Geri Çağırma Haberleri

Otomobil devinden flaş bir çağrı daha! 80 binden fazla aracı kapsıyor

Elon Musk'ın elektrikli otomobil şirketi Tesla, flaş bir çağrı yaptı. ABD merkezli otomobil üreticisinin geçtiğimiz günlerde ise 321 binden fazla aracını geri çağırmıştı. Şimdi ise otomobil devinin yazılım ve emniyet kemeri sorunları nedeniyle 80 binden fazla aracı geri çağırdığı açıklandı.

Finans 25-11-22 16:15

Dev otomobil markasından korkutan çağrı! Sayısı 321 binden fazla

Elon Musk'ın üst yöneticisi olduğu ABD'li elektrikli otomobil devi Tesla, belirli 2023 Model 3 ve 2020-2023 Model Y modellerinden oluşan 321 binden fazla aracını geri çağırıyor. Tesla'nın arka lambaların beklendiği şekilde yanmamasına neden olan bir yazılım hatası nedeniyle geri çağırma adımını attığı açıklandı. Bu hatanın karanlık koşullarda "çarpışma riskini artırabileceği" söyleniyor. Fakat artık geri çağırma kararı alınmış durumda.

Finans 21-11-22 13:36

Dev otomobil markasının araçlarında korkutan risk! Bu yüzden 1 milyondan fazlasını geri çağıracak

Elektrikli araç devi Tesla'nın ABD'deki 1,1 milyon aracı geri çağıracağı bildirildi. Araçlar pencerelerin çok hızlı kapanması ve insanların parmaklarını sıkıştırma ihtimali nedeniyle geri çağıracak. Ulusal Karayolu Trafik Güvenliği İdaresi, bunun bir güvenlik ihlali olduğunu belirtti.

Haber 23-09-22 12:24

Geri Çağırma

Geri Çağırma Hakkındaki Haberler Mynet'te. Geri Çağırma Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.