KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sütyen takmaktan nefret ettiğini belirten kadın büyük göğüslerine gelen acımasız teklifleri paylaştı

  Sütyen birçok kadın için işkence aleti olarak görülüyor. Sırt ağrılarına ve baskılara neden olan sütyenden kurtulmak isteyen kadınlar diğer kadınlara da destek olmak için sütyene olan düşüncelerini sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. TikTok'ta paylaşım yapan büyük göğüslü bir kadın sütyenden nefret ettiğini belirterek göğüslerini sevdiğini açıkladı. Yayınlanan videoya gelen acımasız yorumlar ve uygunsuz teklifler görenleri şaşırttı.

  Büyük göğüslere sahip kadınlar toplum tarafından fark edilmese de çeşitli baskılara maruz kalıyor. Birçok kadın gelen yorumlar ve yaşadıkları sağlık sorunları nedeniyle meme küçültme ameliyatı oluyor. Jima Emmanuel, TikTok hesabında yaptığı paylaşımda sütyen takmayı sevmediğini belirterek insanların büyük göğüsleri hakkında yaptığı yorumları paylaştı.

  Ekran görüntüsü 2023-03-31 102111

  Jima, yayınladığı videoda iç çamaşırına olan nefretini anlattı. Yüksek boyunlu, kırmızı bir üst giymiş, altında sutyen olmadan, göğüslerini işaret ederek "Sütyen takmaktan nefret ediyorum çünkü benim..." dedi. Daha sonra gelen yorumları paylaşarak insanların göğüs boyutlarının uygun olmadığını düşündüğü açıkladı: "Onlar: ama bunun uygun olmadığını biliyorsun çünkü..."

  GÖĞÜSLERİ İLE DALGA GEÇTİLER

  Ekran görüntüsü 2023-03-31 101957

  Birçok TikTok kullanıcısı, Jima'nın iç çamaşırı eksikliğine dikkat çekti ve göğüs ölçüsü hakkında yorum yaptı. Bir kişi "Yerde yatıyorlar" dedi. Bir diğeri ekledi: "Anlaşılır... Giymesi kolay olmayacak gibi." Bir başkası ise “Uygun. Kışın midenizi sıcak tutuyorlar!” dedi.

  MEME KÜÇÜLTME AMELİYATI YAPTIRMASINI İSTEDİLER

  Ekran görüntüsü 2023-03-31 101946

  Jima'nın yayınladığı başka bir videoya yorum yapan sosyal medya kullanıcıları göğüslerini küçültmesi gerektiğini paylaşarak meme küçültme ameliyatı yaptırması için para vereceğini söyledi. “Kızım, meme küçültme için senin için para ödeyeceğim. Kendini bu kadar üzme."

  GÖĞÜSLERİNİN BOYUTU YÜZÜNDEN UTANDIĞINI PAYLAŞTI

  Ekran görüntüsü 2023-03-31 102229

  Diğer kliplerde Jima, trollerin doğal olarak büyük göğüsleri nedeniyle onu sık sık utandırdığını ortaya çıkardı. İnsanların kendisine "Sütyen takmalısın, utanmıyor musun" dediğini anlattı.

  Ekran görüntüsü 2023-03-31 102205

  Jima daha sonra göğüsleri nedeniyle yaşadığını iddia ettiği çifte standarda değindi. “Küçük göğüslü kızlar hiçbir kıyafette sütyen giymezler. Ben büyük göğüslü olarak aynı şeyi yaptığımda kötü yorumlar alırım." dedi.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler