HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Fiyatı 1381 TL'ye düştü! Sportif ve konforlu tasarımıyla öne çıkan Adidas ayakkabı indirimde

Ayakkabı tercihinde rahatlık ve tarz arayanların en çok tercih ettiği modellerin başında spor ayakkabılar geliyor. Günlük kullanımda maksimum konfor ve destek sağlayarak gün boyu enerjinizi korumanıza yardımcı olan spor ayakkabılar içinde belli başlı markaların modelleri öne çıkıyor. Onlardan biri de Adidas Galaxy Q! Bugüne özel indirimli fiyatıyla ayakkabı severlerin yüzünü güldüren modeli sizin için inceledik.

Fiyatı 1381 TL'ye düştü! Sportif ve konforlu tasarımıyla öne çıkan Adidas ayakkabı indirimde

Günlük yaşamın hızına uyum sağlamak ve sportif aktivitelerinizden üstün performans almak için tasarlanan spor ayakkabılar, rahatlık arayanların ilk tercihi oluyor. Siz de kaliteli, rahat, konforlu, dinamik ve tarz bir spor ayakkabı arayışındaysanız Adidas'ın en sevilen modelleri arasında yer alan Galaxy Q'ya mutlaka göz atmalısınız. Günün Fırsatları kapsamında bugüne özel indirimiyle öne çıkan ayakkabıyla ilgili detayları görmek için yazımızı okumaya devam edin.

Her adımda rahatlık, her adımda tarz: Adidas GALAXY Q Ayakkabı


Adsız tasarım - 2024-04-02T134756.486

Adidas Galaxy Q Ayakkabı, %50 oranında dönüştürülmüş malzemeden üretiliyor. Çevre dostu olmasının yanı sıra sportif ve konforlu tasarımıyla da öne çıkan ayakkabı, gün boyu ayakta durmak zorunda olanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Ayağı tam saran kalıbı, hava almayı sağlayan kumaş sayası, OrthoLite iç tabanı ve Cloadfoam orta taban teknolojisiyle sınıfının en sevilen ayakkabılarından biri olmayı başaran Adidas Galaxy Q, her türlü zeminde rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlıyor.

Kullanıcılar ne diyor?

  • "Kapalı spor salonlarında kullanacağım; gayet iyi. Hangi numarayı giyiyorsanız onu alın."

  • "Köpük tabanı çok rahat, çok hoşuma gitti."

  • "Adidas kalitesi. Tam numaramı aldım sorun yaşamadım, tabanı oldukça yumuşak. Koşu ve yürüyüş için oldukça ideal, sadece biraz kalıbı kaba duruyor onun harici sorun yok."
Ürünü İncele

Bu içerik 8 Nisan 2024 tarihinde güncellenmiştir. İçerik güncellendikten sonra listelenen ürünlerin indirim oranlarında ve fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler