HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Depolamanızı ve hızınızı artıracak en dayanıklı ve uzun ömürlü Samsung marka SSD modelleri

Bilgisayar tutkunları ve teknoloji meraklıları, cihazınızın performansını arttırmak için daha fazla vakit kaybetmeyin! Bilgisayarınızın verimliliğine doğrudan etki edecek ve ömrünü uzatacak Samsung marka SSD'ler ile ihtiyaç duyduğunuz hıza ve performansa ulaşabilirsiniz. Öyleyse bir araya getirdiğimiz Samsung SSD'leri incelemeye ne dersiniz?

Depolamanızı ve hızınızı artıracak en dayanıklı ve uzun ömürlü Samsung marka SSD modelleri

İçindekiler

  • 1. Video düzenlemede ve oyunda yüksek performans arayanlara: Samsung 990 PRO M2 Dahili SSD
  • 2. Tatmin edici bir hız için: Samsung NVMe 980 Dahili SSD
  • 3. Her zaman yanınızda: Samsung T7 MU-PC1T0R Taşınabilir SSD
  • 4. Profesyoneller için üretildi: Samsung 980 PRO Dahili SSD
  • 5. Masaüstü ve laptop ile uyumlu: Samsung 970 EVO Plus Dahili SSD
  • 6. Uyum, dayanıklılık, hız ve güvenlik: Samsung MU-PC2T0H T7 Harici SSD
  • 7. Mükemmel performans için: Samsung T5 EVO Taşınabilir SSD 2TB, USB 3.2 Gen 1 Harici Katı Hal Sürücüsü.
  • 8. Hızlı erişim: Samsung Portable SSD T7 Shield
  • 9. Verimlilik Odaklı: Samsung 870 QVO SATA III
  • 10. Sabit diske alternatif: Samsung 870 EVO Dahili SSD

Teknolojinin olanaklarından kesintisiz yararlanmak için aygıtlarınızın yüksek kaliteli olması bir hayli önemli. Özellikle bilgisayar söz konusu olduğunda verimlilik, hız, yeterli depolama alanı, uzun süreli kullanım deneyimi gibi hususlar öne çıkıyor. Neyse ki kaliteli bir SSD bu anlamda tüm beklentilerinizi karşılayabilir. Biz de sizleri marka ve model arayışından kurtaracak, Samsung SSD vs Kingston SSD gibi araştırmalardan uzaklaştırarak karar vermenize yardımcı olacak Samsung SSD'leri derledik. Gelin, en dayanıklı ve uzun ömürlü modelleri birlikte inceleyelim.

1. Video düzenlemede ve oyunda yüksek performans arayanlara: Samsung 990 PRO M2 Dahili SSD


1.ürün

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

En iyi Samsung SSD modelleri listemiz Samsung 990 PRO M2 Dahili SSD ile başlıyor. Depolama ihtiyacınız için 1 TB ve 2 TB'lık opsiyonlar bulunduran ürün, 4K video ve 3D grafik işleme konusunda üst düzey performans vadediyor. Böylelikle görsel düzenleme ve video kurgulama gibi işlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Oyun meraklılarını da es geçmeyen SSD, son teknolojiyle donatılan oyunları rahatlıkla oynamanızın kapısını açıyor. 7450 MB/s okuma ve 6900 MB/s'ye kadar yazma hızıyla kesintisiz deneyim vadediyor. Dynamic Thermal Guard ve Heat Spreader teknolojilerinden güç alan ürün aşırı ısınmanın önüne geçiyor.

Ürünü İncele

2. Tatmin edici bir hız için: Samsung NVMe 980 Dahili SSD


2.ürün

Depolama kapasitesi 1 TB olan Samsung NVMe 980 Dahili SSD, 3500 MB/s okuma ve 3000 MB/s yazma hızıyla beklentilerinizi karşılamaya aday. Tatmin edici bir depolama oranı ve HDD disklere oranla katbekat fazla hız vadeden ürün bilgisayarınızın verimliliğini gözle görülür seviyede arttırır.

Ürün sayesinde bilgisayarınızın ömrü uzarken oyun oynamaktan çeşitli programları kullanmaya kadar her türden işlemi yapmak daha kolay hâle gelir. PCIE x4 sabit ara yüzü bulunan ürünün bağlanabilirlik teknolojisi ise PCI Express 3.0. Siyah renkteki SSD, M2 slotla cihazınıza monte ediliyor.

Ürünü İncele

3. Her zaman yanınızda: Samsung T7 MU-PC1T0R Taşınabilir SSD


3.ürün

Samsung; şimdi de SSD kurulumunu ortadan kaldıran, taşınabilir model ile karşınıza çıkıyor. 1 TB depolama kapasitesine sahip olan Samsung T7 MU-PC1T0R Taşınabilir SSD, 1050 MB/s okuma ve 1000 MB/s yazma hızı sunuyor. İndigo, metalik kırmızı ve titanyum grisi gibi renk opsiyonları da sunan SSD; USB 3.2 sabit disk arayüzünü kullanıyor.

Portatif olmasının yanı sıra geniş bir kullanım alanı da vadeden ürün; android yazılımlar, PC ve Macbook ile uyumlu. 58 gramlık ağırlığıyla kolaylıkla taşınabilen ürün, oyun oynarken ya da program kullanırken aradığınız hız ve verimliliği sizlere fazlasıyla sunuyor.

Ürünü İncele

4. Profesyoneller için üretildi: Samsung 980 PRO Dahili SSD


5.ürün

Okuma hızında 7000 MB/s, yazma hızında ise 5000 MB/s'ye kadar etkileyici bir performans sergileyen Samsung 980 PRO Dahili SSD, "Samsung SSD alınır mı?" sorusuna işlevselliğiyle cevap veriyor. Böylelikle yüksek işlem gücüne ihtiyaç duyanlara göz kırpıyor.

M2 formunda olan ürün, stil konusunda iki farklı seçenek sunuyor: Interness SSD ve Heatsink. Kapasite olarak 1 TB'lik geniş bir depolama alanı sunan harddisk, siyah renkte ve yalnızca 8 gram ağırlığında. Hem PC hem Macbooklar ile uyumlu olan ürün, SATA SSD ürünlere oranla 12,7 kat daha fazla hız vadediyor.

Ürünü İncele

5. Masaüstü ve laptop ile uyumlu: Samsung 970 EVO Plus Dahili SSD


6.ürün

Bilgisayarınıza performans ve depolama alanı konusunda sınıf atlatmayı vadeden Samsung 970 EVO Plus Dahili SSD, bir önceki neslin yani 970 EVO modelinin daha hızlı versiyonu. 3500 MB/s okuma, 3300 MB/s yazma hızına ulaşabilen SSD; 970 EVO'ya oranla %37 daha yüksek verimlilik sergiliyor.

1200 TBW'ye kadar Samsung markasının garantisi altında olan SSD, V-NAND teknolojisi ve malzeme kalitesiyle sıra dışı dayanıklılık sunuyor. Ürün, Dinamik Termal Koruma teknolojisiyle ideal çalışma sıcaklıklarını otomatik olarak koruyor. Böylelikle ısınmaya dayalı performans düşüşlerinin önüne geçiyor. Siyah renkte ve M2 formundaki SSD'nin 1 TB depolama kapasitesine sahip olduğunu da belirtelim.

Ürünü İncele

6. Uyum, dayanıklılık, hız ve güvenlik: Samsung MU-PC2T0H T7 Harici SSD


8.ürün

Standart haricî SSD modellerine göre 9,5 kat daha hızlı olan Samsung MU-PC2T0H T7 Harici SSD, okuma ve yazma hızında 1050 MB/s'ye kadar ulaşma başarısı gösteriyor. Taşınabilir bir model olmasının yanı sıra kullanıcılarına 2 TB'lık dijital depolama alanı sunuyor. Bağlanabilirlik teknolojisinde USB'den yararlanan SSD, sabit disk arayüzünde USB 3.2 Gen 2'yi kullanıyor.

2 metreye kadar yükseklikten düşmeye dayanıklılık gösterirken söz konusu uyumluluk olduğunda yelpazesini genişletiyor. Windows 7 ve üzeri, Mac OS X 10.10 ve üzeri, Android 5.1 ve üzeri sistemlerle tam uyumlu şekilde çalışıyor. İsteğe bağlı şifreleme opsiyonu da sunan aygıt 169 gram ağırlığında.

Ürünü İncele

7. Mükemmel performans için: Samsung T5 EVO Taşınabilir SSD 2TB, USB 3.2 Gen 1 Harici Katı Hal Sürücüsü.


7.ürün

Markanın en iyi SSD modellerinden biri olan Samsung T5 EVO Taşınabilir SSD, 2 TB'lık hafıza alanı ile oyun oynama, program kullanımı, video ve grafik çözümlemede hızlı bir deneyim vadediyor. Bunun için NVMe sabit disk arayüzünden güç alan SSD, 980 MB/s okuma ve yazma hızlı ile performansını gözler önüne seriyor.

Ürün, kesintisiz ve sürekli yüksek performans için Full Power moduna sahip. Isı seviyesini kontrol etmek ve ısıyı düzenleyerek verimliliği stabil hâle getirmek için akılı termal çözüm ve güvenilir termal kontrol gibi özellikler bulunduruyor. Samsung SSD güncellemeleri gerektiğinde Magician yazılımıyla işinizi kolaylaştırıyor.

Ürünü İncele

8. Hızlı erişim: Samsung Portable SSD T7 Shield


9.ürün

Sabit disklerden 9,5 kat daha hızlı olan Samsung Portable SSD T7 Shield; USB Gen 2 özelliğinden güç alarak 1050 MB/s veri aktarım hızına ulaşıyor. 1 TB kapasiteli ürün, kauçuk gövdesi ile düşük ısı iletkenliği konusunda da etkileyici bir performans gösteriyor.

Hem PC hem Mac ile uyumlu olmasının yanı sıra akıllı televizyonlarda, tabletlerde, oyun konsollarında ve akıllı telefonlarda da kullanılabiliyor. Samsung Magician yazılımı ve 256 bit donanım şifrelemesi ile optimize edilerek isteğe bağlı şifreleme koruması sunuyor. Kolay taşınabilen ürün sadece 98 gram ağırlığında.

Ürünü İncele

9. Verimlilik Odaklı: Samsung 870 QVO SATA III

9.ürün

Samsung 870 QVO SATA III 2.5" SSD, 2 TB depolama kapasitesi ile bilgisayar kullanıcılarına, özellikle masaüstü ve dizüstü bilgisayar sahiplerine, performanstan ödün vermeden devasa bir depolama alanı sunuyor. Samsung'un 2. nesil QLC SSD teknolojisini temsil eden bu model, sınıfının en yüksek kapasitesine ulaşarak 8 TB'a kadar depolama imkanı sağlıyor. 560 MB/s sıralı okuma ve 530 MB/s yazma hızları ile SATA arabiriminin zirvesinde yer alıyor ve önceki model 860 QVO'ya göre geliştirilmiş rastgele okuma ve daha istikrarlı performans vaat ediyor.

Akıllı TurboWrite teknolojisi sayesinde yazma hızları artırılıyor ve genişletilmiş tampon bellek ile uzun süreli yüksek performans sunan ürün, güvenilirliğini önceki modele göre iki katına çıkaran 2.880 TBW (Terabayt Yazıldı) ile dayanıklılığı artırıyor ve detaylı ECC algoritması ile yüksek güvenilirlik sağlıyor. Üstelik kolay yükseltme seçeneği ve Samsung Magician 6.1 yazılımı ile SSD'nizi en iyi şekilde yönetebilir, sağlık durumunu izleyebilir ve performansını optimize edebilirsiniz.

Ürünü İncele

10. Sabit diske alternatif: Samsung 870 EVO Dahili SSD


7.ürün

HDD ürünlerden ayrılma vaktiniz geldiyse ve ihtiyaçlarınıza uygun bir opsiyon arıyorsanız Samsung 870 EVO Dahili SSD tam da size göre! 560 MB/s okuma ve 530 MB/s yazma hızlı ile beklentileri karşılayan ürün, HDD ürünlere oranla 3,6 kat daha hızlı olduğunu kanıtlıyor. Ayrıca 150 TBW'ye kadar kullanım garantisi vadediyor.

Anakartlar, NAS sistemleri, video kayıt cihazları ve standart yonga setleri ile tam uyumluluk sergilerken bilgisayarınızın performansını da arzu ettiğiniz seviyeye taşıyor. Siyah renkteki ve 45 gram ağırlığındaki ürün, Samsung Data Migation yazılımı sayesinde eski diskinizden veri aktarımı yapabilmenizi de kolaylaştırıyor.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler