KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Minik bikinisi büyük göğüslerini kapatamayınca aldığı bakışlara cevap verdi! "Her bikini seksi gösteriyor"

  Büyük göğüslü kadınlar toplumda rahatsız edici bakışlara ve yorumlara maruz kalabiliyor. TikTok'ta giydiği inek desenli minik bikinisini paylaşan bir kadın giydiği her bikininin doğal büyük göğüslerini seksi gösterdiğini belirtti. Aldığı bakışlara karşı tutumunu değiştirdiğini söyleyen kadın düşüncelerini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

  Lauren Scallen, TikTok hesabında inek desenli bir bikini ve güneş şapkasıyla kamera karşısına geçti. Büyük göğüslerini ve çevreden aldığı bakışlara anlatan Lauren, "Hangi bikiniyi giydiğiniz, hangi mayoyu giydiğiniz önemli değil, göğüsleriniz her zaman dışarıda. Giydiğiniz her bir mayo sadece göğsünüzü seksileştiriyor "dedi.

  Ekran görüntüsü 2023-04-13 092623
  Büyük göğüslü kadınların vücutlarını saklamak için kambur durmasına karşı çıkan Lauren, dünyadan saklamaya çalışmaktan vazgeçtiğini söyledi.

  STİLİNİ DEĞİŞTİRMENİN VÜCUT YAPISINI DEĞİŞTİRMEYECEĞİNİ SÖYLEDİ

  Ekran görüntüsü 2023-04-13 092612
  Lauren, büyük göğüslü olmaktan kendini alamadığını da belirtti. "Bu arada bunlar gerçek. Sahte göğüslerim yok." diyerek stilini değiştirmenin vücut yapısını değiştirmeyeceğini giydiği her mayonun onu seksi göstereceğini açıkladı.

  Ekran görüntüsü 2023-04-13 092717
  "Ne giydiğim önemli değil, göğüslerim her koşulda dışarıda olacaklar."

  Ekran görüntüsü 2023-04-13 092704
  Çok sayıda izleyicinin dikkatini çeken video çok sayıda yorum aldı. Bazı kişiler dik yakalı tişört giymenin büyük göğüsleri saklayabileceğini belirtirken bazıları ise Lauren'e destek çıkarak güzelliğini övdü.

  Ekran görüntüsü 2023-04-13 092738

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler