HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Uzun kullanımlarda dahi sorun çıkarmayacak ev tipi pratik fön makineleri

Kıvırcık saçlı veya düz saçlı olmanız fark etmez, saçlarınız föne ihtiyaç duyabilir. Ancak her zaman kuaföre gidecek vakit bulmak pek mümkün olmuyor. Evde kendi kendinize fön çekebilmek ister miydiniz? Böylece hem zamandan hem bütçenizden tasarruf sağlayabilirsiniz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz en iyi performansı sunan fön makineleri için araştırma yapmaya başladınız mı? İşte kusursuz bir fön için büyük kolaylık sunan en iyi ev tipi fön makinesi çeşitleri!

Uzun kullanımlarda dahi sorun çıkarmayacak ev tipi pratik fön makineleri

İçindekiler

 • En iyi fön makinesi hangisi?
 • 1. Braun Satin Hair 7 HD710 IonTec ve Satin Protect Teknolojili Profesyonel Fön Makinesi
 • 2. Philips Saç Kurutma Makinesi BHD510/10
 • 3. Grundig HD 4880 İyonik Fonksiyonlu Fön Makinesi
 • 4. Xiaomi Mi Ionic Fön Makinesi
 • 5. Babyliss 6613De Pro Silence 2200 W Iyonik Seramik Profesyonel Fön Makinesi
 • 6. Powertec 8681612488046 TR 901 Profesyonel Fön Makinesi
 • 7. Hairens 2500W Turbo 3555 Profesyonel Kuaför Saç Kurutma ve Fön Makinesi
 • 8. GoldMaster Karayel Saç Kurutma Fön Makinesi
 • 9. Ventoso V5 Exclusive İyonik Profesyonel Fön Makinesi Nero
 • 10. Powerstar 3000 Profesyonel Fön Makinesi
 • 11. Hector Hs 3500 Turbo Siyah Fön Makinesi
 • 12. Etap Ee215 3200S Profesyonel Seri Fön Makinesi
 • 13. Newyork Style NS Turbo x5 Fön Makinesi
 • 14. Astra Turbo Profesyonel 2400W Fön Makinesi

Pratikliğiyle öne çıkan fön makineleri saç şekillendirme rutininizin ayrılmaz bir parçası. Saçı hızlı bir şekilde kurutup şekillendirmeye yardımcı olan bu makineler zaman tasarrufu sağlıyor. Saçınıza zarar vermeden şekillendirme imkanı sunan fön makineleri, uzun vadeli kullanımları ile de güvenilir bir kullanma deneyimi sunuyor. Haydi gelin, en iyi fön makinesi markalarını birlikte inceleyelim.

En iyi fön makinesi hangisi?


Fön makinesi için araştırmalara başladığınızda en iyisinin hangisi olduğu konusunda aklınızda soru işaretleri oluşuyor olabilir. En iyi fön makinesi seçimi yaparken ihtiyaçlarınızı, saç tipinizi ve kişisel tercihlerinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Ancak yine de tercih yapmanızı kolaylaştırabilecek unsurlar bulunuyor. Dikkat edebileceğiniz bazı faktörler ise şu şekilde:

 • Motor gücünün derecesi güçlü bir hava akışı sağlayabilir ve bu sayede fön işleminiz daha kısa sürede bitebilir.

 • Fön makinelerinde iyonik özellik bulunması saçın elektriklenmesini önler. Elektriklenmeyen saçlar düz ve parlak gözükebilir.

 • Hız ve ısı ayarlarının çeşitli olması her saç tipine uygun kurutma ve şekillendirme sağlar.

 • Şekillendirme işlemi sırasında ağır makineleri kullanmak zor olabilir. Fön makinesinin hafif ve kolay taşınabilir olması rahat bir kullanım sağlayabilir.

 • Fön makinesinin şekillendirme başlıkları da değerlendirilebilir. Hacim veren difüzör başlık veya yoğunlaştırıcı ısı başlığının bulunup bulunmamasına göre tercihinizi yapabilirsiniz.

1. Braun Satin Hair 7 HD710 IonTec ve Satin Protect Teknolojili Profesyonel Fön Makinesi


Uzun kullanımlarda dahi sorun çıkarmayacak ev tipi pratik fön makineleri

Braun Satin Hair 7 HD710 IonTec ve Satin Protect Teknolojili Profesyonel Fön Makinesi, arka tarafında yer alan patentli filtre dokusu ile saç kırılmasını önlemeye yardım eder. Profesyonel şekillendirme başlığı, hassas kurutma ve şekillendirme deneyimi sunuyor. IONTEC teknolojisi, nem dengesini koruyarak saçların kurumasını ve zarar görmesini engeller.

Fön makinesi, "satin protect" isimli yöntemi ile aşırı ısınmayı engeller ve sıcaklığı 70 derecede sabit tutar. Bu sayede saçlarınızı yakmadan fön çekebilirsiniz. İstediğiniz saç tarzını saçlarınız yanmadan ve hasar görmeden rahatlıkla yakalayabilirsiniz.

Ürünü İncele

2. Philips Saç Kurutma Makinesi BHD510/10


Uzun kullanımlarda dahi sorun çıkarmayacak ev tipi pratik fön makineleri

Philips Saç Kurutma Makinesi BHD510/10, zamanınız kısıtlı olduğunda bile kusursuz sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. ThermoShield teknolojisi sayesinde saç tellerini eşit şekilde ısıtarak ısı hasarını önlüyor. Bu teknoloji, saçınızdaki nemi hapsederek elektriklenmeyi azaltır ve saçlarınıza göz alıcı bir parlaklık kazandırıyor.

6 kademeli hız ve sıcaklık ayarı ile saç tipinize ve istediğiniz stile en uygun kurutma modunu seçebilirsiniz. Hızlı kurutma için yüksek ısı ve yüksek hız, hassas saçlar için ise düşük ısı ve düşük hız ideal. 1,8 metrelik kablo ve ergonomik tasarımı ile BHD510/10, kullanım kolaylığı sunan cihaz; hızlı kurutma, ısıdan koruma, elektriklenme önleyici iyonik bakım ve kişiye özel birçok özelliğe sahip.

Ürünü İncele

3. Grundig HD 4880 İyonik Fonksiyonlu Fön Makinesi


Uzun kullanımlarda dahi sorun çıkarmayacak ev tipi pratik fön makineleri

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Fön makinesi kullandığınızda elektriklenme problemi yaşıyor musunuz? Grundig HD 4880 İyonik Fonksiyonlu Fön Makinesi, iyonik bakım fonksiyonu sayesinde kurutma işlemi sırasında saçlarınızın elektriklenme problemini ortadan kaldırmaya yardım eder. Saçınız elektriklenmeden nemini korumuş bir şekilde parlaklık ve pürüzsüzlük kazanır.

Saçlara parlaklık kazandıran turmalinli seramik kaplama başlığa sahip fön makinesi, birçok kişinin favorisi. 3 kademeli sıcaklık ve 2 farklı hava çıkış ayarı ile saç tipinize uygun üfleme gücü ve sıcaklığı ayarlamanızı sağlar. Asma halkasına sahip olan bu fön makinesi yerden de tasarruf etmenizi sağlıyor.

Ürünü İncele

4. Xiaomi Mi Ionic Fön Makinesi


Uzun kullanımlarda dahi sorun çıkarmayacak ev tipi pratik fön makineleri

Xiaomi Mi 1800W Ionic Saç Kurutma-Fön Makinesi, üstün performansıyla saç şekillendirme işleminize eşlik edecek bir düründür. 1800 Watt güçlü motoru etkili kurutma sağlarken iyonik teknolojisi saç tellerini korumayı hedefleyerek elektriklenmeyi önler. Böylece saçlarınızı parlaklığını ve nem dengesini korur. Kullanıcı dostu tasarımı rahat bir kullanım imkânı sunuyor.

Farklı hız ve ısı seçenekleri sayesinde kontrol sizin elinizde! Saçınıza şekil verdikten sonra soğuk hava düğmesini saç diplerinize doğru kullanarak daha hacimli bir görünüm elde edebilirsiniz. Beyaz ve şık tasarımıyla öne çıkan model, uzun süreli kullanım vadediyor.

Ürünü İncele

5. Babyliss 6613De Pro Silence 2200 W Iyonik Seramik Profesyonel Fön Makinesi


Uzun kullanımlarda dahi sorun çıkarmayacak ev tipi pratik fön makineleri

110 km hıza ulaşan hava üfleme hızı ile ultra hızlı kurutma sağlayan Babyliss 6613De Pro Silence 2200 W Iyonik Seramik Profesyonel Fön Makinesi, profesyonel sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Elektriklenme karşıtı üstün iyon teknolojisi ile sağlıklı ve ışıl ışıl parlayan saçlar sizi bekliyor! 3 kademeli gelişmiş ısı ayarı bulunan modelde, saçınıza dilediğiniz sıcaklığı uygulamanız mümkün.

1.8 metre uzunluğunda ve 360° dönebilen kablosu, takılma ve kopma sorunlarının önüne geçer. Evladiyelik bir makine arıyorsanız 5 kat daha uzun ömürlü kullanım sağlayabilecek şekilde tasarlanan model tam size göre!

Ürünü İncele

6. Powertec 8681612488046 TR 901 Profesyonel Fön Makinesi


Uzun kullanımlarda dahi sorun çıkarmayacak ev tipi pratik fön makineleri

Powertec 8681612488046 TR 901 Profesyonel Fön Makinesi, 2500 Watt gücü ile hızlı ve etkili bir kurutma deneyimi sunuyor. Ağırlığı yaklaşık 1 kg olan makine, hafif tasarımı sayesinde kolaylıkla saçınızı şekillendirmeye yardımcı olur. Bir elinizle tarakla saçınızı şekillendirirken diğer elinizde makinenin ağırlığını hissetmeyebilirsiniz.

210 dereceye ulaşılabilen sıcaklığı, saça kolayca şekil verebilmeyi sağlar. Fön makineleri, saçın eşit bir şekilde kurumasını destekleyerek şekillendirme sürecini kolaylaştırır. Ayrıca saçlara parlaklık ve canlılık kazandırır. Saçlarınıza kuaför profesyonelliğinde bir fön deneyimi sunmak için bu ürünü inceleyebilirsiniz.

Ürünü İncele

7. Hairens 2500W Turbo 3555 Profesyonel Kuaför Saç Kurutma ve Fön Makinesi


Uzun kullanımlarda dahi sorun çıkarmayacak ev tipi pratik fön makineleri

Evden çıkmadan önce hızlıca hazırlanmak ve gideceğiniz yerlere yetişmek istiyor olabilirsiniz. Bunun için saçlarınızı en kısa sürede, pratik şekilde şekillendirmek işinizi kolaylaştırabilir. Hairens 2500W Turbo 3555 Profesyonel Kuaför Saç Kurutma ve Fön Makinesi saçınıza şekil verme sürecini hızlandırma ve en zor şekillenen saçlarda bile tam performans sunar.

AC motoruyla üretilen bu makine, etkili ve güçlü bir performans gösteriyor. Föne ayıracağınız zamandan kazanmak ve saçlarınıza ipeksi bir dokunuş için ürünü denemeye ne dersiniz? 2 adet ısı başlığı sayesinde fön çekerken saçlarınıza zarar vermeden rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ürünü İncele

8. GoldMaster Karayel Saç Kurutma Fön Makinesi


Uzun kullanımlarda dahi sorun çıkarmayacak ev tipi pratik fön makineleri

Avantajlı fiyatı ile cazip bir seçenek olan fön makinesi önerileri arasında GoldMaster Karayel Saç Kurutma Fön Makinesi yer alıyor. 2400 Wattlık güçlü motoru ve soğuk hava üfleme özelliği sayesinde saçlarınızı şekillendirmeniz çok kolay! Katlanabilir olması nedeniyle seyahatlerinizde de size eşlik edebilir. Ayrıca, asma halkası bulunan model yerden tasarruf sağlamanıza yardımcı olur.

Hava akışını eşit olarak saça yayan hacim difüzörü, saçlara havalı ve hacimli bir görünüm katar. Bu başlık aynı zamanda, saçların elektriklenmesini önlemeye yardım eder. Saçlarınıza hassas ve özel şekillendirme sunan model hemen hemen her bütçeye uygun olması nedeniyle sıkça tercih ediliyor.

Ürünü İncele

9. Ventoso V5 Exclusive İyonik Profesyonel Fön Makinesi Nero


Uzun kullanımlarda dahi sorun çıkarmayacak ev tipi pratik fön makineleri

63 desibel ses seviyesi ve 550 gram ağırlığıyla keyifli kullanım sunan Ventoso V5 Exclusive İyonik Profesyonel Fön Makinesi Nero, en iyi fön makinesi çeşitleri arasında yer alıyor. Yüksek devirli profesyonel motor gücüyle etkili bir şekillendirme sunuyor. 4 sıcaklık ve 2 hız ayarı bulunan ürün, istediğiniz sıcaklık gücünü size sağlamaya yardımcı.

Fön çekerken makine gövdesinin ısınmasından çekiniyorsanız bu model tam size göre! Çift katmanlı izolasyonu bulunan ürün, gövdeye daha az ısı aktarımı sağlıyor. 3 metre uzunluğundaki kablosu sayesinde kablo dolaşmadan güvenle fön çekebilirsiniz.

Ürünü İncele

10. Powerstar 3000 Profesyonel Fön Makinesi


Uzun kullanımlarda dahi sorun çıkarmayacak ev tipi pratik fön makineleri

Fön makinesi ve fön tarağı yardımıyla saçlarınıza pratik bir şekilde düz veya dalgalı şekil verebilirsiniz. Powerstar 3000 Profesyonel Fön Makinesi ile fön işlemine başlamadan önce, saçınızı istediğiniz kadar parçaya ayırın. Saçınızı fön tarağına sardıktan sonra yavaşça ısı vererek aşağı doğru indirin.

Eğer dümdüz bir fön istiyorsanız fırçayı döndürmeden düz bir şekilde kullanın. Perçem veya kâkülleriniz için daha ince bir fırçadan destek alabilirsiniz. Kabarık ve havalı bir görünüm elde etmek isterseniz saçlarınızı ikiye bölüp öne doğru fön çekebilirsiniz. Daha pürüzsüz bir görüntü için ikinci kat fönü çekmek faydalı olabilir.

Ürünü İncele

11. Hector Hs 3500 Turbo Siyah Fön Makinesi


Uzun kullanımlarda dahi sorun çıkarmayacak ev tipi pratik fön makineleri

En iyi fön makinesi yorumları, alışveriş deneyimini zenginleştirmeye yarayan ve karar verme sürecini kolaylaştıran unsurlardan. Birçok kişi satın almak istediği fön makinesi hakkında araştırma ve değerlendirme yaparken kullanıcıların deneyimlerine önem veriyor.

Bir kullanıcı, Hector Hs 3500 Turbo Siyah Fön Makinesi hakkında "Evde profesyonel kuaför hissi. 10 numara makine. İstanbul'da birçok ünlü kuaförün kullandığı fön makinesidir." şeklinde yorumda bulunarak üründen duyduğu memnuniyetini dile getiriyor. Saç şekillendirme konusunda profesyonelliğe önem veriyorsanız kullanıcıların favorisi olan bu modeli hemen deneyebilirsiniz.

Ürünü İncele

12. Etap Ee215 3200S Profesyonel Seri Fön Makinesi


Uzun kullanımlarda dahi sorun çıkarmayacak ev tipi pratik fön makineleri

Etap EE215 3200S Profesyonel Seri 2400 W Kuaför Fön Makinesi, evinizi kuaför profesyonelliğine taşımanıza olanak tanır. 2400 Watt motoru, hızlı kurutma ve şekillendirme sağlıyor. Böylece zamandan tasarruf ederken kuaför kalitesinde sonuçlar elde edebilirsiniz. Evde fön çekmeyi kolaylaştıran model, 2 hız ve 4 adet ısı seçenekler ile saçlarınıza uygun şekillendirme sağlar.

Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde makineyi uzun süreli kullanımlarda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saçların elektriklenmesini önleyen özel üretimiyle saçlarınız pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazanabilir. Evinizde kuaför profesyonelliğinde saçlar yapmak için ürünü denemeye ne dersiniz?

Ürünü İncele

13. Newyork Style NS Turbo x5 Fön Makinesi


Uzun kullanımlarda dahi sorun çıkarmayacak ev tipi pratik fön makineleri

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Newyork Style NS Turbo x5 Fön Makinesi, güçlü motoru ile hızlı kurutma ve şekillendirme sağlıyor. İşe giderken hazırlanmak için çok az bir süreniz mi var? O hâlde, bu fön makinesi hızlı hava akışı sağlayarak saçlarınızı anında şekillendirmek için yardımınıza koşuyor. Pratik ve güzel saç modelleri artık evinizde!

Hafif yapısı ile yanınızda kolayca taşıyabilir, eliniz yorulmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saç bakımınızı hızlandırmak ve fönünüzü etkili bir şekilde tamamlamak isterseniz fön fırçanızı hazırlayın, makine imdadınıza yetişmek için geliyor!

Ürünü İncele

14. Astra Turbo Profesyonel 2400W Fön Makinesi


Uzun kullanımlarda dahi sorun çıkarmayacak ev tipi pratik fön makineleri

En iyi fön makinesi tavsiye ve yorumları hangi fön makinesini tercih edeceğiniz konusunda yol gösterici olabiliyor. Astra Turbo Profesyonel 2400W Fön Makinesi hakkında kullanıcılar ne diyor? Bir kullanıcı "10 yıllık eski olan düştü kırıldı bir 10 yıl daha aynı ürünle devam." şeklinde değerlendirmede bulunarak uzun süredir kullandığını dile getiriyor.

Başka bir kullanıcı "Kuaförlerin kullandığı bir marka, evde gür saçlı 4 bayan 7-8 yıl kullandık bir şey olmadı, tavsiye ederim." diyerek uzun ömürlü kullanım sağladığını belirtiyor. Pratiklik sunmasının haricinde, uzun süre sizinle olacak bir makine arayışındaysanız ürüne göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Express

En Çok Aranan Haberler