Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kreş müdürü 3 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı! Anne cinsel organın morardığını fark edince durumu anladı

  Taylandlı bir anne Buriram ilindeki kreşe giden 3 yaşındaki kızının okul müdürü tarafından cinsel istismara uğradığını iddia ederek şikayetçi oldu. İsmi açıklanmayan okul müdürü ise emekli maaşını kaybetme korkusuyla davanın düşürülmesini istedi. Soruşturması devam eden olay ülke gündemine yerleşti.

  Yerel bir televizyon kanalına konuşan 3 yaşındaki kızın annesi 59 yaşındaki okul müdüründen şikayetçi olduğunu anlattı. Eve geldikten sonra kızının cinsel organında ağrı olduğunu söylediği için kontrol etme gereği duyduğunu ifade eden anne 3 yaşındaki kızın genital bölgesinde morluklar olduğunu fark etti. Kızını sağlık kontrolü için hastaneye götüren anne raporda meninin tespit edilmediğini söyledi. Ancak küçük kız idrarını yapamadığı için hastaneye kaldırılmak zorunda kaldı.

  ŞİKAYETİNİ GERİ ÇEKMESİNİ İSTEDİ

  Okul müdürü gelecek yıl emekli olacağını söyleyerek anneden şikayetini geri çekmesini istedi. Kanal 3'ün haberine göre okul müdürü 13 yaşın altındaki bir çocuğa cinsel saldırıda bulunmakla suçladı. Ceza Kanunu'nun 277. Maddesi uyarınca okul müdürü, bir ila 10 yıl arasında hapis, 10.000 ila 200.000 baht arasında para cezası veya her ikisi ile karşı karşıya kalabilir.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler