KADIN

Büyük beden model bikini giydiği için göğüslerini örtmesini istediler! "Uygunsuz olduğunu söylüyorlar ama umurumda değil"

Büyük beden modeller birçok kıyafet ve iç çamaşırı markaları tarafından tercih ediliyor. Kıyafetleri tanıtırken sadece 0 bedenlerin değil farklı vücut ölçülerinin de gösterilmesi kadınlar tarafından büyük destek görüyor. Ancak bu desteklere rağmen büyük bedenli modeller ve kişiler sosyal medyada büyük tepki alıyor. TikTok'ta bikinili paylaşım yapan büyük beden modeli kötü yorumlara cevap verdi.

Büyük beden model bikini giydiği için göğüslerini örtmesini istediler! "Uygunsuz olduğunu söylüyorlar ama umurumda değil"

Amerika'da yaşan büyük beden modeli ve sosyal medya fenomeni olan Olivia, TikTok'ta düzenli olarak vücut pozitifliği gönderileri paylaşıyor. Olivia, son videolarından birinde büyük göğüslerini örtmesi gerektiğini söyleyen kötü yorumlarla alkışlarla karşılık vererek bikinisiyle çektiği videoyu paylaştı.

Ekran görüntüsü 2023-03-17 150522

Oliva, insanların kendisine sık sık "Göğüslerini daha fazla örtmelisin, göğsün uygun değil" dediğini açıkladı. Bu kaba söz üzerine Olivia suyun altından kalktı ve kameraya doğru dans ederken büyük bedenini gösterdi.

NEFRET YORUMLARI YAPANLARA CEVAP VERDİ

Ekran görüntüsü 2023-03-17 150535

Olivia, askılı bir bikiniyle büyük göğüslerini göstererek moda seçimlerini eleştirerek nefret mesajları atanlara açık bir mesaj gönderdi. Yayınladığı klibi çok kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından izlendi.

KADINLAR TARAFINDAN DESTEK MESAJLARI YAĞDI

Ekran görüntüsü 2023-03-17 150555

Sosyal medya kullanıcıları, Olivia'yı öven mesajlarını paylaşarak yorumlara akın etti ve birçok kişi onu "mükemmel" ve "güzel" olarak nitelendirdi. Olivia'nın takipçileri, "Tek kelimeyle mükemmelsin.", “Kendin olmaya devam et!","Beğenmezlerse bakmasınlar." yorumlarını yaptı.

Ekran görüntüsü 2023-03-17 150712

Bu arada, diğer birçok kadın göğüsleri hakkında çok sık yorum aldıklarını açıkladı. Bir kadın şunları söyledi: "Bunu çok anlıyorum. Neredeyse her dışarı çıktığımda aynı şeyleri duyuyorum."

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler