor. Bu tablo memleketin geleceği açısından bizi ürkütüyor. Meclis çoğunluğunu ele geçiren bir iktidar var, bu psikolojik üstünlükle seçime giriyor. CHP, amiral gemisidir. Özgür Özel'e görüşlerimizi aktardık."

ÖZEL'DEN İNCE'YE TEŞEKKÜR

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ise görüşme sonrası, Muharrem İnce'ye teşekkür etti. Ve Can Atalay kararını bir hukuk garabeti olarak gördüklerini değerlendirdi.

En Çok Aranan Haberler