Ahmet Serdar Oral kimdir?

Ahmet Serdar Oral kimdir?

6 Ekim 2020 tarihinde Köyceğiz Devlet Hastanesinde vefat etmiş olan Serdar Oral, ünlü oyuncu Özgü Namal’ın eşidir.

2006’da Sun Vital Solaryum’un genel müdürlüğünü yapmış ve hayatının bir bölümünde reklamcılık sektöründe çalışmış olan Serdar Oral’ın Nefes ve Elem Su adında iki çocuğu vardır. Ferco Holding’in ortaklarından biri olan Oral, ilerleyen yıllarda bohem bir hayat tarzına geçiş yaparak Fethiye’ye yerleşti.

Yoga ve nefes dersleriyle ilgilendi ve Özgü Namal ile birlikte Muğla’da on yıllığına bir köy evi kiralayarak doğal bir yaşama geçti. Vefatından kısa bir süre önce çocuklarının eğitimi sebebiyle İstanbul’a dönen Serdar Oral, daha önce iki evlilik yapmıştır. Kalp krizi sebebiyle hayata veda etmiş, İstanbul’daki Kanlıca Mezarlığı’na defnedilmiştir.

Ahmet Serdar Oral Haberleri

Eşinin ölümüyle yıkılmıştı! İstanbul'a dönen Özgü Namal ilk kez görüntülendi

Kalp krizi nedeniyle yaşamını yitiren Ahmet Serdar Oral’ın ölümünün ardından Özgü Namal çocuklarıyla İstanbul'a dönmüştü. Gözlerden uzak bir hayat yaşayan Namal oğluyla görüntülendi.

Magazin 25-09-21 12:08

Özgü Namal eşinin ölümünden sonra İstanbul'a döndü

Oyuncu Özgü Namal, Ekim 2020' de eşi Ahmet Serdar Oral'ı kaybettikten sonra Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde bulunan evini kapatıp, daha önce aldıkları arsasını da satışa çıkardı.

Magazin 16-05-21 10:47

Diğer Haber Etiketleri