KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Instagram modeli büyük göğüslerine gelen taciz yorumları yüzünden ameliyat oldu

  Kadınların bedenlerine yapılan yorumlar ve bakışlar günlük hayatı oldukça zorlaştırıyor. Özellikle büyük bedenli kadınlar, tacize kadar varan rahatsız edici yorumlara, davranışlara maruz kalıyor. Instagram'da modellik yapan Kaeleen Stammers, bu tacizlerin ardından hayatını değiştirme kararını paylaştı.

  Londra yaşayan 24 yaşındaki Kaeleen Stammers, büyük göğüsleri nedeniyle yıllarca sokaktaki yabancıların istenmeyen ilgisiyle karşılaştığını ve bedenine tam olmayan dar sütyenler nedeniyle omuzlarının, göğüs kafesinin ağrıdığını açıkladı. Göğüs küçültme ameliyatı olmaya karar veren Kaeleen'ın göğsünden üç saatlik ameliyatın ardından 2,5 kg doku çıkartıldı.

  KÖTÜ BAKIŞLAR NEDENİYLE BOL GİYİNİYORDU

  Ekran görüntüsü 2023-04-05 135701

  Kaeleen ameliyat sürecinden sonra "Düzgün nefes alabildiğimi ve ciğerlerimi ilk kez hissettiğim gibi genişletebildiğimi sonradan fark ettim," dedi. "Her gün erkeklerin bakışlarına maruz kalırdım ve bazen saçma sapan implantlar aldığımı düşündüklerini belirtirlerdi. Yanımdan geçen kadınlar da bana pis pis bakarak, eşlerinin elini tuttular ve bana bakmadıklarından emin olmak için gözlerini aradılar. Onları güvensiz hissettirmemek veya bir erkek bakışını hoş karşılamamak için bol giysiler giymeye başladım" diye ekledi.

  "YENİ GİYSİLER DENEMEK BENİ HER ZAMAN HEYECANLANDIRIYOR"

  Ekran görüntüsü 2023-04-05 135857

  "Artık kendimi her gün moda yoluyla ifade etmekte tamamen ve tamamen özgür hissediyorum, yeni giysiler denemek ve yeni vücuduma nasıl uyduğunu görmek beni her zaman heyecanlandırıyor" diye açıkladı.

  Ekran görüntüsü 2023-04-05 135728

  Ekran görüntüsü 2023-04-05 135737

  HAYATA UMUTLA BAKIYOR

  Ekran görüntüsü 2023-04-05 135631

  Kaeleen, gelecek için heyecanlı ve artık insanların göğsüne bakacağı endişesiyle sosyal toplantılardan kaçınmak zorunda kalmıyor. “Ameliyattan önce, özellikle yaz aylarında herhangi bir sosyal olaydan korkardım çünkü bunaltıcı derecede sıcak olurdum, yan göğüslerim ve cızırtılı sutyenim kollarımı parçalardı. Hayatta yeni bir kontrat yapmış gibi hissediyorum ve umutlarımı, hayallerimi, arzularımı ve sıradan şeyler yapma yeteneğimi ikinci kez tahmin etmem gerekmiyor."

  AMELİYAT OLMAK İSTEYEN KİŞİLERİ TEŞVİKLİYOR

  Ekran görüntüsü 2023-04-05 135652

  Kaeleen, o zamandan beri yolculuğunu paylaşmak ve meme küçültme ameliyatı yaptırmayı düşünen kişileri "çok fazla beklememeye" teşvik etmek için TikTok'ta video yayınlayarak "Şimdiye kadar verdiğin en iyi karar olacak." dedi.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler